Jump to content
Dogomania

Brak akceptacji i miłości boli bardziej niż brak jedzenia - roczna Ula ma dom, dostała wszystko co najlepsze:)


Recommended Posts

Zaglądam i do Uli, która dziś przejechała dziś tyle kilometrów do Szafirków. Jechała z Misiem ze Szczebrzeszyna, który był u Murki. On jest już teraz we własnym Domku po kilku latach tułaczki. Ula otworzy się u Szafirków, zaufa człowiekowi i dla niej też przyjdzie TEN szczęśliwy dzień. happy.gif Umaszczenie ma cudne. A zdjęcia  na pewno nie oddają do końca urody futerka Uli. happy.gif

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Anula napisał:

Ula jest mała,na poprzednich zdjęciach wyszła większa.Ma nietypowe ubarwienie sierści,bardziej intensywniejsze.Dla mnie to jest psie dziecko,tak wygląda.Nie jest wychudzona.

Zapach trawy powinien ją ośmielić i sunia stanie się radosna.

Ogólnie psiaki spędziły masę godzin w klatkach.Dla Uli zostały podane szeleczki.

Może Murka napisze jakie preparaty podano psiakom w Lecznicy aby Hania nie powtarzała.

Anula, tak na oko, na ile oceniasz wagę Uli? Na zdjęciach wygląda na dosyć dużą suczkę. Ula ma podobno tylko rok życia, więc to jeszcze psie dziecko. Mam nadzieję, ze dzięki temu szybko zapomni o przeszłości.

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Havanka napisał:

Anula, tak na oko, na ile oceniasz wagę Uli? Na zdjęciach wygląda na dosyć dużą suczkę. Ula ma podobno tylko rok życia, więc to jeszcze psie dziecko. Mam nadzieję, ze dzięki temu szybko zapomni o przeszłości.

Na oko to oceniam na 10-12kg max.To nie jest średniak.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Bogusik napisał:

Trzymam mocno kciuki za szczęśliwe dotarcie psiaków do celu! :)

Ja też trzymam mocno!

11 godzin temu, Havanka napisał:

Ja też ! Dzisiejszy dzień zmieni ich całe życie !

Nowe życie  przed nimi. Już nie mogę się doczekać!

11 godzin temu, Jo37 napisał:

Zaciskam kciuki. Mam nadzieję, że podróż będzie spokojna.

Jadą z  profesjonalistami:)

7 godzin temu, Gusiaczek napisał:

Pokład Wolność czeka, trzymam kciuki i ja

Trzymajmy, trzymajmy - za podroż i lepsze życie!

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Tianku napisał:

mnie też nie może u Uleńki zabraknąć :) 

No pewnie, bardzo się cieszę imageproxy.php.gif

49 minut temu, Elisabeta napisał:

Zaglądam i do Uli, która dziś przejechała dziś tyle kilometrów do Szafirków. Jechała z Misiem ze Szczebrzeszyna, który był u Murki. On jest już teraz we własnym Domku po kilku latach tułaczki. Ula otworzy się u Szafirków, zaufa człowiekowi i dla niej też przyjdzie TEN szczęśliwy dzień. happy.gif Umaszczenie ma cudne. A zdjęcia  na pewno nie oddają do końca urody futerka Uli. happy.gif

Witaj  Elizabeta u Uli, bardzo się ciszę, że jesteś, przycupnij u zamojskiej sunieczki imageproxy.php.gif

Link to comment
Share on other sites

Uleńka ma śliczne umaszczenie i mięciutką, prawie aksamitną sierść. Jest przestraszona, ale nie ma w niej cienia agresji. Mimo strachu podnosiła uszka i nasłuchiwała z ciekawością. Po trawce czołgała się, tak jakby chciała być niewidoczna, co widać na czwartym zdjęciu. Ula jest mniej więcej wielkości Vanilki, może tylko ciut dłuższa.

IMG_20180518_195731_800x600.jpg

IMG_20180518_195743_800x600.jpg

IMG_20180518_195744_1_800x600.jpg

IMG_20180518_195753_800x600.jpg

IMG_20180518_195904_800x600.jpg

IMG_20180518_195906_1_800x600.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, agat21 napisał:

Cudnie :)

Ode mnie poleciał grosik dla niej dzisiaj :)

Pięknie  dziękuję imageproxy.php.gif

5 godzin temu, Anula napisał:

Ula w drodze.Godzinę temu była przesiadka w Katowicach.

Dzięki Anula za informacje ; Tz rozmawiał z szafirkiem, ale Piotr nie miał jeszcze suniek na pokładzie.

1 godzinę temu, Havanka napisał:

Faktycznie, Ula przerażona zmianami. Z bliska widzę, ze ma bardzo ładne, oryginalne umaszczenie. U Szafirki obie sunie odzyskają pewność siebie i urodę.

W schronisku, już po odłączeniu, Ula garnęła się do nas, machała ogonkiem.

Ona młodziutka, przerażona zmianami.

Tyle straciła z psiego dzieciństwa, musi nauczyć się nadrobiać ten czas...

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, szafirka napisał:

Uleńka ma śliczne umaszczenie i mięciutką, prawie aksamitną sierść. Jest przestraszona, ale nie ma w niej cienia agresji. Mimo strachu podnosiła uszka i nasłuchiwała z ciekawością. Po trawce czołgała się, tak jakby chciała być niewidoczna, co widać na czwartym zdjęciu. Ula jest mniej więcej wielkości Vanilki, może tylko ciut dłuższa.

IMG_20180518_195743_800x600.jpg

 

Faktycznie przestraszona bidulka:(

Uleczko kochana - teraz będzie już tylko dobrze!

Link to comment
Share on other sites

 

28 minut temu, Havanka napisał:

Spójrzcie na to zdjęcie. Jest bardzo przerażona. Jutro rano, wszystko będzie już inne. Witaj suniu w lepszym świecie !

IMG_20180518_195753_800x600.jpg

 

29 minut temu, Bogusik napisał:

Najważniejsze,że już bezpiecznie dotarła do hoteliku.Jest przerażona bidulka,ale jest młodziutka i nie ma w niej agresji więc będzie wszystko dobrze!

Tez  myślę, ze Ula jutro inaczej spojrzy na świat, bo do tej pory nie był dla niej przyjazny.

Dobrej nocy Uleczko, dobrych snów!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Poranne wieści od szafirki:

Ula już chodzi po ogrodzie, a nie pełza:)

Daje się głaskać, podchodzi do człowieka, a gdy po głaski przybiegła Sali, to Ula nieśmiało też dopominała się o pieszczoty:)

Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, Tola napisał:

Poranne wieści od szafirki:

Ula już chodzi po ogrodzie, a nie pełza:)

Daje się głaskać, podchodzi do człowieka, a gdy po głaski przybiegła Sali, to Ula nieśmiało też dopominała się o pieszczoty:)

Czułam, że tak będzie :))) 

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Anula napisał:

Na oko to oceniam na 10-12kg max.To nie jest średniak.

Na zdjęciach wygląda na większą. To duży plus, że jest raczej mała.

Dzisiaj dzień wygląda już zupełnie inaczej dla Uli. Będzie dobrze !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...