Jump to content
Dogomania

Brak akceptacji i miłości boli bardziej niż brak jedzenia - roczna Ula ma dom, dostała wszystko co najlepsze:)


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Dnia 9.02.2019 o 20:39, Dusia-Duszka napisał:

Skąd my to znamy?! Tylko w zestawieniu psica-kocica :))) To skupienie na pyskach... 

Znamy, znamy i bywa to uciążliwe, zwłaszcza, jak w kuchni jest parę osób, gotowanie,  i jeszcze psio kocie towarzystwo. 

U nas sprawdza się płotek,  chociaż chwilkę...

IMG_20181108_144759.jpg.634a349cca9bda4ffd7192537037495d.jpg

IMGP6733.JPG

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tola napisał:

Znamy, znamy i bywa to uciążliwe, zwłaszcza, jak w kuchni jest parę osób, gotowanie,  i jeszcze psio kocie towarzystwo. 

U nas sprawdza się płotek,  chociaż chwilkę...

Ale one wszystkie doskonale wiedzą kogo nękać zbolałym, hipnotyzująco-wyczekującym wzrokiem :))) 

Ja mam przy garach względny spokój, a przy posiłkach zupełny :) W chwilach psio-kociego "zapomnienia się" westarczy spokojne, stanowcze "Eeeejjj" i towarzystwo oddala się do punktów obserwacji z dystansu :))) Natomiast mąż... no tu się zaczyna aktorstwo futrzaków, na potęgę!!! 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.02.2019 o 01:09, Dusia-Duszka napisał:

Ale one wszystkie doskonale wiedzą kogo nękać zbolałym, hipnotyzująco-wyczekującym wzrokiem :))) 

Ja mam przy garach względny spokój, a przy posiłkach zupełny :) W chwilach psio-kociego "zapomnienia się" westarczy spokojne, stanowcze "Eeeejjj" i towarzystwo oddala się do punktów obserwacji z dystansu :))) Natomiast mąż... no tu się zaczyna aktorstwo futrzaków, na potęgę!!! 

O to,to...U nas stan rozbestwienia Tosi przy mężu sięgnął zenitu.Robi z nim, co chce.Dochodzi nawet do tego,ze jak mąż kładzie się spać,to uwala się mu za plecami,a jeżeli uzna,ze ma za mało miejsca,to jeszcze się łapami od ściany odpycha,zeby się przesunął.Cyrk na kółkach.Ale jak to mówi Pancio: Tosia może...:) No to jak Tosia wie,ze może,to robi co chce...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...