Jump to content
Dogomania

Brak akceptacji i miłości boli bardziej niż brak jedzenia - roczna Ula ma dom, dostała wszystko co najlepsze:)


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
20 godzin temu, helli napisał:

Czemu służy to skakanie, u psa?

Moja tak robiła, a było jej tylko jedno w głowie na spacerach- nornice/myszki, no niestety

Moja pierwsza suczka Tekla tak właśnie skakała -  na  trawnikach z wyższą trawą, łąkach - ale  bardziej dla zabawy:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Mam z Anią stały kontakt, dostaję pełne ciepła informacje o Mia i Boksi, czasami płaczę ze śmiechu, czasami ze wzruszenia.

Powtarzam się, ale  suni trafiła się wspaniała rodzina i bardzo chciałabym, aby więcej takich wycofanych psiaków po ciężkich przejściach znalazło miejsce w takich domach serce-ruchomy-obrazek-0886.gif

fcd91c36c09a9bf0med.jpg

d3c353cc1bc48ademed.jpg

0e198e1d30320f75med.jpg

531947276c81d758med.jpg

c50db69826ebdbfamed.jpg

 

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
1 minutę temu, Bogusik napisał:

To dopiero jest zgodna praca zespołowa....:):):)

 

Bardzo dziękuję Bogusiu, przepraszam, ze wciąż Cię o to proszę.

Musze chyba złamać zasadę i zrobić noworoczne postanowienie, ze nauczę się wstawiać filmy;)

Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, Tola napisał:

Bardzo dziękuję Bogusiu, przepraszam, ze wciąż Cię o to proszę.

Musze chyba złamać zasadę i zrobić noworoczne postanowienie, ze nauczę się wstawiać filmy;)

Nie przepraszaj Martuniu bo nie ma za co :) Chętnie wstawiam filmiki szczęśliwych zwierzaków,którym udało się odmienić los...:)

Link to comment
Share on other sites

Fajnie,że ktoś i tu zagląda:) Jak widać , dzięki  montażystom(hi hi) Dogo nasza Mia ma się doskonale. Pełna kontrola na włościach -szczeka jak szalona,  dostosowuje się do pór roku i żeby nie być darmozjadem.....pomaga : spulchnia ogródek na ile ziemia pozwala, robi suche bukiety z hortensji i  profilaktycznie przycina krzewinki. Aaa , jeszce pomaga roślinkom wrócić do życia ściągając z nich korę. No człowieki naśmieciły, a ona musi poukładać wszystko  po swojemu. Kapcie pozostawione przez zapomnienie na korytarzu wychodzą przez klapkę w drzwiach. Ale już nie są obgryzane. Po prostu Mia wietrzy je do naszego powrotu;) Tak więc kreatywna jest nadal nasza psinka. Kochana wita nas podskokami do wysokości ogrodzenia z minką patrz, patrz co zrobiłam !!! Zawsze zdziwiona marudzeniem pana, który wszystko poprawia i mówi,ze niewolno..Pozdrawiamy wszystkich.

  • Like 4
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...