Jump to content
Dogomania

**Bernardyn** CIĄGNIĘTY ZA AUTEM PRZEZ 4 KM !!!!!! PiSdZ ... Ma dom.


Weronia

Recommended Posts

[B][COLOR=green]A czy ja mogę prosić o - jak to się potocznie mówi - o "trzymanie się tematu" ... tematu wątku a nie kolejne rozpoczynanie kolejnej "afery o wszystko". [/COLOR][/B]

[B][COLOR=green]Nie chciałabym być zmuszona do usuwania postów "nie na temat". Zwłaszcza po jak zwykle "owocnej dyskusyjnej nocy".[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#008000][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#008000]Pozdrawiam.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 325
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Od początku historii cezara,starałam się być na bieżąco z całą sytuacją i...nie miałam z tym problemu...krótka historia-pies ugryzł,facet się wściekł,przeciągnął Cezara,pies był poraniony,oddany właścicielowi,zabrany następnego dnia...i tu już nic nie wiem...gdzie jest teraz Cezar?
Tydzień,to bardzo długi okres w leczeniu,a co dopiero w diagnostyce,a tym bardziej tej pourazowej...a tu już minął ponad tydzień.Czy istnieje jakaś potrzeba ukrywania psiaka? Jeśli tak,to jaka? Czy psu coś grozi?

Nie jestem długoletnim dogomaniakiem,ale wydawało mi się,że zyskujemy na forum konkretne informacje,które nie zagrażają ,ani psiakowi,ani naszemu dobru.Informacje te służą między innymi po to by zyskać ...spojrzenie z boku na sytuację,a w odpowiednim momencie konkretną pomoc.Tak mi się wydawało.
A tu jakoś dziwnie się czuję.Jakby ktoś uznał,że trzeba przede mną ukryć Cezara,bo mu zagrażam.:oops:

Mam nadzieję,że tygodniowe leczenie przynosi efekty...i jednak zobaczę psiaka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saint']Gagata - idź - pomóż [B][COLOR=green]xxxx[/COLOR][/B] uśpić kilka kolejnych psów "ludojadów terroryzujących miasto" zamiast takie głupoty pisać.[/quote]

Saint, nie rozumiem dlaczego Ty wypisujesz takie glupoty. I nie mam tu zamiaru Cie obrazac. Ja naprawde nie rozumiem... Dlaczego problemem jest udzielenie kilku bardziej szczegolowych informacji dot. psa dla ktorego ten watek zostal zalozony???Czy fajnie jest odbijac pileczke wyciagajac sprawe uspionych psow?? Tyle ze (nie wiem czy zauwazyles???) Fundacja Emir podala przyczyny braku komentarza w tej sprawie(wazne przyczyny!!) a PiSDZ chyba po prostu ma w zwyczaju nieudzielanie zadnych info. Wnioski takie wyciagnelam miedzy innymi po wizycie na ich stronie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martek_k'] a PiSDZ chyba po prostu ma w zwyczaju nieudzielanie zadnych info. Wnioski takie wyciagnelam miedzy innymi po wizycie na ich stronie.[/quote]

[B][COLOR=green]Poczekajmy na Weronię ...[/COLOR][/B]
[B][COLOR=green]Założyła nowy wątek psu, który - przypominam - miał już wątek.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=green]Zakładając ten wątek zobowiązała się do czegoś i dość ostro "walczyła" o niezamykanie właśnie tego wątku mimo, że był to wątek później założony niż ten porzedni. I tak ładnie mi w tamtym wątku napisała:[/COLOR][/B]

[quote name='Weronia'] [B]Ja założyłam wątek oficjalny. Z oficjalnymi, najnowszymi inf. [/B]Dlatego właśnie nie rozumiem, dlaczego zamknięty został tamten, a nie ten. Anettty wątek jest roboczy, w żadnym wypadku nie chodzi mi o to, że mam coś złego na myśli, bo został założony przez nią. Moje zdanie jest takie a nie inne, z resztą na tym wątku już zaczęły się pojawiać dziwne inf. (o których np pisze Blink). Skoro tak ma być rób jak uważasz, [B]nie wiem tylko po co teraz Anettta ma aktualizować 1 post(bo zdaje się ze aktualizacja jest mile widziana=porządek), skoro o sytuacji psa nie wie i nie ma dostępu do niego ani kontaktu z nim.[/B]
Ale rób jak chcesz..
[/quote]

[B][COLOR=green]Tak więc ja czekam na "oficjalne, najnowsze inf." bo zakładam, że jak Weronia "tylko się pojawi" na Forum to udzieli "oficjalnych, najnowszych inf" ... Prawda Weroniu ?[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maupa4'][B][COLOR=green]Poczekajmy na Weronię ...[/COLOR][/B]
[B][COLOR=green]Założyła nowy wątek psu, który - przypominam - miał już wątek.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=green]Zakładając ten wątek zobowiązała się do czegoś i dość ostro "walczyła" o niezamykanie właśnie tego wątku mimo, że był to wątek później założony niż ten porzedni. I tak ładnie mi w tamtym wątku napisała:[/COLOR][/B]



[B][COLOR=green]Tak więc ja czekam na "oficjalne, najnowsze inf." bo zakładam, że jak Weronia "tylko się pojawi" na Forum to udzieli "oficjalnych, najnowszych inf" ... Prawda Weroniu ?[/COLOR][/B][/quote]


POPIERAM :cool1:
:Dog_run:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maupa4'][B][COLOR=green]Dziękuję za informację i czekamy.[/COLOR][/B][/quote]

Dziękuję za wyrozumiałość i proszę o cierpliwość.:)
Mamy masę pracy i trudno nam się wyrobić ze wszystkim.
Benuś jest pod dobrą opieką, obfocę go sama osobiście jak tylko będzie to mozliwe. W ten weekend na 100% :)

Link to comment
Share on other sites

to trzeba poczekać trochę... obiecała, że w weekend...

a na razie obejrzyjcie to:
[URL="http://www.tvs.pl/seria/73/"][COLOR=#000000]Miau Hau - TVS - Telewizja Silesia[/COLOR][/URL]

Kochani w imieniu prowadzacej Ani (zreszta naszej dogomaniaczki ) proszę o oglądanie HauMiau w internecie, od tego zalezy czy program utrzyma się na antenie, a Ania ma bardzo ambitne plany, wiec warto żeby sie utrzymał

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, proszę o cierpliwość.. dziś po wielogodzinnym schroniskowym "pomaganiu" w Przyborówku dopiero skończyłam obrabiać pekinczyki :/ Benek będzie na wątku, obiecuję. Będą zdjęcia robione w ten weekend, tak jak napisałam, wstawię jak tylko będę mogła, razem z inf.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][FONT=Calibri]Pozwole sobie na poczatek zacytowac wpis najmadrzejszego psa na swiecie. Wpis pochodzi z zoltych stron ktorych istnienia niektorzy na tym forum nie moga przebolec....[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Calibri]Ryho zadedykowal te oto slowa do modow. Mnie nie pozostaje nic innego jak podpisac sie pod jego wypowiedzia obiema rekami:[/FONT][/SIZE]
[B][COLOR=black][FONT=Comic Sans MS]no wienc na gogo jakaś gosia ( co jom nie znam) sie pyta za co ryho ma bana? no to ja ci sie spytam: po co psu zakłada się takie coś co sie nazywa kaganiec? no po to rzeby pysk miał zamkniety i nie szczekał albo nie gryz; no wienc jusz teraz wiesz, czy nie?
jak ja upszejmie sobie szczekne prawde albo sie o coś zapytuje a gogo tego nie lubi to mi dajom bana czyli kaganiec na muj pysk i som szczenśliwi..a pies wie sfoje !
ryho co ma we łbie dobrze poukładane i bes gogo morze rzyć a gogo bez niego całkiem nie![/FONT][/COLOR][/B]
[B][FONT=Arial]ryho[/FONT][/B]
[B][FONT=Arial] [/FONT][/B]
[B][FONT=Arial]Choc zakladam, ze moj wpis zostanie usuniety bardzo szybko jako “nie zwiazany z tematem” , “zasmiecajacy watek” czy cokolwiek innego “regulamin “ przewiduje postanowilam mimo wszystko go zamiescic. Zaznaczam ze jest to moj 2-gi wpis na dogomanii. Drugi i ostatni. Bardzo szybko przeszla mi ochota uczestniczenia w tym cyrku ktory ma tu miejsce.. [/FONT][/B]
[B][FONT=Arial]Rejestrujac sie na tym forum, myslalam ze chodzi o pomoc zwierzetom. Jakaz bylam naiwna. Osoby ktore zadaja niewygodne pytania nieodpowiednim ludziom, organizacjom dostaja bany, ich posty sa usuwane.Choc zadaja te pytania w trosce o zwierzeta wlasnie. Ale UWAGA!!! Dziala to wylacznie w jedna strone. Podobnie jest jezeli chodzi o rozliczenia na watku. Tez dziala to w jedna strone. To proste: Tu obowiazuja podwojne standardy. [/FONT][/B]
[B][FONT=Arial]Nie podobaja mi sie zmasowane ostatnio ataki na Fundacje Emir, tym bardziej ze ludzie wysuwajacy pewne oskarzenia nie sa nawet w stanie podac logicznych argumentow. Na kazde postawione pytanie odnosnie innej organizacji odbijaja pilke atakujac Emira. I nie wazne jest dla nich czy pytanie zadane jest przez osobe zwiazana w jakikolwiek sposob z Emirem czy nie. Nie podobaja mi sie proby zdyskredytowania Emira. Aczkolwiek nie martwie sie nimi zbytnio bo wiem, ze Emir i tak da rade.Poniewaz skupia sie na tym co najwazniejsze, na pomocy zwierzetom!!![/FONT][/B]
[B][FONT=Arial]Tak wiec koncze moja jakze krotka (aczkolwiek bogata w negatywne doswiadczenia) przygode z dogomania. I mysle, ze nie jestem jedyna.[/FONT][/B]
[B][FONT=Arial]Wpis ten zamieszczam na kilku watkach ktore szczegolnie zapadna mi w pamiec dzieki wypowiedziom niekwestionowanych “gwiazdek” i “gwiazdorow” dogomanii.Moze zanim zostanie usuniety zdazy go przeczytac jedna z nich.[/FONT][/B]
[B][FONT=Arial]Milej niedzieli zycze.[/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martek_k'][SIZE=3][FONT=Calibri]Pozwole sobie na poczatek zacytowac wpis najmadrzejszego psa na swiecie. Wpis pochodzi z zoltych stron ktorych istnienia niektorzy na tym forum nie moga przebolec....[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Calibri]Ryho zadedykowal te oto slowa do modow. Mnie nie pozostaje nic innego jak podpisac sie pod jego wypowiedzia obiema rekami:[/FONT][/SIZE]
[B][COLOR=black][FONT=Comic Sans MS]no wienc na gogo jakaś gosia ( co jom nie znam) sie pyta za co ryho ma bana? no to ja ci sie spytam: po co psu zakłada się takie coś co sie nazywa kaganiec? no po to rzeby pysk miał zamkniety i nie szczekał albo nie gryz; no wienc jusz teraz wiesz, czy nie?[/FONT][/COLOR][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=black]jak ja upszejmie sobie szczekne prawde albo sie o coś zapytuje a gogo tego nie lubi to mi dajom bana czyli kaganiec na muj pysk i som szczenśliwi..a pies wie sfoje ![/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=black]ryho co ma we łbie dobrze poukładane i bes gogo morze rzyć a gogo bez niego całkiem nie![/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial]ryho[/FONT][/B]

[FONT=Arial][B][COLOR=blue]Choc zakladam, ze moj wpis zostanie usuniety bardzo szybko jako “nie zwiazany z tematem” , “zasmiecajacy watek” czy cokolwiek innego “regulamin “ przewiduje postanowilam mimo wszystko go zamiescic.[/COLOR][/B] [B]Zaznaczam ze jest to moj 2-gi wpis na dogomanii. Drugi i ostatni. Bardzo szybko przeszla mi ochota uczestniczenia w tym cyrku ktory ma tu miejsce..[/B] [/FONT]
[B][FONT=Arial]Rejestrujac sie na tym forum, myslalam ze chodzi o pomoc zwierzetom. Jakaz bylam naiwna.[COLOR=blue] Osoby ktore zadaja niewygodne pytania nieodpowiednim ludziom, organizacjom dostaja bany, ich posty sa usuwane.[/COLOR]Choc zadaja te pytania w trosce o zwierzeta wlasnie. Ale UWAGA!!! Dziala to wylacznie w jedna strone. Podobnie jest jezeli chodzi o rozliczenia na watku. Tez dziala to w jedna strone. To proste: Tu obowiazuja podwojne standardy. [/FONT][/B]
[B][FONT=Arial]Nie podobaja mi sie zmasowane ostatnio ataki na Fundacje Emir, tym bardziej ze ludzie wysuwajacy pewne oskarzenia nie sa nawet w stanie podac logicznych argumentow. Na kazde postawione pytanie odnosnie innej organizacji odbijaja pilke atakujac Emira. I nie wazne jest dla nich czy pytanie zadane jest przez osobe zwiazana w jakikolwiek sposob z Emirem czy nie. Nie podobaja mi sie proby zdyskredytowania Emira. Aczkolwiek nie martwie sie nimi zbytnio bo wiem, ze Emir i tak da rade.Poniewaz skupia sie na tym co najwazniejsze, na pomocy zwierzetom!!![/FONT][/B]
[B][FONT=Arial]Tak wiec koncze moja jakze krotka (aczkolwiek bogata w negatywne doswiadczenia) przygode z dogomania. I mysle, ze nie jestem jedyna.[/FONT][/B]
[B][FONT=Arial]Wpis ten zamieszczam na kilku watkach ktore szczegolnie zapadna mi w pamiec dzieki wypowiedziom niekwestionowanych “gwiazdek” i “gwiazdorow” dogomanii.[COLOR=blue]Moze zanim zostanie usuniety zdazy go przeczytac jedna z nich.[/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial]Milej niedzieli zycze.[/FONT][/B][/quote]

[B][COLOR=green]No to chyba wątki Ci się pomyliły - przynajmniej w tym przypadku.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=green]Z TEGO wątku jak do tej pory nie został usunięty ŻADEN wpis. Zapewne to dla Ciebie przykre ale ... prawdziwe. [/COLOR][/B]
[B][COLOR=#008000][/COLOR][/B]
[COLOR=green][B]Chociaż zapewne w końcu ten post zostanie usunięty jako ... spam. To też przykre ale też prawdziwe.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

chyba się tu zateleportuję, bo widzę tu jakieś wszechwiedzące nowe towarzystwo się pojawiło:cool3:

no to przybyłam!

Martek - miało byc 2 posty - a ja już naliczyłam 3 - idź dziecinko i udzielaj sie na żółtych papierach i nie rozsiewaj durnych cytatów, bo ja też zacznę cytować:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Nie ma co się dziwić wypowiedziom ludzi,którzy przybywają na dogo bo chcą pomóc psiakom,a trafiają na kłótnie i to często personalne...albo na dziwne milczenie o sytuacji psa.
Nie trzeba dużych przygotowań,ani super wielu godzin by napisać...miast tłumaczeń o braku czasu(przecież to wiemy i doceniamy!)...by napisać gdzie jest Cezar i kto się nim opiekuje.Żal też,że wszystkie te informacje i kontakty zostały ...zmonopolizowane przez jedną,bardzo zajętą osobę!Czy nie ma nikogo więcej kto mógłby wspomóc Weronię...no właśnie,w czym? W opiece nad Cezarem?...w zbieraniu informacji o jego stanie?...w przekazywaniu tych informacji?
Proszę nie pomylić mnie z żadnym...walczącym ugrupowaniem...organizacją!
Jestem tym dogomaniakiem,który pojawił się tu bo chce pomóc psiakom...może mógłby pomóc Cezarowi...a gubi się w tych dziwnych przepychankach nie mających nic wspólnego z psami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANETTTA']Andzi post tez powinien byc usuniety bo nie dotyczy spraw CEZARa ............niestety


.........................a ja czekam i czekam .....na wiesci ....:angryy:

jutro dzwonie do grzegorza ........po inf ..................????/[/quote]

[B][COLOR=green]ANETTTO ... proszę o uważne czytanie tego co piszę ja - jak i tego co pisze Weronia. Proszę o czytanie tekstu ze zrozumieniem a nie czytanie tak jak chce się albo jest akurat wygodnie czytać lub przeczytać.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=green]Są pewne niuanse językowe które zupełnie zmieniają sens zdania po jego dokładnym przeczytaniu. Są też różne czasy gramatyczne podobnie jak jest i ... czas. Czas realny a nie wirtualny lub też "mój własny czas". Do "zachodu słońca" jeszcze trochę tego "czasu" zostało.[/COLOR][/B]

[B]niuans[/B]: drobna, subtelna różnica, zmiana; odcień
[B]czas gramatyczny[/B]: w polskim są trzy czasy gramatyczne: czas teraźniejszy, czas przeszły i czas przyszły
[B]weekend[/B]: potoczne określenie dwóch wolnych [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Dzie%C5%84"][COLOR=black]dni[/COLOR][/URL] następujących po pięciu dniach pracy: [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Sobota"][COLOR=black]soboty[/COLOR][/URL][COLOR=black] i [/COLOR][URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Niedziela"][COLOR=black]niedzieli[/COLOR][/URL]. Do tego określenia zalicza się też popołudnie po pracy w [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Pi%C4%85tek"][COLOR=black]piątek[/COLOR][/URL].

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa'].Żal też,że wszystkie te informacje i kontakty zostały ...zmonopolizowane przez jedną,bardzo zajętą osobę![COLOR=black][B]Czy nie ma nikogo więcej kto mógłby wspomóc Weronię...[/B][/COLOR]no właśnie,w czym? W opiece nad Cezarem?...w zbieraniu informacji o jego stanie?...w przekazywaniu tych informacji?
[/quote]

[B][COLOR=green]Tego nie wiem ... Ale ja czekam ... Cierpliwie czekam na obiecane informacje. Dlaczego nikomu więcej "nie chce" się poczekać ? Zostało już na prawdę niewiele czasu do końca weekendu.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#008000][/COLOR][/B]
[B][COLOR=green] [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANETTTA'][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/9869.html"][COLOR=#00bb00][B]Maupa4[/B][/COLOR][/URL]..bez komentarza ...[/B]
[/quote]

[B][COLOR=green]Komentarze to będą jak "zajdzie słońce" czyli skończy się weekend.[/COLOR][/B]

[B][COLOR=#008000]A do tego czasu POPROSZĘ o powstrzymanie się od komentarzy.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...