Jump to content
Dogomania

Kazan [*](26.12.2019) Bella MA DOM :))) Bella w stanie tragicznym z ogromnym guzem, chuda jak szkielecik potrzebuje pomocy. SZUKAMY DOMU Dolaczyl zaglodzony Kazan.


Recommended Posts

Bella na tą chwilę jest całkowicie zdrowym psem , do szczęścia potrzebuje ciepłego legowiska przy kaloryferze w domu i dobrego człowieka który wyjdzie z nią na spacery , tak mało a tak dużo ... czy znajdzie się litościwa dusza i da dom nie najmłodszej ale też nie starej owczareczce ...

Nie ma narazie fotek Belli z hoteliku, jak beda to wstawie tu od razu.

 

Link to comment
Share on other sites

Znalezione obrazy dla zapytania gify misie szare tedi pozdrawiam sciskuniam Nineczko
 czarujemy z ania chrosto fair
 bedzie kramcik dla Ciebie Beluniu i dla kotelkow Bembeneczkowych
 w moim podpisie
ale jak skoncze kramciki kt trwaja teraz
 wczoraj nauczyla mnie ciocia elik
 boc teraz utridnione wsycko trzeba linkowac
i wstawiac w swoje sygnatury dopiero
Link to comment
Share on other sites

Za ciocia elik wklejam wolanie o pomoc

Przepraszam, że tu, ale to b. ważne a tu zagląda wiele osób. Może ktoś pomoże.

Bardzo proszę kto ma profil na fb. udostępniajcie.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001461799274

5 stycznia rano w Tarnowie uciekła suczka adoptowana ze śląskiego schroniska 3.12.2018 r. . Suczka jest widywana w Tarnowie. Bardzo prosimy o pomoc w jej złapaniu.

Kontakt - Basia nr telefonu 608 451 727

47769.thumb.jpeg.7d5b1b4e6c8188c3141c38748d12e71b.jpeg

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Nadziejka napisał:

Za ciocia elik wklejam wolanie o pomoc

Przepraszam, że tu, ale to b. ważne a tu zagląda wiele osób. Może ktoś pomoże.

Bardzo proszę kto ma profil na fb. udostępniajcie.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001461799274

5 stycznia rano w Tarnowie uciekła suczka adoptowana ze śląskiego schroniska 3.12.2018 r. . Suczka jest widywana w Tarnowie. Bardzo prosimy o pomoc w jej złapaniu.

 Kontakt - Basia nr telefonu 608 451 727

 

Udostepnione, poprosilam tez Dogomaniaczke, ktora mieszka w Tarnowie o udostepnienie. Mam nadzieje, ze sunia sie odnajdzie.

Link to comment
Share on other sites

Nadziejko bardzo dziękuję :)

Margo3011 ogromnie proszę, czy któraś dogomaniaczka mogłaby podjechać do schronu z wydrukowanym zdjęciem suni i zapytać czy może nie została już odłowiona i przywieziona do tego schronu.  Dobrze byłoby zostawić zdjęcie suni i nr kontaktowy - Basia nr telefonu 608 451 727, obiecać nagrodę za powiadomienie. Proszę Ciebie, bo nie wiem które cioteczki mieszkają w Tarnowie lub okolicy.

Biedna sunia :( Akurat teraz zrobiło się tak zimno. U nas było -7 więc tam może być jeszcze zimniej :(

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie ma dobrych wiesci od Belli. Dzis rano sunia byla bardzo slaba, przyjechala pani wet i stwierdzila zesol przedsionkowy. Na filmikach widac w jakim Bella byla stanie, napedzila stracha. Bella bardzo potrzebuje spokojnego domu, kochajacego Czlowieka, ktory bedzie o nia dbal. Sunia przeszla przez pieklo gdy zeszlego lata prawie umarla w parku i wczesniejsze jej zycie tez pewnie nie bylo uslane rozami. Bardzo zal mi tej Suni powinna juz byc w swoim domu, rozpieszczana i powinna nadrabiac stracony czas. 

Bella potrzebuje rowniez pomocy finansowej, jej konto swieci pustkami. Brakuje pieniazkow na oplate hoteliku za miesiac biezacy oraz na weta. 

Bellunia bardzo dziekuje Wujkowi Radkowi za stala deklaracje ( jedyna ) oraz Cioci Nadziejce za to, ze zawsze pamieta o Belli i ja wspiera. Jezeli ktos moglby wspomoc Bellunie nawet niewielkim grosikiem bylaby to ogromna pomoc. 

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Margo3011 napisał:

Jezeli ktos moglby wspomoc Bellunie nawet niewielkim grosikiem bylaby to ogromna pomoc. 

Na bazarku Nadziejki przeczytałem, że Bella zachorowała:( Przelałem dziś 20 złotych. Więcej nie mogę, bo do wypłaty jeszcze trochę czasu. 

Trzymaj się Bella zdrowo i nie stresuj zaglądających. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bardzo Dziekuje, ze przyszliscie do Belli

10 minut temu, Radek napisał:

Na bazarku Nadziejki przeczytałem, że Bella zachorowała:( Przelałem dziś 20 złotych. Więcej nie mogę, bo do wypłaty jeszcze trochę czasu. 

Trzymaj się Bella zdrowo i nie stresuj zaglądających. 

Belunia dziekuje bardzo Wujaszkowi

7 minut temu, Nadziejka napisał:

 

Malgosiu jakie te leki na serduszko?

Nadziejko ja nie wiem nic wiecej niz to co tu napisalam. Jak bede miala wiecej informacji to od razu napisze, tez sie bardzo martwie o Belle.:( 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Margo3011 napisał:

Jezeli ktos moglby wspomoc Bellunie nawet niewielkim grosikiem bylaby to ogromna pomoc. 

Do 27.01. trwa mój bazarek głównie dla Luny, suni, która miała guza wielkości melona - 80 %.

10% przeznaczyłam dla mojej tymczaski Tiny, która dzielnie walczyła i wygrała walkę z parwowirozą i 10% dla jakiegoś potrzebującego psiaka z dogo.

Ponieważ Bellunia ma poważne kłopoty i zdrowotne i finansowe  20 % z tego bazarku będzie dla niej.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.01.2019 o 22:22, elik napisał:

Do 27.01. trwa mój bazarek głównie dla Luny, suni, która miała guza wielkości melona - 80 %.

10% przeznaczyłam dla mojej tymczaski Tiny, która dzielnie walczyła i wygrała walkę z parwowirozą i 10% dla jakiegoś potrzebującego psiaka z dogo.

Ponieważ Bellunia ma poważne kłopoty i zdrowotne i finansowe  20 % z tego bazarku będzie dla niej.

Dziekuje pieknie w imieniu Belli :)

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, elik napisał:

Obie sunie Bella i Luna przeszły poważne operacje usunięcie wielkiego guza. Tinusia jest u mnie na BDT więc nie są jej tak bardzo potrzebne fundusze, jak Beluni

Dobrze, ze guzy usuniete i sunie uwolnione od tych paskudztw. Teraz dobre domki zeby znalazly. 

Belli bardzo jest domek potrzebny, jest taka delikatna, za dlugo juz siedzi w hotelu.

Wstawie tu jej ogloszenie mysle, ze warto poudostepniac na FB to zawsze zwieksza szanse.

https://www.olx.pl/oferta/bella-suczka-w-typie-owczarka-niemieckiego-do-adopcji-CID103-IDvKboC.html

 

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Margo3011 napisał:

Dobrze, ze guzy usuniete i sunie uwolnione od tych paskudztw. Teraz dobre domki zeby znalazly. 

Belli bardzo jest domek potrzebny, jest taka delikatna, za dlugo juz siedzi w hotelu.

Wstawie tu jej ogloszenie mysle, ze warto poudostepniac na FB to zawsze zwieksza szanse.

https://www.olx.pl/oferta/bella-suczka-w-typie-owczarka-niemieckiego-do-adopcji-CID103-IDvKboC.html

 

Luny jeszcze nie ogłaszam, bo czeka ją jeszcze sterylizacja za około 1,6 miesiąca jeśli rana po usunięciu guza dobrze się zagoi.

Udostępniłam Bellunie na fb.

Ja usunęłabym przedostatnie zdjęcie z ogłoszenia. Sunia nie wyszła na nim dobrze. Jest ogromnie smutna. Pozostałe zdjęcia bardzo ładne  :)

Czy po operacji Belluni wysłany był wycinek do badania histopatologicznego?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...