Jump to content
Dogomania

CACIB Kielce 14-15.11.2009


gidelskie-psy

Recommended Posts

[quote name='dadiii']wam tez nie wlacza sie plan sedziowania?? bo mi nie -.-[/QUOTE]

[quote name='konikowa']Faktycznie się nie włącza -.-
A jeszcze rano wszystko było OK, szkoda tylko, że nie zrobiłam tego co zawsze, czyli nie skopiowałam całego planu do Worda i go nie zapisałam -.-[/QUOTE]

Ja nie miałam problemów z wejściem....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 523
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Czy wybiera się na wystawę ktoś z Gdyni????[/B]

szukamy transportu samochodowego dla średniej wielkości suni i 1 osoby, która by z nią jechała
[B]Janów Lubelski/Kelce - Gdynia[/B]
lub [B]Warszawa - Gdynia[/B]
z dopłatą do paliwa.
bardzo prosimy o pomoc, na sunieczkę po roku oczekiwania czeka w Gdyni DOM.
Nowi Państwo chcieli przyjechać osobiście po sunieczkę pociągiem ale niestety w jej przypadku odpada taka forma transportu gdyż jest bardzo strachliwa.
Do innych psów - bezproblemowa.
Jedyna możliwość to jazda samochodem.
[B]tel kontaktowy: 0609 890 204[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maks i Spark']i 4 raz zmienili nam sędziego......:diabloti::angryy::angryy::mad::mad:[/QUOTE]

Niewymagaj zbyt wiele. W pierwszej wersji Pan Jakubowski - ma już swoje lata. Ucieszyłem się że ma sędziować, ale zmianę przyjmuję spokojnie. Pan Jakubowski ma prawo[B], moim zdaniem,[/B] zrezygnować z sędziowania i do organizatora nie można mieć pretencji o to że Pan Jakubowski nie czuje się na siłach podjąć się oceny psów na ringu.
Ja do Pana Jakubowskiego mam wielki szacunek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='michal_unga']Niewymagaj zbyt wiele. W pierwszej wersji Pan Jakubowski - ma już swoje lata. Ucieszyłem się że ma sędziować, ale zmianę przyjmuję spokojnie. Pan Jakubowski ma prawo[B], moim zdaniem,[/B] zrezygnować z sędziowania i do organizatora nie można mieć pretencji o to że Pan Jakubowski nie czuje się na siłach podjąć się oceny psów na ringu.
Ja do Pana Jakubowskiego mam wielki szacunek.[/QUOTE]

Nie wymagam zbyt wiele, tylko poważnego traktowania wystawców.....na 1,5 tygodnia przed wystawą nie zmienia się sędziego :shake: :diabloti::angryy:

Link to comment
Share on other sites

Ale przecież każdy oddział zastrzega sobie prawo do zmiany sędziego w przypadkach losowych, tak na prawdę nie znamy przyczyny zmiany sędziego - być może ma to podłoże zdrowotne, a nie wiem jak dla was, ale dla mnie zdrowie jest najważniejsze, a biorąc pod uwagę wiek (przepraszam) Pana Jakubowskiego, to należy sie spodziewać, że nie będzie w stanie oceniać psów cały dzień.
Sędziowie to też ludzie!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Ale przecież każdy oddział zastrzega sobie prawo do zmiany sędziego w przypadkach losowych, tak na prawdę nie znamy przyczyny zmiany sędziego - być może ma to podłoże zdrowotne, a nie wiem jak dla was, ale dla mnie zdrowie jest najważniejsze, a biorąc pod uwagę wiek (przepraszam) Pana Jakubowskiego, to należy sie spodziewać, że nie będzie w stanie oceniać psów cały dzień.
Sędziowie to też ludzie!!![/QUOTE]

Tak, to prawda, ale 4 razy !!!!!, a Pana sędziego widziałam niedawno i cieszył sie dobrym zdrowiem. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maks i Spark']Tak, to prawda, ale 4 razy !!!!!, a Pana sędziego widziałam niedawno i cieszył sie dobrym zdrowiem. :)[/QUOTE]
Zdrowie to jedno, a wiek to drugie. Ja niewnikam w powody dlaczego u nas nastąpiła zmiana z Pana Jakubowskiego - i nie będę gdybać. Pozatym jak już zmieniono sędziego to dla mnie najważniejsze jest to, kto nas faktycznie będzie sędziował - a to okaże się w dniu wystawy.
I kończąc temat zmiany sędziego :
Ja, osobiście, nie zgłaszam do konkretnego sędziego tylko na daną wystawę. A jak trafię na pasującego mi sędziego to tym chętniej pojadę.

Link to comment
Share on other sites

Dostałam potwierdzenie.

Jest na nim napisane coś takiego:


Przyjmowanie psów zgłoszonych na wystawę oraz wydawanie katalogów w godz 8-10.00 w punkcie obsługi wystawców w hali C. Sekretariat mieści się również w hali C. Ringi 1-4 oraz ring honorowy - hala C, 5-14 hala D, 15-25 - hala A, 26-31 - hala B.

I jest jeszcze taka informacja, którą proszę o wyjaśnienie:

Właścicieli psów/suk, które otrzymały CACIB oraz tytuł Zw. Rasy (z klasy młodzieży) prosimy o zgłoszenie się na ring główny (hala C) od godz 11.00 w celu odebrania pucharów.


Czy ja dobrze rozumiem?
Zakładając, że moja suka wygra CACIB'a, to mamy udać się po pucharek?
Czy tylko jak wygra CACIBa [B]oraz[/B] Zw. Rasy to idziemy po pucharek?
A jak wygram Zw. Rasy (mają sukę w pośredniej) to też należy nam się pucharek?
No nie rozumiem tego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']
Zakładając, że moja suka wygra CACIB'a, to mamy udać się po pucharek?
Czy tylko jak wygra CACIBa [B]oraz[/B] Zw. Rasy to idziemy po pucharek?
A jak wygram Zw. Rasy (mają sukę w pośredniej) to też należy nam się pucharek?
No nie rozumiem tego.[/QUOTE]
Kielce funduja puchary za CACIB ( czyli pies i suka w danej rassie otrzymuja puchary).
Generalnie za BOBa pucharów już nie ma. w tym roku Kielce ufundowały puchary dla zwycięzców rasy ale tylko z klasy młodzieży.
Wydaje się to sprawiedliwe dlatego, że gdy zw.rasy zostaje pies/suka z dorosłej klasy to pucharek już ma za CACIB, a ten bidulek z młodzieży który wygra BOBa został by bez pucharku.
Fajny pomysł!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...