Jump to content
Dogomania

Kazan [*](26.12.2019) Bella MA DOM :))) Bella w stanie tragicznym z ogromnym guzem, chuda jak szkielecik potrzebuje pomocy. SZUKAMY DOMU Dolaczyl zaglodzony Kazan.


Recommended Posts

14 godzin temu, Radek napisał:

Jak się miewa kochana sunia?

 

6 minut temu, b-d napisał:

Ja też chciałbym spytać co słychać u Belli.

Wyslalam prosbe o informacje o Belli do p Bozeny w hoteliku. Jak dostane odpowiedz od razu napisze, sama tez jestem ciekawa jak Sunia sie miewa. Dziekuje w imieniu Belli za zainteresowanie :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.07.2019 o 22:57, Margo3011 napisał:

Bella czuje sie dobrze, glowke ma caly czas troszke przekrzywiona. Pani Bozena obiecala zdjecia, jak dostane to wstawie na watek :)

Wtedy będzie można zacząć ogłaszać Bellunię. 

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Nikt nie dzwoni w sprawie adopcji?

Pytalam i niestety nikt nie dzwonil 

11 minut temu, elik napisał:

Można będzie zacząć ogłaszać Bellę licząc na DS.

Elu zerknij na to ogloszenie, ktore napisala Tysia  https://www.olx.pl/oferta/bella-nastepczyni-szarika-cudowna-sunia-w-typie-owczarek-niemieck-CID103-IDAn4AC.html

Moim zdaniem jest bardzo ladnie napisane.

Nie dostalam jeszcze nowych zdjec, czekam. 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Margo3011 napisał:

Pytalam i niestety nikt nie dzwonil 

Elu zerknij na to ogloszenie, ktore napisala Tysia  https://www.olx.pl/oferta/bella-nastepczyni-szarika-cudowna-sunia-w-typie-owczarek-niemieck-CID103-IDAn4AC.html

Moim zdaniem jest bardzo ladnie napisane.

Nie dostalam jeszcze nowych zdjec, czekam. 

 

Tysia pisze bardzo ładne ogłoszenia.

Jak będą ładne, wesołe zdjęcia suniu, zdjęcia to wyróżnię to ogłoszenie.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

Tysia pisze bardzo ładne ogłoszenia.

Jak będą ładne, wesołe zdjęcia suniu, zdjęcia to wyróżnię to ogłoszenie.

Elu ja bym nie liczyla, ze beda ladniejsze zdjecia Belli. Jest kilka naprawde ladnych zdjec Suni robionych przez fotografa i one sa w ogloszeniach. Pani Bozena to Czlowiek o wielkim serduchu dla zwierzakow, opiekuje sie nimi jak wlasnymi dziecmi ale niestety zdjecia jej wychodza dosc slabe :( .Fotografa na pewno nie zamowi poniewaz niedawno pisala na FB, ze Fundacja jest pod kreska. Gdybym mieszkala blisko to bym zrobila Belli fotki bo umiem ale niestety mieszkam bardzo daleko. Na watkach Luka I Dragona wstawiam fotki i one sa piekne ale nie kazdy potrafi tak uchwycic piekno psa jak Ania, ktora tez mieszka daleko :( 

Musza byc te zdjecia, ktore sa , nie ma wyjscia a Bella bardzo potrzebuje domu. Tak myslalam moze w tym ogloszeniu, ktore napisala Tysia zminc to glowne zdjecie na ladniejsze , na takie jakie jest u Hawanki,. Uwazam, ze Belluni bardzo ladnie na nim wyszla.

Gdybys mogla Elu wyroznic ogloszenie tak zeby bylo dobrze to byloby super, ja sie na tym nie znam. Wiem, ze to kosztuje i zwroce Ci za to pieniazki paypalem tylko nie wiem jaki to jest koszt.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Margo3011 napisał:

Tak myslalam moze w tym ogloszeniu, ktore napisala Tysia zminc to glowne zdjecie na ladniejsze , na takie jakie jest u Hawanki,. Uwazam, ze Belluni bardzo ladnie na nim wyszla.

Dzisiaj właśnie zmieniłam, więc jesteśmy niemal jednomyślne :) Proszę powiedz czy to może być.  Takiego samego nie chcę dawać jak Havanka, aby moderatorzy portalu nie wylapali i nie usunęli ogłoszeń obu.
 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tyś(ka) napisał:

Dzisiaj właśnie zmieniłam, więc jesteśmy niemal jednomyślne :) Proszę powiedz czy to może być.  Takiego samego nie chcę dawać jak Havanka, aby moderatorzy portalu nie wylapali i nie usunęli ogłoszeń obu.
 

Mysle,  ze tak :) Fajne jest to z dziewczynka, dziekuje :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Margo3011 napisał:

Gdybys mogla Elu wyroznic ogloszenie tak zeby bylo dobrze to byloby super, ja sie na tym nie znam. Wiem, ze to kosztuje i zwroce Ci za to pieniazki paypalem tylko nie wiem jaki to jest koszt.

Wyróżniłam oba ogłoszenia  :)

Koszt wyróżnienia jednego ogłoszenia na miesiąc to kwota 17,81 zł.

Jak, OLX wykona wyróżnienie to bardzo proszę pokażcie to Eluś i Tysiu na wątku. Dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, elik napisał:

O kurcze! To co będzie z moim wyróżnieniem?

Nie wiem właśnie :/ cofnęłam ich usunięcie (poprawiłam ogloszenie i wysłałam jeszcze raz do sprawdzenia), może uznają to. Jak nie, będzie trzeba wysłać maila z potwierdzeniem przelewu od Ciebie i pisać odwołania. Wrrr... Ktos moje ogłoszenie zgłosił ("Dostaliśmy zgłoszenie, że Twoje ogłoszenie jest nieaktualne, ma nieprawdziwe informacje lub jest umieszczone w złej sekcji")


Na razie ogłoszenie jest w poczekalni aż łaskawie olx uzna je za prawdziwe, a wyróżnienie jest i się marnuje :/ Sami spójrzcie:

bella.jpg.167e7b0b140d2e12727a8605bbfb5fde.jpg

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Tyś(ka) napisał:

a wyróżnienie jest i się marnuje :/

Jeśli ponownie ogłoszą Twój tekst, to z pewnością ustalą nowy termin trwania wyróżnienia, wydłużony o czas  odsiadki ogłoszenia w poczekalni :)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Margo3011 napisał:

O kurcze co oni wyrabiaja na tym OLX :((( Takie ladne ogloszenie....Mam nadzieje, ze to wyjasnia pozytywnie. 

 

Ktoś się nudzi... i zgłosił :( Gdyby ludzie równie chętnie zgłaszali próby oszustwa jakim sa ogłoszenia "oddam za darmo - więcej info priv", gdzie okazuje się, że pseuduch unika podatków i wyłudza pieniądze na rasofffcu.

Oby moderatorzy stanęli na wysokości zadania.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Tyś(ka) napisał:

Ktoś się nudzi... i zgłosił :( Gdyby ludzie równie chętnie zgłaszali próby oszustwa jakim sa ogłoszenia "oddam za darmo - więcej info priv", gdzie okazuje się, że pseuduch unika podatków i wyłudza pieniądze na rasofffcu.

Oby moderatorzy stanęli na wysokości zadania.

Nie sądzę, żeby ktokolwiek zgłaszał im takie sprawy. To pewnie standardowy tekst, gdy automat wyszuka ogłoszenia z takimi samy,mi zdjęciami, albo takim samym tekstem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...