Jump to content
Dogomania

FREZJA z Radys z padaczką, spondylozą, głuchotą. Od 11.10.2023 w DT w Krakowie.


Recommended Posts

1 minutę temu, Sara2011 napisał:

Hop! czy Frezja zaczęła niszczyć ? For Calm jest już wysłany, pewnie jutro powinien dotrzeć.

Gdy była zamknięta sama na około godzinę. Najpierw wokalizowała, potem zaczęła niszczyć. Jak ją zamknęłam w pokoju z innym psem (też na około godzinę), przez pewien czas robiła wrzaski, potem był spokój. Chciałam sprawdzić, czy będzie różnica i była. 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Sara2011 napisał:

Super że jedzonko dotarło, smacznego :).

Hmm, odnośnie niszczenia i wokalizowania to chyba trzeba będzie szukać domku z jakimś innym, spokojnym pieskiem.

Frezja u mnie dogaduje się z każdym psem. Potrafi zdyscyplinować nawet Kofiego i Natkę. Myślę, że obecność drugiego psa byłaby wskazana.

Link to comment
Share on other sites

Wiadomo, że na razie wszystko jest w fazie sprawdzania... Frezja dopiero jest od paru dni u hop! Ja mam cichą nadzieję, że te ataki to nie padaczka jednak, a może jedynie kwestia neurotyczności, rezultat silnych emocji... trzymam kciuki za trafną diagnozę... I za to, aby nastała poprawa stanu suni. Śliczna jest, chociaż z tego co pisze hop, to nie jest łatwy przypadkiem...

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Wiadomo, że na razie wszystko jest w fazie sprawdzania... Frezja dopiero jest od paru dni u hop! Ja mam cichą nadzieję, że te ataki to nie padaczka jednak, a może jedynie kwestia neurotyczności, rezultat silnych emocji... trzymam kciuki za trafną diagnozę... I za to, aby nastała poprawa stanu suni. Śliczna jest, chociaż z tego co pisze hop, to nie jest łatwy przypadkiem...

Twardy orzech do zgryzienia. ;-) W relacjach z innymi psami jest wyjątkowa. Zdyscyplinowanie i jednocześnie przekonanie do siebie porywczego dziadka Kofiego (na zdjęciach) to mistrzostwo. :-)

P1450451.JPG

P1450466.JPG

P1450479.JPG

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Podobny obraz

                           Alez cudnie

 przecudna malineczka i braciszkowo

              Saro

kolejna Cegielka Zycia z baz Nadziejkowego

dla Frezyjki

 leci ku Tobie

                  Ciocia koja 20 zl

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Nadziejka napisał:
Podobny obraz

                           Alez cudnie

 przecudna malineczka i braciszkowo

              Saro

kolejna Cegielka Zycia z baz Nadziejkowego

dla Frezyjki

 leci ku Tobie

                  Ciocia koja 20 zl

Dziękuję ślicznie Ewciu <3. Dziękuję cioci koja <3.

Link to comment
Share on other sites

For Calm dotarł. Wizyta u fryzjerki przebiegła w miłej i spokojnej atmosferze. Frezja była bardzo grzeczna, przysypiała. Nie reagowała na dźwięk maszynki i suszarki. Także ze słuchem problem na pewno jest. Frezja po ostrzyżeniu wygląda lepiej i młodziej. Koszt strzyżenia i kąpieli: 30 zł.

Wszystko, co było potrzebne i niezbędne mam. Teraz będę działać. Odezwę się pod koniec czerwca. 

Frezja ostrzyżona...

Frogolona.JPG

  • Like 5
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

No i super :). Brzydka, poschroniskowa sierść to już przeszłość, teraz odrośnie piękna, lśniąca . Szczególnie ta pod brzuchem była okropna , taka brązowa od mokrego /wilgoci. Ślicznie Frezja wygląda na tej fotce <3.

Cieszę się, ze for calm dotarł, ciekawa jestem efektów , no ale to za jakiś czas dopiero.

Hop! odzywaj się częściej niż dopiero pod koniec czerwca, my tu spragnieni wieści o Frezji :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...