Jump to content
Dogomania

RATUNKU! Zabieramy dwa SZCZENIACZKI z Radys i z Kasiainat zawalczymy o ich życie! BOLUŚ i LOLUŚ już w DS.


Recommended Posts

3 godziny temu, Poker napisał:

Może dla pani z dzieckiem zaproponować dorosłego psa albo podrostka.  Chyba są na wątku ewu jakieś do wzięcia. Skąd pani dwoniła?

 

Pani jest z Będzina, mieszka w małym domku z małym ogrodem. Brzmi sympatycznie, ale trzeba by sprawdzić na ile to dobry dom. Pani nie pracuje. Mieszka z narzeczonym. Jesli macie jakiegoś młodziutkiego, mniejszego i mało aktywnego psiaka to można spróbować rozmawiać z Panią. Daj znać czy ewu chce, prosze

Link to comment
Share on other sites

Loluś niestety jest nadal chory. Kilka dni temu skończył kuracje antybiotykami i wydawało się, że jest lepiej, ale wczoraj znowu wrócił kaszel i katar, więc dziś rano Kasia pojechała z Lolkiem (przy okazji zabrała Bolka) do weterynarza, żeby skontrolować co się dzieje.

Niestety okazało się, że Loluś ma zapalenie płuc:( znowu dostał antybiotyk i leki na wzmocnienie. Boluś zapobiegawczo tez dostał leki. Rozpiske i paragony wstawiam poniżej:(  ( w sumie 129,79 zł przelewam Kasi)

Mamy juz chętny dom dla Lolusia, ale na razie musi wyzdrowieć:(

Resized_20180621_172758_1845.thumb.jpeg.075100cb6e2516142970d93ee90c7966.jpegResized_20180621_172813_2548.thumb.jpeg.4fc2c0b8c2e1a33d04fa2d1f03248ee1.jpeg

 

Resized_20180621_172953_5523.thumb.jpeg.e39a0832c77abecd9960eaa2dade6f39.jpegResized_20180621_173004_4771.thumb.jpeg.3ab7a500d20f5cf132a6bbdc2adb9ed3.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Lolus dziś czuje się już lepiej.

Bolus będzie miał jutro odwiedziny rodziny z Bielska zainteresowanej adopcją. Z rozmowy wydaje mi się, że domek fajny ale zobaczymy co wyjdzie w praniu:)

Dzwoniła tez droga rodzina z Bochni. Są w kolejce.

Pani z Bedzina niestety musiałam podziekować. Jakoś nie czułam tego domu, chociaż smutno gdy się komus odmawia, bo w gruncie rzeczy nie wiem czy dom był zły...może dobry, ale...no tak czasem jest.

Dla Lolusia będzie wizytowany dom za granica :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dobre wieści sa takie, że Pani z Bielska, która była na zapoznaniu z Bolusiem totalnie się w nim zakochała :D czeka niecierpliwie na wizyte PA w między czasie kompletując całą wyprawkę dla nowego czlonka rodziny:)

Pani mieszka w Bielsku, w bloku z synem 17 lat i partnerem, jest aktywną osobą, Boluś będzie z nią biegał i wybierał się na górskie wycieczki. Państwo sa na etapie kończenia budowy domu w okolicach Kasi, więc za kilka miesięcy Boluś będzie miał dodatkowo swój ogródek.

Loluś natomiast wzbudził ogromne zagraniczne zainteresowanie :D jednak chyba już na pewno wybrałysmy dla Lolcia dom w Brukseli, z czarna labradorką Stella:) dom już jest po wizycie PA.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Poker napisał:

kiyoshi, idziesz jak burza. A podobno adopcje przed wakacjami stoją.

mam wrażenie, że ruszyły z kopyta! u nas w przytulisku jeszcze niedawno miałysmy 15 psów a od wczoraj zostało 5 i tak naprawde to wszystko zeszło w ciągu 2-3 tygodni-  jest ruch. Korzystajcie dziewczyny!

Teraz chłopaczki pójda (tzn. Loluś jeszcze troszkę poczeka, bo jest chory, a tez Pan chce sam po niego przyjechać) to zostanie mi tylko Roma w hoteliku, ale za tydzień dowiozę jakąś bidusie na pewno...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Wow, ale ekstra wieści :) kiyoshi... jakbyś miała czas to mogłabyś ogłosić mi Mimi? Masz szczęśliwą rękę...

Cieszę się z domku Bolusia. Proszę, tylko podkreśl domkowi, że pieski mogą biegać z ludźmi dopiero jak urosną (lekkie, luźne bieganie dopiero około 10msc życia), bo rozwalą inaczej mu stawy. I z psem się biega tylko po miękkich nawierzchniach, np. leśnych ścieżkach, a nie po chodniku czy ulicy. Odpuszcza się treningi, wszelkie biegania jak na dworze jest powyżej 15-18*C. I równolegle do ćwiczenia nad psią kondycją należy pracować nad wyciszaniem psiaka, nauką odpoczynkyu. Proszę Cię, ludzie chcą dobrze i mogą przedobrzyć. Nieraz się z tym spotkałam :(

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Wow, ale ekstra wieści :) kiyoshi... jakbyś miała czas to mogłabyś ogłosić mi Mimi? Masz szczęśliwą rękę...

Cieszę się z domku Bolusia. Proszę, tylko podkreśl domkowi, że pieski mogą biegać z ludźmi dopiero jak urosną (lekkie, luźne bieganie dopiero około 10msc życia), bo rozwalą inaczej mu stawy. I z psem się biega tylko po miękkich nawierzchniach, np. leśnych ścieżkach, a nie po chodniku czy ulicy. Odpuszcza się treningi, wszelkie biegania jak na dworze jest powyżej 15-18*C. I równolegle do ćwiczenia nad psią kondycją należy pracować nad wyciszaniem psiaka, nauką odpoczynkyu. Proszę Cię, ludzie chcą dobrze i mogą przedobrzyć. Nieraz się z tym spotkałam :(

Ok mysle ze Kasia przeczytala i wszystko Pani wytlumaczy

Dzis Kasia idzie na wizyte PA z togaa - za co bardzo bardzo dziekuje :)

a Lolus byl na kontroli u weta i dostal znow zastrzyk i przedluzony antybiotyk

wstawiam paragony a wieczorkiem zwroce Kasi pieniazki

 

Resized_20180626_124735_6649.jpeg

Resized_20180626_124730_5889.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...