Jump to content
Dogomania

Miał dziurę w głowie, teraz jest w hotelu i czeka na adopcję - potrzebne wsparcie!!!


snuszak

Recommended Posts

[quote name='Lilmo']Ogonek dziękuję za chęć pomocy, ale poprosiłam już __Larę jakiś czas temu :) To ma być allegro wyróżnione, więc zależy nam na tym, żeby było takie bardziej dopracowane jeżeli chodzi np. o szablon. Zobaczymy co ciotka __Lara stworzy :)[/QUOTE]

dobra ;) widze ze masz jakiegos innego uszaka w avatarze :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 300
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Na moim koncie także pozostały jeszcze pieniążki na aukcje, więc tak sobie myślę, że może najpierw wydamy te "moje", a jak się skończą, to wówczas będziemy opłacać z tych zebranych z Twoich bazarków? Co Ty na to? :) Myślę, że tak będzie łatwiej nam się nie pogubić w tym wszystkim :) Trzeba tylko pomyśleć czy kolejną aukcję wystawiamy także z wszystkimi bajerami czyli wyróżnienie, pogrubienie i podświetlenia czy tylko wyróżnienie. Jeżeli z wszystkim to z "moich" pieniędzy wystarczy na 1 ( i trochę) aukcje, a jak tylko wyróżnienie, to wystarczy na dwie.

U mnie na koncie na każdego psa jest po 23 zł + 2,50 ( doliczam od siebie tak jak się umawiałyśmy w związku z ładowarką :) ) czyli razem 25,50.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lilmo']Widziałam właśnie, że wejść było naprawdę bardzo dużo! Ciekawe czy było choć jedno zapytanie o Nefika.

__Lara proszę napisz później ile wyszło za obie aukcje to jutro zrobię przelew :) Dziękujemy za odnowienie![/QUOTE]

Za dwie nowe aukcje:
12,50
12,60
=====
25,10zł ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...