Jump to content
Dogomania

CACIB Kielce 14-15.11.2009


gidelskie-psy

Recommended Posts

  • Replies 523
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kurde, ja to mam pecha, dziś piątek 13-tego to może dlatego. Dziś odpadł mi tansport. Dlatego mam ogromną prośbę:
[FONT="Arial Black"][B][SIZE="6"]
[COLOR="Red"]Czy ma ktoś miejsce dla jednej osoby z okolic katowic/sosnowca/będzina/dąbrowy do Kielc w sobotę?[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]
Oczywiście dorzucam się do beznyny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='startank']witam,
chcę pojechać popatrzeć ale chcę wziąć tez swoją psinę bo nie bardzo mam z kim zostawić, i lubi ona ze mną jezdzić.. i więc pytanie - czy trzeba mieć jakiś wet.sertyfikat na psa czy wystarczy książeczka zdrowia ze szczepieniami (nie wiem jak to się nazywa po polsku)? czy trzeba będzie płacić za wejście z psem?

i może ktoś wie - o ktorej będą owczarki niemieckie? :)
nie mogę tego znaleźć[/QUOTE]Teoretycznie z psem nie zgłoszonym na wystawę nie wpuszczają, ale ja czasami wchodziłam z suczką niezgłoszoną - wystarczało zaświadczenie o szczepieniu. Jednak nikt Ci nie zagwarantuje że na wystawę z takim psem wejdziesz. Ja jestem w takiej samej sytuacji, też nie mam z kim psa zostawić :shake:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=2][B]Szukam transportu na [SIZE=3][COLOR=Purple]SOBOTĘ[/COLOR]:[/SIZE][/B][/SIZE]

[B][SIZE=3][COLOR=Purple]POZNAŃ - KIELCE - POZNAŃ[/COLOR][/SIZE][/B]
...aż 2 osoby + spory pies :)


...a ze względu na to, że pewnie się nie znajdzie to BAAARDZO PROSZĘ O [COLOR=Purple]ZDJĘCIA[/COLOR] [B]BIAŁYCH OWCZARKÓW[/B] [SIZE=1]( RING 15, godzina 10:00 )[/SIZE] DZIĘKUJĘ! ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']Teoretycznie z psem nie zgłoszonym na wystawę nie wpuszczają, ale ja czasami wchodziłam z suczką niezgłoszoną - wystarczało zaświadczenie o szczepieniu. Jednak nikt Ci nie zagwarantuje że na wystawę z takim psem wejdziesz. Ja jestem w takiej samej sytuacji, też nie mam z kim psa zostawić :shake:[/QUOTE]
Dziękuję bardzo za odpowiedź!
Spróbuję pojechać. Jak nie puszczą, to.. pozwiedzam miasto :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']Tak wiem MP;)
Zrobię co w mojej mocy, ale nic nie obiecuję bo mam mega zdjęciowe zaległości. Chcę pojechać na wystawę, bo mam parę spraw. O zdjęciach pomyślę - jeśli starczy mi siły i ochoty:shake:[/QUOTE]
Rozumiem ;)
A ogólnie proszę jeszcze o fotki
sobota
11.50 Whippet
niedziela
11.05 Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny suka kl. pośrednia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuza i Noddy']Rozumiem ;)
A ogólnie proszę jeszcze o fotki
sobota
11.50 Whippet
niedziela
11.05 Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny suka kl. pośrednia[/QUOTE]

O którą sznaucerke chodzi dokladnie?? Podasz mi numer?? Chetnie zrobię dla ciebie kilka zdjęć ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW']POWODZENIA :multi::multi:

Jak wrócicie to dajcie znać czy ciepło na halach :cool3:[/QUOTE]Ciepło, ja zostawiłam kurtkę w samochodzie i chodziłam w krótkim rękawku. Niestety mam mega zły dzień, jestem wściekła strasznie i jutro nawet się nie wybiorę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...