Jump to content
Dogomania

Kazan [*](26.12.2019) Bella MA DOM :))) Bella w stanie tragicznym z ogromnym guzem, chuda jak szkielecik potrzebuje pomocy. SZUKAMY DOMU Dolaczyl zaglodzony Kazan.


Recommended Posts

11 godzin temu, Margo3011 napisał:

,,Bella ucieszyła się na widok p Bożeny ale jest bardzo słaba, potrzebne pilnie puszki hepatic , tylko to może jeść . Jutro dowiem się wszystkiego i opiszę,,

36693000_1707394509309646_800864194994896896_n.jpg

Kochane suczydło mocno trzyma się życia :)

Możemy zrobić szybką składkę na puszeczki hepatic.

Link do puszek, a może ktoś ma tańsze

https://allegro.pl/listing?string=royal canin hepatic puszka&order=m&bmatch=ss-base-relevance-floki-5-nga-hcp-wp-mp-sup-1-2-0627

Dam 20,00 zł

Kto dołoży?

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bella juz jest w hoteliku. p Bozena powiedziala, ze wyszla powolutku ale o wlasnych silach. Wczoraj miala biegunke moze pooperacyjnie po lekach. Dzis robila tylko siusiu. Dostala mala saszetke RC Hepatic i tak karme sucha i mokre  ma zalecona przez weta. Dostala leki na 3 dni , potem kontrola.Codzienne przemywanie dwoch sporych ran octaniseptem. 

Kciuki i dobre mysli bardzo potrzebne. Jest niezle.

Bella teraz potrzebuje dobrej karmy, zeby postawic ja na lapki i DOM . Czy znajdzie sie ktos o wielkim sercu i miejscem w domu dla Belli ?

adres do wysyłki karmy :

hotel 4 łapy 
Wykno 2A 
97-225 Ujazd 
606142150 koniecznie dopisek Bella

36734529_1708137949235302_4207486242473902080_n.jpg

36743688_1708138002568630_4444732041107341312_n.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Kochane suczydło mocno trzyma się życia :)

Możemy zrobić szybką składkę na puszeczki hepatic.

 

Link do puszek, a może ktoś ma tańsze

 

https://allegro.pl/listing?string=royal canin hepatic puszka&order=m&bmatch=ss-base-relevance-floki-5-nga-hcp-wp-mp-sup-1-2-0627

 

Dam 20,00 zł

 

Kto dołoży?

 

 

Dziekuje elik, ja tez dwie dyszki doloze 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, MALWA napisał:

Zaglądam do suni, jak ona się czuje po operacji, jakie są rokowania ?

 

18 godzin temu, Dusia-Duszka napisał:

Bardzo się boję, że jej osłabiony organizm źle zniósł narkozę :(

Przepraszam, ze dopiero teraz odpisuje ale mam zamieszanie w domu i sie pogubilam ups...

Dziekuje ,ze odwiedzilyscie Belle i myslicie o niej. Bella bardzo potrzebuje dobrych mysli. Bellunia slabiutka ale dochodzi do siebie powolutku. Dom jest bardzo potrzebny, pani Bozena w hoteliku bardzo dba o Belle ale wiadomo dom to dom ale tylko taki z sercem.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, elik napisał:

. . .

Możemy zrobić szybką składkę na puszeczki hepatic.

Dam 20,00 zł

 

1 godzinę temu, Margo3011 napisał:

. . . ja tez dwie dyszki doloze 

 

30 minut temu, mdk8 napisał:

. . .

Ja też dołożę do puszek 15,-

Soreczki lajki mi się skończyły :(

Super :) To mamy już prawie połowę - 55,00 zł

Kto jeszcze dołoży do żarełka do suni coby miała siłę na własnych stópkach na spacerki chodzić?

 

836471248_idziezpsem.gif.873ea0656006a3e362b25edd0a76d919.gif

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, elik napisał:

Kochane suczydło mocno trzyma się życia :)

Możemy zrobić szybką składkę na puszeczki hepatic.

 

Link do puszek, a może ktoś ma tańsze

 

https://allegro.pl/listing?string=royal canin hepatic puszka&order=m&bmatch=ss-base-relevance-floki-5-nga-hcp-wp-mp-sup-1-2-0627

 

Dam 20,00 zł

 

Kto dołoży?

 

 

Niezawodna... kochana... jedna ...jedyna ... i tak można by długo, Eliczku czy ja już mówiłam... Jak dobrze że jesteś! zakochany.gif

Nadrabiam zaległości a tu Belunia już po operacji,  nawet jak mnie tu nie było... to i tak byłam przy Beluni, myślami nieustająco! :)

Lajki mi się skończyły.... ile tych lajków ...siem przysługuje?

Polecę po prośbie może coś się uda wyprosić ,na puszeczki dla Beluni :)  Tylko może ustalmy kto będzie zbierał pieniążki na zakup karmy?  czy wpłacać na konto jak na pierwszej stronie?

Lajki mi się skończyły!... ile siem tych lajków przysługuje na dzień??

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, anica napisał:

Niezawodna... kochana... jedna ...jedyna ... i tak można by długo, Eliczku czy ja już mówiłam... Jak dobrze że jesteś! zakochany.gif

Nadrabiam zaległości a tu Belunia już po operacji,  nawet jak mnie tu nie było... to i tak byłam przy Beluni, myślami nieustająco! :)

Lajki mi się skończyły.... ile tych lajków ...siem przysługuje?

Polecę po prośbie może coś się uda wyprosić ,na puszeczki dla Beluni :)  Tylko może ustalmy kto będzie zbierał pieniążki na zakup karmy?  czy wpłacać na konto jak na pierwszej stronie?

Lajki mi się skończyły!... ile siem tych lajków przysługuje na dzień??

 

Jeśli wpłacimy na konto Fundacji, to ktoś będzie musiał śledzić, sprawdzać ile już wpłynęło, apotem zamówić żarełko. Logistycznie może się to okazać trudne i długotrwałe. Proponuje zbierać na konto którejś z nas, chyba, że Martgo3011 uważa, że lepiej na konto Fundacji

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, elik napisał:

Jeśli wpłacimy na konto Fundacji, to ktoś będzie musiał śledzić, sprawdzać ile już wpłynęło, apotem zamówić żarełko. Logistycznie może się to okazać trudne i długotrwałe. Proponuje zbierać na konto którejś z nas, chyba, że Martgo3011 uważa, że lepiej na konto Fundacji

Margo3011  czekamy na Twoją decyzję , gdzie wpłacać pieniążki na puszki?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, elik napisał:

Jeśli wpłacimy na konto Fundacji, to ktoś będzie musiał śledzić, sprawdzać ile już wpłynęło, apotem zamówić żarełko. Logistycznie może się to okazać trudne i długotrwałe. Proponuje zbierać na konto którejś z nas, chyba, że Martgo3011 uważa, że lepiej na konto Fundacji

Tak tak elik zgadzam sie z Toba, tak bedzie najwygodniej i najlatwiej, 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Nesiowata napisał:

Dla mnie też  nr konta poproszę

 

5 godzin temu, Havanka napisał:

Anica podrzuciła link do tej biednej suni na wątek bazarkowy. Ja też poproszę numer konta do wpłaty na puszki.

Zbieramy na

Royal Canin HEPATIC pies 12 x 420 g puszka

127,92 zł
 
Darmowa dostawa na allegro
 
Jeśli ktoś znajdzie tańszą wersję tej karmy w takiej ilości, to bardzo proszę o link.
 
Aktualnie mamy deklaracje na:
  • 20,00 zł   elik
  • 20,00 zł   Margo3011
  • 15,00 zł   mdk8
  • 10,00 zł   Radek
  • ?         zł   Nesiowata
  • ?         zł   Havanka

Zaraz podam nr konta.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, dwbem napisał:

Mam pytanie - czy nie ma podobnej karmy innej firmy niż royal? Bo do tej firmy nie mogę się przekonać, przereklamowana a najdroższa.

Nie mam zdania na ten temat. Jeśli są jakieś inne propozycje to proszę. Do jutra wieczór możemy się zastanawiać co będzie dla suni najlepsze. Dłużej nie ma co, bo suni karma potrzebna na wczoraj :)

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, dwbem napisał:

Mam pytanie - czy nie ma podobnej karmy innej firmy niż royal? Bo do tej firmy nie mogę się przekonać, przereklamowana a najdroższa.

Takie jest zalecenie weta, widocznie ta karma Suni sluzy i tak jak napisala elik jest potrzebna na wczoraj bo niewiele juz zostalo. Dziekuje za sugestie, przekaze osobie, ktora jest odpowiedzialna za Belle ale teraz zakupimy karme Hepatic :)

Link to comment
Share on other sites

Malgoniu Droga

 wyslalam na konto Fundacyji

             46 zl  z zakonczoengo

 pozdrawiam pozdrawiam lapenki cudne

Fundacja Nasze Bezdomniaki
Wykno 2a
97-225 Ujazd
konto do wpłat
PKOBP 63102039160000050202422111
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
paypal [email protected] 

                             z dopiskiem w tytule koniecznie: psy Marzeny Bella z Ujazdu

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...