Jump to content
Dogomania

Mały plaskaty Gucio z wielkim guzem na pyszczku za TM – nie udało mu się pokonać choroby:(


Recommended Posts

9 godzin temu, Gusiaczek napisał:

To bardzo trudna sytuacja, podjęcie decyzji :( Trzymam kciuki za Was i Guciątko ... On jest bardzo urokliwy, taki kradziej serc :)

Bardzo trudna, ja cały czas myślę o Guciątku :(

Dostałam info od Poker, że badania doszły,  czekamy więc na opinię z Wrocławia.

Link to comment
Share on other sites

Tak sobie głośno myślę,że jeżeli Guciowi nie uda się zrobić plastyki to z nosa będzie wypływać ropa i będzie musiał być na antybiotyku.Wynika,że tam powstaje stan zapalny bo skąd ta ropa była.To mnie najbardziej martwi i to czy przy stanie zapalnym Gucia raczej występuje bolesność poprzez nabrzmiewanie.

Tak trudno coś radzić bo przypadek choroby jest odosobniony i weci też mają dylemat.Nic poczekamy na opinie innych wetów.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

Tak sobie głośno myślę,że jeżeli Guciowi nie uda się zrobić plastyki to z nosa będzie wypływać ropa i będzie musiał być na antybiotyku.Wynika,że tam powstaje stan zapalny bo skąd ta ropa była.To mnie najbardziej martwi i to czy przy stanie zapalnym Gucia raczej występuje bolesność poprzez nabrzmiewanie.

Tak trudno coś radzić bo przypadek choroby jest odosobniony i weci też mają dylemat.Nic poczekamy na opinie innych wetów.

Gucio teraz ma przerwę z podawaniu antybiotyku, na razie nie ma ropnej wydzieliny... 

Ale wet powiedział, ze na ten antybiotyk to Gucio będzie skazany...

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Tola napisał:

Gucio teraz ma przerwę z podawaniu antybiotyku, na razie nie ma ropnej wydzieliny... 

Ale wet powiedział, ze na ten antybiotyk to Gucio będzie skazany...

Nie ma co teraz gdybać...poczekajmy na ocenę specjalisty.Myślę,że ten antybiotyk 'na stałe' ma zapobiec zakażeniom w obrębie czaszki,no zobaczymy...

Link to comment
Share on other sites

Radiolog przyjmuje tylko w czwartki.Na najbliższy nie ma terminu, dopiero na kolejny.Pojadę w ten czwartek  i będę czatować. Trzymajcie kciuki, żeby się udało.

Umówiłam się na normalną wizytę , na USG. W końcu zajmę mu czas. Jeżeli trzeba będzie zapłacić, to zrobię to  z własnej kieszeni w ramach mojej pomocy Guciowi.

  • Like 4
  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Poker napisał:

Radiolog przyjmuje tylko w czwartki.Na najbliższy nie ma terminu, dopiero na kolejny.Pojadę w ten czwartek  i będę czatować. Trzymajcie kciuki, żeby się udało.

Umówiłam się na normalną wizytę , na USG. W końcu zajmę mu czas. Jeżeli trzeba będzie zapłacić, to zrobię to  z własnej kieszeni w ramach mojej pomocy Guciowi.

Bardzo dziękuję Poker, to  znacząca pomoc dla Gucia, może w czwartek będziemy krok dalej...

Gucio nie miał do tej pory szczęścia - wady wrodzone, brak kochającego domu, tułaczka; ale teraz na pewno ma szczęście do dobrych ludzi - może uda się mu pomóc...

Czekamy więc do czwartku.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...