Jump to content
Dogomania

Brak akceptacji i miłości boli bardziej niż brak jedzenia - roczna Ula ma dom, dostała wszystko co najlepsze:)


Recommended Posts

21 godzin temu, Bogusik napisał:

Trzymam kciuki za odzew z ogłoszenia! Uleńka jest śliczna i wierzę,że wkrótce zadzwoni ten właściwy dla niej domek :)

Bardzo bym tego chciała, zobaczymy, czy Ula spodoba się we Wrocławiu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ula ma się dobrze, jest radosna i otwarta, aczkolwiek zostało jej trochę strachu przed szybkim ruchem człowieka. Ze smyczą idzie jej coraz lepiej, ale zdecydowanie nie lubi być ograniczana. Ula jest piękna, otrzymałam sporo pozytywnych informacji zwrotnych od osób, które zobaczyły ją na zdjęciu na stronie hotelu, ale niestety nic z tego na razie nie wynikło. Trzymam kciuki za super domek

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.06.2018 o 13:49, szafirka napisał:

Ula ma się dobrze, jest radosna i otwarta, aczkolwiek zostało jej trochę strachu przed szybkim ruchem człowieka. Ze smyczą idzie jej coraz lepiej, ale zdecydowanie nie lubi być ograniczana. Ula jest piękna, otrzymałam sporo pozytywnych informacji zwrotnych od osób, które zobaczyły ją na zdjęciu na stronie hotelu, ale niestety nic z tego na razie nie wynikło. Trzymam kciuki za super domek

Cieszę się, ze sunia podoba się, to zwiększa jej szansę na domek, jednak na razie nikt nie dzwoni, rozmawiałam z Hanią.

Poprosiłam o nowe zdjęcia, dorobię kolejne ogłoszenie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.06.2018 o 03:26, Nesiowata napisał:

To w takim razie trzeba się zameldować codziennie na piśmie.  

 

Dnia 13.06.2018 o 19:58, Onaa napisał:

Głaski dla Uleczki i oby szybko ktoś ją wypatrzył i dał jej domek :).

 

Dnia 13.06.2018 o 20:02, agat21 napisał:

Dawno mnie nie było u Ulci, kajam się, i przesyłam masę głasków! Oby szybko ktoś zakochał się w tej pięknej suczyce :)

Cieszę się, ze jesteście, że zaglądacie do Uleczki; oby Wasze życzenia dotyczące nowego domu spełniły się.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Onaa napisał:

Na jakie miasta Uleńka ma zrobiony olx ? Pytam bo ostatnio wyróżniłam ogłoszenie Majeczce a ona dzisiaj opuściła hotelik i mogłabym podmienić na Ulę.

Renatko, ode mnie Ula ma olx na Wroclaw. Link na gorze tej strony.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...