Jump to content
Dogomania

Kazan [*](26.12.2019) Bella MA DOM :))) Bella w stanie tragicznym z ogromnym guzem, chuda jak szkielecik potrzebuje pomocy. SZUKAMY DOMU Dolaczyl zaglodzony Kazan.


Recommended Posts

Wiesci z hoteliku : ,,Sunia trochę mniej się chwieje i przewraca,ale dalej ma zaburzenia równowagi,mały apetyt. Po suchej karmie wymiotuje i raczej nie chce jej jesć. ma zamówione puszki Gran Carno,bo tylko to je .Dwa x dziennie po 400g.
Jeśli ktoś chciałby wesprzeć sunie puszeczką to bardzo dziękujemy.
Jeśli choroba nie ustąpi w ciągu kilku dni trzeba będzie szukać dalszej przyczyny.,,

 

50516688_1123213767857117_3552870455616471040_o (1).jpg

50844675_1123213747857119_5778950733822951424_o.jpg

50917544_1123213724523788_1506466801343528960_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

A może warto wymieszać mokrą karmę z ryżem albo makaronem - wtedy na dłużej starczy karma mokra.

Trzymam kciuki za Bellę, oby już się wykaraskała z choroby.

Dziekuje w imieniu Belli za kciuki :) sa jej bardzo potrzebne. Najbardziej Belli jest potrzebny dom. Wiem, ze jest bardzo ciezko znalezc dom dla starszego duzego psa ale takie cuda sie zdarzaja.

Nie znam sie na gotowej karmie dla psow, poniewaz swoim sama przyrzadzam jedzenie ale gotowa tez jest w jakis sposob zbilansowana. Dodanie ryzu czy makaronu zubozyloby karme. Bella przeszla przez skrajne wyglodzenie zanim zostala znaleziona i potem powolutku doszla do siebie. Wprawdzie sunia nie jest pod moja opieka ale wydaje mi sie , ze powinna dostawac prawidlowo zbilansowane jedzonko ze wzgledu na jej zdrowie.

Bella ma rowniez wydarzenie na FB jezeli tam jestescie to prosimy o udostepnianie https://www.facebook.com/events/195654917744686/?active_tab=discussion

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.01.2019 o 20:08, Margo3011 napisał:

Bella ma rowniez wydarzenie na FB jezeli tam jestescie to prosimy o udostepnianie https://www.facebook.com/events/195654917744686/?active_tab=discussion

Nie wiem czemu nie mogę udostępnić tego wydarzenia Belluni. Post rozliczeniowy tak, a głównego wydarzenia nie mogę. Mogę tylko zaprosić znajomych, udostępnić w Messengerze lub udostępnić jako post :(

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, elik napisał:

Nie wiem czemu nie mogę udostępnić tego wydarzenia Belluni. Post rozliczeniowy tak, a głównego wydarzenia nie mogę. Mogę tylko zaprosić znajomych, udostępnić w Messengerze lub udostępnić jako post :(

Elu ja udostepniam Belle jako post, tak jest dobrze wtedy cale wydarzenie ukazuje sie u mnie.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Margo3011 napisał:

Elu ja udostepniam Belle jako post, tak jest dobrze wtedy cale wydarzenie ukazuje sie u mnie.

Aaaa widzisz :)  Nie jestem biegła w poruszaniu się po fb. W takim razie udostępnię jako post :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Umieszcze tu u Belli prosbe ogromna, poniewaz dotyzy ona takich pieskow jak Bellunia, uratowanych i czekajacych na domki

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/boksy-dla-psow?fbclid=IwAR3EVTvcoK1M3z_yeuNSsTurPre6rhbkhOkx8Pyy4EURd2JvpvKjap5bao0

Fundacja Nasze Bezdomniaki: Kochani, psy pod naszą opieką otrzymały piękny wielki prezent. Bardzo dobra osoba przekazała nam kontenery ocieplone i wyposażone. Kontenery te mają w środku przygotowane pokoje dla psiaków, miejsce na przebywanie zwierzaków po zabiegach. Nasze pieski mogą być na zimę w ciepłym miejscu. Nie będą musiały marznąć. 

Potrzebne sa pieniazki na oplacenie robotnikow, ktorzy to zamontuja. Fundacja nie posiada takich srodkow, poniewaz wszystko jest przeznaczane na psiaki. Niewiele juz brakuje a czas ucieka. Prosimy o udostepnienie zbiorki na ten cel. 

Marzena M, ktora jest odpowiedzialna za Belle, zorganizowala na ten cel szybki bazarek. Przeznaczyla swoja nowa piekna kurtke z motywami psimi, z ktorej bardzo sie cieszyla i wiele innych rzeczy . Taka wlasnie jest Marzenka, psy w potrzebie sa dla niej najwazniejsze. Zapraszamy do pomocy :)

https://www.facebook.com/events/526141944540695/?active_tab=discussion

Obraz może zawieraÄ: tekst

Obraz może zawieraÄ: co najmniej jedna osoba i ludzie stojÄ

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Malgosiu bedziemy czarowac jeszcze z Twoich fantuskow

 ktore mam narazie pochowane

jeszcze wielka lala zostalal cudna i tr roznosci

 kramcik w lutym moze jeszcze ,ale tak pod koniec

 dla Beluni

narazie mam zakonczonych kilka i kilka czynnych

 pozdrawiam Malgoniu

 Beluniu tulinkam

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.02.2019 o 19:45, Radek napisał:

Jak się miewa Bella? Jest poprawa?

Mam informacje od Pani z hoteliku. :) Bella nie dostaje juz lekow. Chodzi juz duzo lepiej i sie nie przewraca. Ma jeszcze lekkie przekrzywienie glowki ( to jest widoczne na ostatnich zdjeciach) 

Belli bardzo jest potrzebny domek, dlatego prosze jezeli jestescie na FB udostepniajcie Sunie :)

https://www.facebook.com/events/195654917744686/?active_tab=discussion 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.02.2019 o 18:08, Tyś(ka) napisał:

Jak dobrze, że jakaś poprawa jest. Zdrówka, Belluniu.

Dziekuje w imieniu Belli

 

Dnia 11.02.2019 o 22:55, Nadziejka napisał:

 

 Malgosiu a czy to nie jest po wylewie ta gloweczka

 

Nadziejko, Bella byla badana przez weta i Pani z hoteliu, ktora sie opiekuje Bella powiedziala, ze stwierdzono zespol przedsionkowy. W niedziele dostalam informacje od Pani, ze jest duza poprawa.

 

29 minut temu, elik napisał:

Dzisiaj tj. 12.02. przelałam na konto Belluni kwotę 105,00 zł. Proszę o potwierdzenie na wątku, gdy pojawi się na koncie. Link do bazarku poniżej.

Bazarek

Bardzo dziekuje za ogromna pomoc dla Belli. Zycze zdrowia Elu bo to najwazniejsze :)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...