Jump to content
Dogomania

Mały plaskaty Gucio z wielkim guzem na pyszczku za TM – nie udało mu się pokonać choroby:(


Recommended Posts

Dobrego tygodnia dla Guciątka, jego opiekunki i dla Wszystkich tutaj :).

Ze wzruszeniem i radością się patrzy na Gucia, jest taki pełen życia i radości. Trochę tak jakby to on nas chciał pocieszyć, mówił - nie martwcie się, będzie dobrze!

  • Like 3
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Onaa napisał:

Dobrego tygodnia dla Guciątka, jego opiekunki i dla Wszystkich tutaj :).

Ze wzruszeniem i radością się patrzy na Gucia, jest taki pełen życia i radości. Trochę tak jakby to on nas chciał pocieszyć, mówił - nie martwcie się, będzie dobrze!

Pięknie Renatko to napisałaś !

Link to comment
Share on other sites

Witam Gucia,Panią Alicję I Was,kochane dziewczyny.Zgodnie z umową,wetka Kasia jutro konsultuje Gucia (pewnie zasięgnie innych opinii,bo jest dociekliwa),a ja się odezwę z 'meldunkiem' pod koniec przyszłego tygodnia (wyjężdzam na kilka dni za granicę).

Guciu,kochany,radosny piesku,uźywaj życia ile wlexie!!

Pozdrowienia,M.

  • Like 3
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.06.2018 o 15:42, elik napisał:

Gusiaczku chyba wiesz, że zawsze to robię :)

Zatem czekam .... i proszę o korektę w poście rozliczeniowym : kwota 215.00 zł wpłynęła z naszego bazarku. Poprawność wpisu rozliczeniowego należy się Gościom O!Volumenu, którym jesteśmy ogromnie wdzięczni za pomoc w pomaganiu.
Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Gusiaczku przepraszam za pomyłkę. Złożyło się na nią kilka elementów. 

  • Twoje wpisy na wątku Gucia nic nie wspominały o wpłacie z bazarku.
Dnia 24.06.2018 o 13:30, Gusiaczek napisał:

Polecenie przelewu ustawione, po wpłynięciu pieniędzy proszę o potwierdzenie na wątku ;)

Z tego postu wynika raczej, że ustawiłaś polecenie przelewu, co oznacza, że z Twojego konta będę samoczynnie  wykonywane dla Gucia przelewy na określoną kwotę, co określony upływ czasu. Na tym polega ustawieniu polecenia przelewu. Też mam kilka takich.

Guciu.png.78c5caff99a99c795d68a3c003fda758.png

Nie kojarzyłam zatem tego wpisy z ewentualna wpłatą z bazarku.

  • Nie wiedziałam, że robisz bazarek dla Gucia więc nie kojarzyłam Twojego wpisu z wpłatą z bazarku.
  • Twoja wpłata jest bezpośrednio nad wpłatą Jolanta08 i tak nieszczęśliwie się złożyło, że system bankowy pokazał mi szczegóły Jej wpłaty, a nie Twojej, stąd był mój zapis, że to wpłata od Jolanta08.

 

Jeszcze raz bardzo przepraszam. Nigdy nie miałam się za nieomylną, jak każdy człowiek nie jestem doskonała. Myślałam, że chodzi Ci o potwierdzenie kolejnych Twoich wpłat wynikających z ustanowionego polecenia przelewu. Wystarczyło jasno powiedzieć co i gdzie mam potwierdzić.

 

Link to comment
Share on other sites

Elu, poniższe posty są odpowiedzią - zatem informowałam o bazarku, pisałam o kwocie uzyskanej dla Gucia, a polecenie przelewu można ustawić również na jednorazową wpłatę, jak my to czynimy w łikendy.  Rozumiem, że masz wiele psich spraw na głowie, prowadzisz księgowość dla wielu z nich, w natłoku spraw ludzką rzeczą jest coś pominąć i dlatego, w dobrej wierze, przypomniałam się, by formalnie było ok. - jestem wyczulona na to, aby nasi Goście mieli pełną jasność - w końcu to Ich pieniądze, prawda? :)
I jeszcze dodam cytat z naszej rozmowy na pw w odniesieniu do tego, że nie wiedziałaś o bazarku ...
Serdecznie pozdrawiam :)

Cytat

Witam gorąco

I bardzo serdecznie dziękuję za pomoc dla Gucia.  

Podaję nr konta

Pozdrawiam wieczorowo

Ela


 

Dnia 3.06.2018 o 14:19, Gusiaczek napisał:

Zapraszamy na O!Volumen, którego i Gucio jest Beneficjentem :)
Wejście przez banerek ;)

 

Dnia 22.06.2018 o 20:47, Gusiaczek napisał:

Guciątko Kochany .... z ciężkim sercem czytam wieści od wetów .... 
Tak, ciesz się każdą chwilą, żyj Skarbie, po prostu żyj. Sercem jesteśmy z Tobą! 
Z bazarku na Twoje potrzeby w poniedziałek rano (w łikendy nie robimy przelewów) poleci 215.00 zł 
- na zdrowie Kochany :)

edit: pieniądze  wysłać na ZEA ? czy do elik? proszę o wiadomość z nr konta na pw

 

Link to comment
Share on other sites

Gusiaczku, przyznałam, że to ewidentnie moja wina. Mój post nie był wyparciem się lecz wyjaśnieniem dlaczego do tego doszło. Jeśli chodzi o sprawy finansowe, jestem bardzo skrupulatna. Niektórzy nawet uważają, że za skrupulatna. Wg mnie w rozliczeniach pieniężnych skrupulatności nigdy za wiele. Tak więc mój błąd nie wyniknął z lekceważenia kogokolwiek, a tylko z ludzkiego błędu, zapomnienia,przeoczenia.

Nie potwierdziłam rano otrzymania kasy na wątku bazarkowym, bo ogromnie się spieszyłam. Byłam umówiona u dentysty o 9:30. Spieszyłam się, ale i tak spóźniłam się 15r minut.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...