Jump to content
Dogomania

Sznaucer miniaturowy


Mer.M@link@

Recommended Posts

WItam, 
Potrzebuje Waszej pomocy bo sama już nie wiem co robić. :( Mam 8 miesięczną białą sznaucerkę miniaturową - Luna. Ostatnio nasza psinka przestała jeść. Przeprowadziliśmy się ponad miesiąc temu ale malutka jadła normalnie swoją ulubioną karmę tak, że aż jej się ogonek trząsł z radości kiedy tylko słyszała, że wyciągam karmę. Niestety ostatnio podchodzi do miski wącha i odchodzi, muszę wyciągnąć kilka "groszków" dać jej na ręce i wtedy łaskawie spróbuje i muszę być w tym samym pokoju w którym ona je żeby zjadła bo jak tylko wyjdę to już odchodzi od miski. Zaczęłam jej nawet mieszać karmę z inną ale to przynosiło rezultaty przez tydzień. Młoda ma ochotę na jedzenie wszystkiego tylko nie karma. Raczej starałam się jej nie dawać normalnego jedzenia za wyjątkiem niedzieli kiedy dostaje gotowane mięsko z warzywkami.Byłyśmy u weterynarza ale powiedział, że jest zdrowa jedynie co za szczupłą. Proszę Was o pomoc bo mój maluszek wygląda jakby wgl nie był karmiony. 

Link to comment
Share on other sites

No to przestaw się na normalne psie jedzenie czyli mięso z warzywkami i ew. dodatkiem ryżu czy makaronu. Pies dobrze wie, że sucha karma dla rosnącego szczeniaka to badziewie. Całe życie karmię swoje psy mięsem z dodatkami, są zdrowe, nie wiem co to alergie, psy nie są utuczone i jakoś nie widać, żeby jedzenie nie było zbilansowane. Mam psy 50 lat i nawet jak pracowaliśmy to jakoś znajdowaliśmy czas, żeby szykowac kilku dużym psom normalne jedzenie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...