Jump to content
Dogomania

Kazan [*](26.12.2019) Bella MA DOM :))) Bella w stanie tragicznym z ogromnym guzem, chuda jak szkielecik potrzebuje pomocy. SZUKAMY DOMU Dolaczyl zaglodzony Kazan.


Recommended Posts

11 minut temu, Madie napisał:

Hej, czy wpłata od nas dotarła??

Witaj Madie, jezeli nie jest ujeta na pierwszej stronie wplata od Ciebie to prosze podaj na priv imie i pierwsze dwie litery nazwiska. Dostep do konta ma Marzena. Jezeli wplata nie jest tutaj ujeta poprosze Marzenke o sprawdzenia. Czy podalas w tytule: psy Marzeny ,Bella z Ujazdu? Wieczorkiem odpowiem pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Margo3011 napisał:

Tak, DT ( warunki domowe) jest bardzo poszukiwany. Oczywiscie DS najbardziej jest pozadany. Oczywiscie Czlowiek o wielkim sercu, ktory pomoze wyjsc Belli na prosta. Poczuc sie bezpiecznie i zaufac. Tego potrzebujemy dla Beluni. Koszty leczenia oczywiscie bylyby pokryte z konta fundacji. Bardzo prosimy pomozcie poszukac takiego miejsca dla Belli, Hotelik jest super ale nie dla pieska w takim stanie. 

Margo muszę pozamykać jeszcze parę spraw i biorę się za rozsyłanie zaproszeń do Belluni, jak będzie nas więcej ,może prędzej coś wymyślimy?  nieustająco myślę o suni :)

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, agat21 napisał:

Mojej wpłaty też nie ma :(

Bardzo przepraszam darczyncow za taka sytuacje. Ja prowadze watek Belli nie mam wgladu do wplat. Poprosilam o przekazanie osobie prowadzacej konto Bezdomniakow o zweryfikowanie wplat na Belle. Czekam na odpowiedz. Bardzo dziekuje za pomoc Belli pieniazki na pewno do niej trafia :)

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie , to ja się podjęłam opieki nad Bellą , chciałam bardzo przeprosić wszystkich jeżeli ich wpłaty nie są ujęte , skarbnik fundacji podaje mi wpłaty raz na tydzień albo rzadziej i nie mam na to żadnego wpływu , na pewno jutro wieczorem zaktualizuje wpłaty i od razu Margo je tu poda. Przepraszam raz jeszcze za zwłokę . Co do Belii bo widzę że padają pytania o nią , Bella jest w hoteliku , w kojcu wewnętrznym oczywiście , byłam u niej tydzień temu , sunia jest bardzo wystraszona ale widać w niej chęci do współpracy, to starszy pies myślę że ma ok 8 - 10 lat , chuda jak najchudsza modelka pomimo tego że dostaje jedzenie trzy razy dziennie w sumie około 1200 gram , doprowadzenie jej do stanu umożliwiającego zabieg usunięcia guza potrwa dłużej niż się spodziewałam . Najważniejsze że ma apetyt i pomału dochodzi do siebie , reszta informacji na bieżąco . Dziękuje serdecznie za pomoc i jeszcze raz przepraszam za brak aktualizacji 

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dzis nie zagladalam

 do biedunkow

 ale choc teraz w noc

 zajrze

 i przekaze sercem

 mysli i modlitwy

 Oby Ziemia nasza ukochana

 zyla milosci i spokojnoscia

 Ziemia Calutenka

 Oby nasze modlitwy

 spelnily na wieki

 oby kazdenkie Istnienie kazdenkie Stworzenie  na Niej-tylko radoscia bylo

 tylko sloncem

 wiatrem

 szelestem spokojnosci zdrowia

 zycia radoscia

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

Dnia 15.06.2018 o 06:37, Madie napisał:

Hej, czy wpłata od nas dotarła??

 

Dnia 16.06.2018 o 20:46, agat21 napisał:

Mojej wpłaty też nie ma :(

Wplaty juz zostaly wyjasnione przez p Skarbnik Fundacji. Wpisalam na pierwszej stronie w poscie rozliczeniowym.

Dziekuje bardzo za pomoc Beluni :)

Link to comment
Share on other sites

              Zakonczony kramik rozliczony

                                       Cegielenki Zycia  25 zl!

                                                            Fantuski 17 zl , 20 zl = 37 zl

             Wyslalam na konto Fundacjia Nasze Bezdomniaki

                                        62 zl  z zakonczonego dla Beluni z dopiskiem

                              ,,Psy Marzeny Bella Z Ujazdu,,Nadziejka z bazarku

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Beluniu serduszkiem przytulam choc z daleka

 tyle cierpienia na swiecie calem ....

 nic nie  ma opamietania nic  dla ludzkosci .....

 i te igrzyska smierci .... mundiale .... sportowe

swiat oszalal i gna ku zagladzie

wszytkich istot

 

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, anica napisał:

Margo może dopytam jeszcze dla pewności... czy poszukujemy domku, nawet tymczasowego, ze zwrotem kosztów opieki i leczenia?

Dobre myśli zostawiam dla Beluni! żeby z każdą chwilą było lepiej! zakochany.gif

Dziekuje pieknie za dobre mysli dla Belli, ona powolutku dochodzi do siebie :) 

Szukamy DS lub DT dla Belii, Koszty leczenia pokryje Fundacja. Przyszly opiekun musi rozumiec przez co Belunia przeszla i pomoc jej odzyslac rownowage psychiczna. Czyli szukamy Czlowieka o wielkim sercu :)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Margo3011 napisał:

Szukamy DS lub DT dla Belii, Koszty leczenia pokryje Fundacja. Przyszly opiekun musi rozumiec przez co Belunia przeszla i pomoc jej odzyslac rownowage psychiczna. Czyli szukamy Czlowieka o wielkim sercu :)

Który miałby w pobliżu dobrego weta. Bellunia musi być chyba pod stałą kontrolą weta.

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, elik napisał:

Który miałby w pobliżu dobrego weta. Bellunia musi być chyba pod stałą kontrolą weta.

Tak oczywiscie a jezeli wet nie bedzie w poblizu to mozliwosc przewiezienia Suni do weta. To wszystko jest do uzgodnienia. 

Belle jeszcze czeka operacja, ktora bedzie mozna przeprowadzic gdy bedzie gotowa czyli gdy nabierze sil. 

Bardzo prosimy pytajcie o domek dla Belli, ona bardzo go potzrebuje :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...