Jump to content
Dogomania

Nieplanowana malizna -Roxi z Radys już w DS :)


Recommended Posts

Roxi czuje się dobrze. Kasia mówiła, że już dokazuje z Daszką.

Wczoraj miałam dwa telefony o Roxi, jeden z Rybnika drugi z Krakowa. Domki miały dzwonić do Kasi, zobaczymy czy któryś zadzwoni.

W czwartek miałam też telefon z Siewierza, pani chciała najpierw pojechać poznać Roxi i to już w czwartek/piątek ale odradziłam bo Roxi miała w czwartek sterylkę. W weekend pani wyjeżdzała na wczasy i powiedziała ze jak wróci i Roxi bedzie nadal do adopcji to pojedzie poznać maleństwo.

Zobaczymy czy cos z się z tego wykluje.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jest domek spod Krakowa zainteresowany adopcją Roxi. Dzisiaj Państwo byli poznać Roxi u Kasi i czekają już tylko na PA.

Znalazłam już osobę z FB do PA, powinna być w tygodniu, być może nawet jutro. Jeśli wypadnie pozytywnie (a ja czuję że tak będzie) to już w piątek Państwo chcą przyjechać po Roxi.

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Już po wizycie PA i Roxi może pakować plecak :). Najprawdopodobniej w czwartek Państwo przyjadą po Roxi do Kasi.

Roxi zamieszka w podkrakowskiej miejscowości, będzie mieszkała w szeregowcu z niewielkim ogródkiem a dookoła mnóstwo terenów zielonych. Mam przeczucie że to jest TEN domek  :).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kochani mam wieści z domku Roxi. Wieści bardzo dobre wręcz rewelacyjne :).


Państwo powiedzieli że chcieli mieć pieska a mają samą słodycz  <3
Tylko pierwsza noc była troszkę niespokojna ale teraz Roxi zachowuje się tak, jakby mieszkała w nowym domu juz od paru lat. Pięknie chodzi w szeleczkach na spacery, ładnie zjada, cały czas się cieszy i domaga się pieszczot. Jest bardzo kochana, bardziej niż Państwo mogli się spodziewać :)

Ech i o to w tym wszystkim chodzi. Jestem bardzo szczęśliwa. Dziękuję Wam kochani za wsparcie dla Roxi <3. Dzięki Wam ta mała kruszynka ma taki wspaniały domek :).

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wieści od Roxi :)

"Dzień dobry, Roxi bardzo fajnie się u nas czuje, już całkiem swobodnie. Jest bardzo grzeczna, cieszy się bardzo na nasz widok, jak wracamy z pracy zdarza Jej się posikać z radości. Bardzo swobodnie czuje się w domu, ogródku, jeździ z nami chętnie samochodem, poznaje i lubi członków rodziny. Ma jedynie drobne problemy zdrowotne. Nie wiemy jednak czy ma to związek z podrażnieniem po sterylizacji (jak sugerowała Pani z hoteliku i weterynarz) : ma dalej katar i miewa duszności. Możliwe że to na tle emocjonalnym, a jeśli nie przejdzie, to będziemy robić rtg - tak sugerował weterynarz. Roxi powoli przybiera na wadze, poprawiło się futerko, chodzi za żona jak cień:) Nie będę ukrywał ale Roxi właściwie od samego początku śpi z nami w łóżku i początkowo robiła nam pobudki o 5 rano ale już się przyzwyczaiła do naszego rytmu dnia i pośpi do 6.30 :) "20.thumb.jpg.92b271eef721be3d535037f0bf69035a.jpg

21.thumb.jpg.5d9c92f991b9c880f3377385784f6b3d.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...