Jump to content
Dogomania

FREZJA z Radys z padaczką, spondylozą, głuchotą. Od 11.10.2023 w DT w Krakowie.


Recommended Posts

1 godzinę temu, Sara2011 napisał:

Ehh, gdzieś w głębi tego się obawiałam że to może być jednorazowe zauroczenie.

Nie martwmy się na zapas. Na razie je z dodatkiem oleju z łososia. Ważne, że ataków nie ma, ale też nie cieszmy się za wcześnie. ;-) 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.01.2019 o 19:52, agat21 napisał:

Ech, księżniczka .. ;))

 

12 godzin temu, Radek napisał:

Bo jak tu jeść byle co;)

Księżniczki mają określone wymagania i trzeba je spełniać. :-) Na razie księżniczka łaskawie zjada papkowate dania i dobrze je przyswaja. :-)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Co u Frezji?

Ataków brak. To bardzo ważne. Najwyraźniej podwyższenie dawki leku pomogło. 

Samej papki nie je, papkę z dodatkiem oleju z łososia je niechętnie. Papkę z karmą mokrą (niewielka ilość) i olejem z łososia zajada ochoczo. Papkę z kurczakiem zalaną rosołem pochłania. Uff...

Biedny jest ktoś, kogo Frezja bardzo polubi, ale go nie szanuje. ;-) Nie odstępuje go na krok, ciągnie za spódnicę, podgryza, liże... Wchodzi na głowę. I broni. Ona musi mieć troszkę dyscypliny i zdecydowanego opiekuna. 

Niedawno ją wykąpałam. Byłam zmuszona, bo Frezja... Lepiej zachowam to w tajemnicy. ;-) Była super grzeczna przy wszystkich zabiegach pielęgnacyjnych. 

9804b133bee8.jpg

97825466640b.jpg

 

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.02.2019 o 08:28, kiyoshi napisał:

Przelałam na konto Frezji 45 zł spadku po Imci

Potwierdż Marioluś u Imci jak wpłyną

https://www.dogomania.com/forum/topic/347602-imka-z-radys-pomóżmy-jej-nim-będzie-za-późno-udało-się-ma-ds-w-katowicach/?page=7

 

Pieniążki już na koncie. Bardzo serdecznie dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

Frezja odmawia jedzenia papki. Próbuję ją oszukiwać dodatkami, ale jest coraz trudniej. Karma płatkowa wystarczy mniej więcej do połowy marca. Nie wiem, co potem. Nie mam pomysłu. Frezja chętnie zjada lepszą mokrą karmę np. GranataPet lub gotowane jedzenie. Gustuje w ludzkich pokarmach. Raz coś zje chętnie, innym razem grymasi. Woli być głodna, niż zjeść posiłek, na który nie ma ochoty. Pierwszy raz mam pod opieką taką upartą grymaśnicę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...