Jump to content
Dogomania

FREZJA z Radys z padaczką, spondylozą, głuchotą. Od 11.10.2023 w DT w Krakowie.


Recommended Posts

42 minuty temu, kiyoshi napisał:

kochane maleństwo <3

Mariola u Was tak gorąco że ona dyszy cały czas?

Ona nie dyszy cały czas, tu chyba trochę podminowana i pysio otwarty.

4 minuty temu, Poker napisał:

Łaciata jak krówka. Ma fajny, biały pędzelek na końcu ogonka.

Jak się zachowuje w nocy? Śpi już spokojnie?

Niestety ze snem nadal problemy.

Link to comment
Share on other sites

Malutka przypomina mi Lize od Murki. Tez miała padaczke, niestety nie przezyla operacji, ktora miala jej pomoc. Bardzo to wtedy mnie poruszyło. Chciałabym zadeklarowac jakąs znacząca pomoc, ale nie dam rady. Zapisz ode mnie deklaracje 10 zł do konca roku, potem zobaczymy.

Konieczna jest wizyta u neurologa. Przy dobrze ustawionych lekach, z padaczką mozna zyc, ataki są rzadkie, albo nie ma ich wcale.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, bela51 napisał:

Malutka przypomina mi Lize od Murki. Tez miała padaczke, niestety nie przezyla operacji, ktora miala jej pomoc. Bardzo to wtedy mnie poruszyło. Chciałabym zadeklarowac jakąs znacząca pomoc, ale nie dam rady. Zapisz ode mnie deklaracje 10 zł do konca roku, potem zobaczymy.

Konieczna jest wizyta u neurologa. Przy dobrze ustawionych lekach, z padaczką mozna zyc, ataki są rzadkie, albo nie ma ich wcale.

Na pewno wizyta u neurologa będzie jak już sunia dotrze do hop!.

Bardzo dziękuję za deklarację <3

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Mysza2 napisał:

Melduję się o Frezji, na razie niestety nie mogę pomóc finansowo:(

Rozumiemy, że z finansami różnie bywa, zostań z nami.

8 minut temu, Mela Jakimiuk napisał:

Poprosze nr konta

 

Bardzo dziękuję, już wysyłam :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Agnieszka103 napisał:

Jestem z zaproszenia. Stałej wpłaty zadeklarować nie mogę ale poproszę dane do przelewu, wpłacę jednorazowo 20 zł i będę obserwować wątek

Ślicznie dziękuję, konto podeślę na PW <3

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, ale nie mogę pomóc. 9 maja po ciężkiej walce z chorobą odszedł mój kochany Fredzio [*] Po nim zachorowała Kropeczka. Nie było wiadomo co jej dolega. W niedzielę miała operację ratującą życie. W tym miesiącu na moje własne psy wydałam całą swoją pensję . Na szczęście Kropka dochodzi do zdrowia. Nie wiem jak bym zniosła utratę drugiego psa...:(

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Sara2011 napisał:

Dla Frezji kupiłam dzisiaj obróżkę kiltix, razem z kiltixem i karmą dla Dolarka. Koszt obróżki to 51.99zł ale Frezja dostaje tę obróżkę ode mnie w prezencie więc nie dopisuję do rozliczenia.

 

image.thumb.png.af0494d510688cb8904dc475fbd42961.png

Gdyby ataki się powtórzyły - wpływ mają środki przeciw kleszczom, leki na odrobaczenie. Moje padaczkowe psy miały ataki po tych specyfikach, dlatego badam kupy, nie odrobaczam bez potrzeby, nie zabezpieczam też p/w kleszczom. Nie mówię, żebyś nie zakładała obróżki, ale jeśli pojawi się atak, to może być reakcja na środek przeciwkleszczowy, nie panikuj, atak może być jednorazowy.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, auraa napisał:

Przepraszam, ale nie mogę pomóc. 9 maja po ciężkiej walce z chorobą odszedł mój kochany Fredzio [*] Po nim zachorowała Kropeczka. Nie było wiadomo co jej dolega. W niedzielę miała operację ratującą życie. W tym miesiącu na moje własne psy wydałam całą swoją pensję . Na szczęście Kropka dochodzi do zdrowia. Nie wiem jak bym zniosła utratę drugiego psa...:(

o jezu:( strasznie mi przykro:( dobrze, że Kropeczka dochodzi juz do siebie, to najwazniejsze :)

Dziękuje, że zajrzałas do nas:)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, auraa napisał:

Przepraszam, ale nie mogę pomóc. 9 maja po ciężkiej walce z chorobą odszedł mój kochany Fredzio [*] Po nim zachorowała Kropeczka. Nie było wiadomo co jej dolega. W niedzielę miała operację ratującą życie. W tym miesiącu na moje własne psy wydałam całą swoją pensję . Na szczęście Kropka dochodzi do zdrowia. Nie wiem jak bym zniosła utratę drugiego psa...:(

Bardzo współczuję :(

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, kiyoshi napisał:

Mariola, na priv dostałam wiadomośc od miryca, że chciałaby wpłacać 20 zł dla Frezji do końca roku:)

Dziękujemy serdecznie- zaraz podeśle konto miryce:)

Super, bardzo dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Radek napisał:

Zaglądam z zaproszenia. Stałej zadeklarować nie mogę, na razie dorzuciłem się na jednym z bazarków cegiełkowych. Na kolejnych bazarkach postaram się wspomóc w miarę możliwości.

Witaj Radku, dziękujemy za cegiełki dla Frezji :)

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, bela51 napisał:

Malutka przypomina mi Lize od Murki. Tez miała padaczke, niestety nie przezyla operacji, ktora miala jej pomoc. Bardzo to wtedy mnie poruszyło. Chciałabym zadeklarowac jakąs znacząca pomoc, ale nie dam rady. Zapisz ode mnie deklaracje 10 zł do konca roku, potem zobaczymy.

Konieczna jest wizyta u neurologa. Przy dobrze ustawionych lekach, z padaczką mozna zyc, ataki są rzadkie, albo nie ma ich wcale.

Też wspominałam tutaj Lizkę...

Link to comment
Share on other sites

Jestem z zaproszenia .... przeczytałam cały wątek ....
Śliczna sunia, komentować zachowania wetów nie będę :(
Dobrze, że dziewczynka pojedzie do Hop!
Sara, przyjmij od nas wyrazy uznania , dzięki takim Ludziom, jak Ty chce się żyć i pomagać
Na tę chwilę się nie zadeklaruję , by nie być gołosłowną, ale podumamy, jak Was wesprzeć

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Tola napisał:

Też wspominałam tutaj Lizkę...

Jest gdzieś wątek Lizki aby przeczytać, bo chyba na nim nie byłam bo jakoś nie pamiętam historii pieska z padaczką z Dogo?

30 minut temu, Gusiaczek napisał:

Jestem z zaproszenia .... przeczytałam cały wątek ....
Śliczna sunia, komentować zachowania wetów nie będę :(
Dobrze, że dziewczynka pojedzie do Hop!
Sara, przyjmij od nas wyrazy uznania , dzięki takim Ludziom, jak Ty chce się żyć i pomagać
Na tę chwilę się nie zadeklaruję , by nie być gołosłowną, ale podumamy, jak Was wesprzeć

Witaj Gusiaczku :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...