Jump to content
Dogomania

Kazan [*](26.12.2019) Bella MA DOM :))) Bella w stanie tragicznym z ogromnym guzem, chuda jak szkielecik potrzebuje pomocy. SZUKAMY DOMU Dolaczyl zaglodzony Kazan.


Recommended Posts

2 godziny temu, Radek napisał:

Mogę zadeklarować dychę miesięcznie. Jakby była potrzebna, poproszę o dane do wpłat. 

 Kazda dyszka jest bardzo potrzebna Wujaszku :)

Dziekujemy bardzo :)

Fundacja Nasze Bezdomniaki
Wykno 2a
97-225 Ujazd
konto do wpłat
PKOBP 63102039160000050202422111

Tytulem : Bella z Ujazdu 

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, jankamałpa napisał:

Nie czytałam całego wątku Belli dlatego pytam, ile Bella ma lat i jakiego domku dla niej szukacie? I czy lubi dzeci (dziecko lat 4).

Jeszcze uzupelnie, Bella bedzie wydana tylko do warukow domowych. To sunia bardzo proludzka, kocha dzieci. W sprawie ew adopcji mozna  sie kontaktowac z Marzena nr tel 605050843.

Bardzo zachecam do adopcji Belli, duzo zlego ja spotkalo i na nowo zaufala czlowiekowi. Jezeli ktos ja pokocha to odwdzieczy sie z nawiazka :)))

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Margo3011 napisał:

 Nie tylko Tobie amica..:)

Zapytałam, ponieważ pod koniec grudnia będę z odwiedzinami  u bardzo, bardzo długo niewidzianej koleżanki, która ma swój dom i podwórko i aktualnie nie ma psa, a zawsze miała.. Pomyślałam, że może zaproponuję jej jakiegoś z Dogo o ile będzie chciała. Tylko u niej to odzielony wybieg dla psa, buda i na noc podwórko do dyzpozycji z tego co się zdążyłam zorientować. Więc z tego co napisałyście to nie jest dom dla tej suni. Ja tej swojej koleżanki nie widziałam kilkanaście lat, więc mamy dużo do nadrobienia i może nawet nie być sposobności zapytania czy chce psa. Przepraszam jeśli  wzbudziłam jakieś nadzieje, ale chociaż wiem, że Belli nie mogę zaproponować. 

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, jankamałpa napisał:

Zapytałam, ponieważ pod koniec grudnia będę z odwiedzinami  u bardzo, bardzo długo niewidzianej koleżanki, która ma swój dom i podwórko i aktualnie nie ma psa, a zawsze miała.. Pomyślałam, że może zaproponuję jej jakiegoś z Dogo o ile będzie chciała. Tylko u niej to odzielony wybieg dla psa, buda i na noc podwórko do dyzpozycji z tego co się zdążyłam zorientować. Więc z tego co napisałyście to nie jest dom dla tej suni. Ja tej swojej koleżanki nie widziałam kilkanaście lat, więc mamy dużo do nadrobienia i może nawet nie być sposobności zapytania czy chce psa. Przepraszam jeśli  wzbudziłam jakieś nadzieje, ale chociaż wiem, że Belli nie mogę zaproponować. 

Nie ma za co przepraszac :) Dziekujemy za zainteresowanie. Gdybys slyszala, ze ktos poszukuje towarzyszki do domu to smialo proponuj Belle, to swietna Sunia.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Podobny obraz
                                             Beluniu Najlepsiutkiego Zdrowenkowego
                         Roczku Nowego
                                               Domku Domku Cudownego Tobie
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...