Jump to content
Dogomania

Kazan [*](26.12.2019) Bella MA DOM :))) Bella w stanie tragicznym z ogromnym guzem, chuda jak szkielecik potrzebuje pomocy. SZUKAMY DOMU Dolaczyl zaglodzony Kazan.


Recommended Posts

Mam wiadomosci od Belli: dzisiaj Sunia jest silniejsza ale nie na tyle,zeby spacerowac, boi sie smyczy, nie umie na niej chodzic. Wieczorem dostala trzy kroplowki bo nadal nie pije i antybiotyk. Rano przyjedzie Pani wet i pobierze jej krew zeby zobaczyc czy imizol zadzialal.

 

Link to comment
Share on other sites

Malineczko

 cieszy kazdenki promyk nadziei

 obys zaczela pis kochana

 moja lalcia Burzunia

 nie pila smiucka przez ponad rok ...wody nie pila

 jakby sie bala tej wody

 jakby tam niczego nie bylo w miseczkach ...

 ja dopajalam 5 , 8 razy w nocy po pare lyzeczek z reki i po 30 razy w dzien kazdenki

 pokazywalalm , na reke przelewalalm

 wtedy pila

 kupilam tez butelenke ze smoczuniem dla dzidziaczkow

 ale z tego smka malunko pila ...

 gotowalalm wode z ryzu , wode z marcheweczek

 krupniczki

 bez zadnych przypraw

 i to wszytko fajniutenko wypijala

 ale ale woda azna ogromnie

 baluniu bedzie lepiej co dzioneczek

 bedzie coraz lepiej iskiereczko

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziekujemy bardzo serdecznie wszystkim dobrym Aniolom z Dogo i FB za pomoc dla Belli. Dzieki Wam  jest zabezpieczona finansowo na obecna chwile. Przed Bella jeszcze operacja ale trzeba jeszcze poczekac az bedzie silniejsza. Na koncie Belli jest 895 zl :) 

Wszystkie wplaty wpisalam na pierwszej stronie. Gdy beda faktury oczywiscie powklejam na watku 

Bella dziekuje p Malgorzacie D za zakup karmy, co prawda narazie z niej nie skorzysta bo musi jesc rzadkie zupki. Pani Bozena, ktora sie Bella opiekuje podaje jej rosolek. Jak Bella wydobrzeje to karma bedzie bardzo przydatna.

Zapraszam do Belli, ona nas potrzebuje.:)

 

 

34445104_1665005856881845_6142270645980889088_n.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Z lękiem zajrzałam... ale wiadomości ... pozwalają spojrzeć z nadzieją w przyszłość! Margo jak dobrze że przejęłaś opiekę nad sunią!buziak.gif ... to chyba znaczy że ma trochę szczęścia!  ja mam wielką nadzieję ,że teraz już będzie tylko lepiej!  dobrze że Ewunia zajęła się pomocą dla Beluni, zrobiła bazarek, większa ilość osób ją dojrzy... więc mam nadzieję ,że więcej pieniążków uda się uzbierać!.. na pewno wyprowadzić sunię nie będzie lekko! pewnie sporo finansów pochłonie!....  ale skoro stanęła na naszej drodze... musimy pomóc! postaramy się :)

milosc.gif serdeczne myśli płyną do suni! walcz dziewczynko!  teraz już będzie ,tylko lepiej!  .... musi być...

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, anica napisał:

Z lękiem zajrzałam... ale wiadomości ... pozwalają spojrzeć z nadzieją w przyszłość! Margo jak dobrze że przejęłaś opiekę nad sunią!buziak.gif ... to chyba znaczy że ma trochę szczęścia!  ja mam wielką nadzieję ,że teraz już będzie tylko lepiej!  dobrze że Ewunia zajęła się pomocą dla Beluni, zrobiła bazarek, większa ilość osób ją dojrzy... więc mam nadzieję ,że więcej pieniążków uda się uzbierać!.. na pewno wyprowadzić sunię nie będzie lekko! pewnie sporo finansów pochłonie!....  ale skoro stanęła na naszej drodze... musimy pomóc! postaramy się :)

milosc.gif serdeczne myśli płyną do suni! walcz dziewczynko!  teraz już będzie ,tylko lepiej!  .... musi być...

To nie ja przejelam opieke nad Bella to Marzena M ( Marzkagdy) Ja tylko pomagam :) Bella nie jest jedyny psem pod opieka Marzenki, ona ma pod opieka spore stado w hotelach i DT w tym jeszcze jednego chorego w typie ON odebranego z tragicznych warunkow Bolka. Czasu wiadomo brakuje dlatego ja tu jestem :) Jestem w kontakcie z Marzena. Bella dochodzi do siebie powolutku. Jak beda nowe informacje i zdjecia to od razu wstawie . Dziekuje bardzo za troske o Belle :)

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Margo3011 napisał:

To nie ja przejelam opieke nad Bella to Marzena M ( Marzkagdy) Ja tylko pomagam :) Bella nie jest jedyny psem pod opieka Marzenki, ona ma pod opieka spore stado w hotelach i DT w tym jeszcze jednego chorego w typie ON odebranego z tragicznych warunkow Bolka. Czasu wiadomo brakuje dlatego ja tu jestem :) Jestem w kontakcie z Marzena. Bella dochodzi do siebie powolutku. Jak beda nowe informacje i zdjecia to od razu wstawie . Dziekuje bardzo za troske o Belle :)

Margo 3011 najważniejsze że pomagamy!  każda na swój sposób!  jak umiemy i możemy!  ja też ... z tych pomagających, pomagającym!  Prowadzenie wątku i przekazywanie informacji to ogromna pomoc! pokazujesz Światu, że Jest Belunia! i że potrzebuje pomocy!  :)

Link to comment
Share on other sites

Mogłabym zabić!  pięści mi się same zaciskają! łzy same płyną!  jakim trzeba być s.....m żeby tak udręczyć sunię beczy.gif  jak się patrzę jaka jest wycieńczona... jestem przekonana że operację trzeba odłożyć aż jej stan się nie ustabilizuje.... Margo ,może trzeba porozsyłać zaproszenia?

....jakie ona ma smutne spojrzenie :(

Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, anica napisał:

Mogłabym zabić!  pięści mi się same zaciskają! łzy same płyną!  jakim trzeba być s.....m żeby tak udręczyć sunię beczy.gif  jak się patrzę jaka jest wycieńczona... jestem przekonana że operację trzeba odłożyć aż jej stan się nie ustabilizuje.... Margo ,może trzeba porozsyłać zaproszenia?

....jakie ona ma smutne spojrzenie :(

Jak patrze na te zdjecia to az nie wiem co napisac. Tak zaglodzona, wyniszczona i jeszcze tego guza ogromnego musi nosic :( To okrucienstwo ludzi mnie przeraza. Co chwile cos... sadystka lekarka w starym Czarnowie, hotelik co pieklo psom zgotowal i porzucone, przywiazywane do drzew w lesie ,okaleczone psy,.ludzie to straszne istoty i jeszcze ta obojetnosc. Setki ludzi musialy Belle widziec w tym parku i nic ...

Przyznam, ze troche glupio mi rozsylac zaproszenia, tyle tego psiego nieszczescia tu na forum. Pomyslalam ,ze jak ktos bedzie chcial Belli pomoc to wejdzie na watek i pomoze.

Mimo tej calej tragedii Belli ciesze sie ,ze dochodzi do siebie i wiem, ze zobaczymy usmiech na jej pysiu, nie moge sie tego doczekac.

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, bela51 napisał:

Serce boli, ze nie moge jej dac domu, bo chyba tego  najbardziej potrzebuje :(

Szkoda, wielka szkoda  :( ja tez nie moge . Ale trzeba szukac takiego kochajacego ,nie zadna buda czy kojec. Ta sunia jest super :) Dziekuje ,ze odwiedzilas Bellunie :)

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się z Margo, ludzxie to okrutne bestie. Biedna sunia. Niestety w tym miesiącu już nie dam rady pomóc finansowo ale całym sercem jestem z Bellą i życzę szybkiego powrotu do formy.

Link to comment
Share on other sites

56 minut temu, dwbem napisał:

Zgadzam się z Margo, ludzxie to okrutne bestie. Biedna sunia. Niestety w tym miesiącu już nie dam rady pomóc finansowo ale całym sercem jestem z Bellą i życzę szybkiego powrotu do formy.

Dziekuje dwbem za dobre mysli dla Belli, milo Cie tu widziec :) pozostan z nami :)

Link to comment
Share on other sites

Pani Bozena S w hoteliku dba o Belle jak o wlasne piskle. Pani gotuje Belluni tradycyjna potrawe dla zaglodzonych i chorych psow czyli : ryz, kurczak , siemie i zoltko co 2, 3 dni Po takiej potrawce Sunia czuje sie najlepiej. Bedzie dobrze :)

 

34814394_1668178479897916_4927135264486195200_n.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...