Jump to content
Dogomania

Kazan [*](26.12.2019) Bella MA DOM :))) Bella w stanie tragicznym z ogromnym guzem, chuda jak szkielecik potrzebuje pomocy. SZUKAMY DOMU Dolaczyl zaglodzony Kazan.


Recommended Posts

11 godzin temu, DONnka napisał:


Jaka zatem pomoc by się jej teraz przydała ?

Bella potrzebuje puszek Rocco lub Gran Carno. Pani opiekunka powiedziala, ze Bella od czasu gdy zachorowala w ogole nie chce jesc suchej karmy.

adres do wysylki :

hotel 4 łapy 
Wykno 2A 
97-225 Ujazd 
606142150 koniecznie dopisek Bella

Dziekujemy bardzo :)

 
Link to comment
Share on other sites

Nineczko kokasna cudna

 pozdrawima tulinkam stokrosci

 z kramiku zakonczonego

 dla Belusi 40 procencikow

           dla Belluni 54 zl plus Cegielka 5 zl razem 59 zl

 

Rozliczam !Wielkie Obnizki- Dla Kormoranka z Radys i dla Belli -Ania christo Razem z Przyjaciolmi! Calem Sercem Zapraszamy na kramcik!  

 

sle na konto Fudacyji

Fundacja Nasze Bezdomniaki
Wykno 2a
97-225 Ujazd
konto do wpłat
PKOBP 63102039160000050202422111

Tytulem : Bella z Ujazdu 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.02.2019 o 00:07, elik napisał:

Dzisiaj tj. 12.02. przelałam na konto Belluni kwotę 105,00 zł. Proszę o potwierdzenie na wątku, gdy pojawi się na koncie. Link do bazarku poniżej.

Bazarek

 

15 godzin temu, Margo3011 napisał:

Na konto Belli wplynelo 105 zl z bazarku Cioci Elik :)

Bardzo proszę o potwierdzenie na wątku bazarku :) Link w moim zacytowanym powyżej poście .

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Margo3011 napisał:

Elu juz potwierdzilam , wczoraj :)

Tak, właśnie dotarłam :)

Przepraszam z powodu choroby i osłabienia wpadam na dogo tylko raz dziennie, a że mam sporo subskrypcji, to na drugi dzień przekopuję się przed kilometry postów. Właśnie dotarłam do Twojego PW i wpadłam na watek bazarku. Pięknie dziękuję za piękne potwierdzenie :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.02.2019 o 13:29, Margo3011 napisał:

Bella potrzebuje puszek Rocco lub Gran Carno. Pani opiekunka powiedziala, ze Bella od czasu gdy zachorowala w ogole nie chce jesc suchej karmy.

adres do wysylki :

hotel 4 łapy 
Wykno 2A 
97-225 Ujazd 
606142150 koniecznie dopisek Bella

Dziekujemy bardzo :)

 

Ok, w takim razie zamówimy Belli trochę puszek :)
Niech je na zdrowie :)
 

EDIT.
Puszki zamówione - ROCCO 30 sztuk x 800g

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Margo3011 napisał:

Informacje z hoteliku: ,,Bella bez zmian. Głowa przekrzywiona,chód chwiejny bywa,że sie przewróci. Lekarka twierdzi ,że taki zespół trwa kilka tyg.,,

 

3 minuty temu, Margo3011 napisał:

Cztery tygodnie temu Bella zachorowala.

Czyli Bellunia już wkrótce powinna wyzdrowieć, prawda :)  Tak mi żal tej suni, ale nie mogę jej pomóc inaczej, jak tylko wesprzeć finansowo.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, DONnka napisał:


Puszki zamówione - ROCCO 30 sztuk x 800g

Bardzo dziekujemy za pomoc dla Belli

 

15 minut temu, elik napisał:

 

Czyli Bellunia już wkrótce powinna wyzdrowieć, prawda :)  Tak mi żal tej suni, ale nie mogę jej pomóc inaczej, jak tylko wesprzeć finansowo.

Wszyscy mamy nadzieje, ze Belunia niedlugo wyzdrowieje.

 

10 minut temu, Moli@ napisał:

Jaki "zespół" co go wywołało?

Bella zachorowala na zespol przedsionkowy, co wywoluje ta chorobe, nie wiadomo na szczescie przechodzi samoistnie chociaz objawy wygladaja czesto dramatycznie. Bella jest pod opieka weta. Tu mozna wiecej przeczytac na ten temat:  https://cowsierscipiszczy.pl/zespol-przedsionkowy/ 

Belli mozna pomoc rowniez pokazujac ja swiatu, udostepniajac , sa przeciez ludzie, ktorzy daja domy takim pieskom jak Bella nie wszyscy szukaja slodkich szczeniaczkow.  Bella ma ogloszenie na OLX  https://www.olx.pl/oferta/bella-suczka-w-typie-owczarka-niemieckiego-do-adopcji-CID103-IDvKboC.html?fbclid=IwAR03OfFbfeVP0zp1O7aLvnLWwzG7QrW65QdKoP6sooMO-wmiEHORpo2LZ6Y  Bardzo prosimy o udostepnianie. Jezeli ktos z Was potrafi robic ogloszenia to mozna wykorzystac zdjecia Belli, ktore sa na watku. To bylaby ogromna pomoc. Widac ,ze Sunia nie lubi aparatu i trudno jej zrobic efektowne fotki ale niektore zdjecia na watku , moim zdaniem sa sliczne. Narazie Bella nie czuje sie jeszcze dobrze i szansa na lepsze zdjecia jest slaba.

Bella od poczatku opiekuje sie pani Bozena, zanim trafila do pani B przez kilka dni blakala sie po parku, wyglodzona i odwodniona w upale , mozna powiedziec, ze umierala, zignorowana przez przechodnoiw. Pani Bozena wyprowadzila sunie na prosta. To wszystko jest na pierwszej stronie watku ale nie kazdy czyta od poczatku. Teraz pod opieka p Bozeny w hoteliku jest rowniez Kazan, w podobnym stanie wyglodzenia, chyba nawet gorszym ale powolutku jest coraz lepiej. Jest nadzieja, ze piesek odzyska zdrowie. Trafiaja tam psy niechciane czesto w takim stanie, ze pozostawienie ich czy oddanie do schroniska wiadomo jakby sie skonczylo. Opieka nad chorymi psami pochlania duzo czasu, ktorego brak. Dlatego prosba moja jest taka, zeby pomoc p Bozenie wypromowac Belle i pomoc w znalezieniu domu. 

Pani Bozeny nie ma na forum ale Bella ma rowniez wydarzenie na FB, mozna tam zadac bezposrednio pytanie Opiekunce oraz udostepnic wydarzenie. Bella ma cudowny charakter i tak bardzo pragniemy dla niej dobrego Domu.

 https://www.facebook.com/events/195654917744686/?active_tab=discussion

Tu jest rowniez wydarzenie biednego Kazana moze ktos chce chlopaka odwiedzic :)

https://www.facebook.com/events/414828399252245/?active_tab=discussion

 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Margo3011 napisał:

 

 

Wszyscy mamy nadzieje, ze Belunia niedlugo wyzdrowieje.

 

Bella zachorowala na zespol przedsionkowy, co wywoluje ta chorobe, nie wiadomo na szczescie przechodzi samoistnie chociaz objawy wygladaja czesto dramatycznie. Bella jest pod opieka weta. Tu mozna wiecej przeczytac na ten temat:  https://cowsierscipiszczy.pl/zespol-przedsionkowy/ 

 

Dzięki za odpowiedź. Objawy powinny ustąpić..., oby jak najszybciej.

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, bela51 napisał:

Powinniscie zmienic tytuł tego wątku, bo wprowadza w błąd, ze sunia juz wyzdrowiała :(

 

w drugiej czesci tytulu jest informacja, ze Bella juz zdrowa i szuka domu. To moze przestawie ...? 

edit. Bella juz jest zdrowa tzn nie ma guza jest odkarmiona a zespol przedsionkowy choroba, ktora przejdzie. Napisze to w tytule, moze tak bedzie lepiej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...