Jump to content
Dogomania

Kazan [*](26.12.2019) Bella MA DOM :))) Bella w stanie tragicznym z ogromnym guzem, chuda jak szkielecik potrzebuje pomocy. SZUKAMY DOMU Dolaczyl zaglodzony Kazan.


Recommended Posts

1 minutę temu, elik napisał:

Nie sądzę, żeby ktokolwiek zgłaszał im takie sprawy. To pewnie standardowy tekst, gdy automat wyszuka ogłoszenia z takimi samy,mi zdjęciami, albo takim samym tekstem.

Jeżeli oni wychwycą taki sam tekst/tekst to zawiadomienie jest inne i od razu wyrzucają do archiwum (jako zakończone).
Tutaj była zupełnie inna informacja i ogłoszenie wylądowało do poczekalni.

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Margo3011 napisał:

Gdybys mogla Elu wyroznic ogloszenie tak zeby bylo dobrze to byloby super, ja sie na tym nie znam. Wiem, ze to kosztuje i zwroce Ci za to pieniazki paypalem tylko nie wiem jaki to jest koszt.

Otrzyam wiadomo ść z PayPal, że wpłaciłaś mi kasę, ale czemu 44,98 zł, a nie 17,81 x 2  czyli 35,62  ?

Nie mogę przyjąć więcej niż wydałam :) Najwyżej, jak skończy się  wyróżnienie, a sunia będzie jeszcze w hotelu to dopłacisz do pełnego trzeciego wyróżnienia i jeszcze raz wyróżnię sunię.

EDIT

Ale heca. Weszłam do banku, a tam niespodzianka  676391575_getattachmid370907mpid16min1uid8bacb883c6065602.jpg.cfff431ac47b414bf81ae658cab0da13.jpg 

Opłata 3,10 zł, do wypłaty 41,88. Dawno nie korzystałam z PP i nie pamiętam czy opłaty zawsze były, czy to nowy wynalazek na PP.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Teraz jest, to wiem, bo mi potrącili, ale nie pamiętam czy dawniej była. Wydaje mi się,  że nie.

Byla, kiedys kupilam u Ciebie na bazarku ksiazki i tez placilam PP. Pamietam, ze potracili ale zapomnialam ile, dlatego przelalam wiecej.

Trzymajmy teraz kciuki, zeby ktos wypatrzyl szarikowa Belle :)

Poprosilam p Bozene, zeby dala nam znac jak bedzie jakis sensowny telefon.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Margo3011 napisał:

Byla, kiedys kupilam u Ciebie na bazarku ksiazki i tez placilam PP. Pamietam, ze potracili ale zapomnialam ile, dlatego przelalam wiecej.

Trzymajmy teraz kciuki, zeby ktos wypatrzyl szarikowa Belle :)

Poprosilam p Bozene, zeby dala nam znac jak bedzie jakis sensowny telefon.

Wydaje mi się, że nie było, bo w ubiegłym roku dość często pośredniczyłam dla kogoś kto nie miał PayPal i wydaje mi się, że ile wpłynęło, tyle przekazywałam i nie było opłaty, ale mogę się mylić  :)

Kciuki obowiązkowe    278977454_kciuki1.jpg.3f83f9008e9cc3c487f711896efffec0.jpg

Link to comment
Share on other sites

Niestety wyglada na to, ze nie ma Bellunia zainteresowania.

Dzisiaj p Bozena napisala bardzo smutny post na wydarzeniu Belli na FB : ,,Bella to starsza chora sunia,ale i takie psy trafiają do schroniska.Niestety nie moge w nieskonczonosc pomagac psom bezpłatnie. Bella jest zadłuzona i nie ma wpłat.Nie zagłodze jej wiec moze lepiej oddac ją do schronu?Moze ktos ofiaruje jej dom? DT? cokolwiek...Prosze o pomoc w spłaceniu niewielkiego długu i opłaceniu hotelu.
Na tyle osób na wydarzeniu gdyby kazdy wrzucił 10zł nie byłoby problemu,,

Jakis czas temu p Bozena juz pisala, ze Fundacja jest ,, pod kreska,,  Najgorsze byloby gdyby Bella stracila jeszcze to co ma, czyli miejsce w hoteliku, nie jest to dom ale Sunia jest tam bezpieczna. 

Bardzo dziekuje w imieniu Belli wszystkim, ktorzy ja do tej pory wspierali i wspieraja nadal, byloby super gdyby ktos jeszcze dolaczyl do pomocy i pomogl Belli. Kazdy grosik dla niej jest na wage zlota, pozwoli jej to spokojnie oczekiwac na wymarzony domek. Przeleje dla Belli troszke na poczatku tygodnia i prosze o pomoc dla tej biednej Psinki.

Gdyby ktos mogl wesprzec Belle to jest konto do przlewu:

Fundacja Nasze Bezdomniaki
Wykno 2a
97-225 Ujazd
konto do wpłat
PKOBP 63102039160000050202422111

Tytulem : Bella z Ujazdu

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Margo3011 napisał:

Dzisiaj p Bozena napisala bardzo smutny post na wydarzeniu Belli na FB : ,,Bella to starsza chora sunia,ale i takie psy trafiają do schroniska.Niestety nie moge w nieskonczonosc pomagac psom bezpłatnie. Bella jest zadłuzona i nie ma wpłat

Bella nie ma opiekuna?

Jaki jest miesięczny koszt utrzymania suni w hoteliku?

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, elik napisał:

Bella nie ma opiekuna?

Jaki jest miesięczny koszt utrzymania suni w hoteliku?

Bella jest pod opieka pani Bozeny z hotelu w Ujezdzie tam gdzie zostala znaleziona. Pod opieke p Bozeny trafiaja co rusz jakies biedy, ktorym nikt inny nie chce pomoc. Mieszkam daleko od tego miejsca i czasem komunikuje sie z p Bozena przez FB, poniewaz jestem na wydarzeniu Belli. Podam link do wydarzenia, tu mozna sie wiecej dowiedziec, u zrodla  https://www.facebook.com/events/195654917744686/?active_tab=discussion 

Koszt hotelu to 250zl. 

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Radek napisał:

Widziałem na FB:( Smutno, że taka cudna sunia nie ma stałych deklaracji. Koszt hotelu przy rozłożeniu na kilkanaście osób byłby do udźwignięcia. 

na FB często ludzie bardzo szybko zapominają o swoich stałych deklaracjach. Jak pies bezpieczny to idą dalej do innego w potrzebie i tak to się kręci a opiekun zostaje sam z problemem utrzymania psa :(

Link to comment
Share on other sites

Niestety tak jest, ze jak psiak uratowany jest ,,zabezpieczony,, to juz nie wzbudza emocji i ludzie zapominaja. Bella na pewno nie zasluzyla na to zeby o niej zapomniec po tym przez co przeszla. Nie jest jej wina, ze nie jest juz szczeniakiem ani w pelni rasowa no i do tego jest duza co czyni ja w swietle panujacych niestety terendow slabo adopcyjna. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...