Jump to content
Dogomania

Brak akceptacji i miłości boli bardziej niż brak jedzenia - roczna Ula ma dom, dostała wszystko co najlepsze:)


Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Hej. Witamy wszystkich. Nasi sąsiedzi pożegnali 16 letniego psiaka .... Smutek zastąpiła radość! Adoptowali około 1,5 rocznego psa ze schronu!!! Mia ma nową miłość ;) On niestety jeszcze boi się ludzi , odgłosów....Ale odwiedził nas na smyczy z nowym panem. Jest duży w stylu owczarek -mieszanka z  colii , cudnej urody i po wstępnym niuchaniu, które uważam za mego sukces, Mia liczyła na harce podwórkowe.No ,ale na takie bieganie trzeba poczekać. Bardzo się cieszymy,że kolejny psiak znalazł domek. Pozdrawiamy wszystkich;)

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Poker napisał:

Fajnie ,że Mia będzie miała kumpla. No i super ,że ludzie coraz częściej adoptują biedy.

Też się cieszymy. Fajnie bo ma miejsce w domku, ale woli być na dworze, biega sobie luzem w ogrodzie.Pilnuje posesji!! Kupa futra do wyczesania, ale powoli doprowadzają go do tzw. ładu. Cudny:)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Bogusik napisał:

Cudowna i szczęśliwa Mia :) Z wielką radością ogląda się takie zdjęcia i filmiki:)

1734861920_WhatsAppImage2019-04-03at20_12_12.jpeg.c979e1086e21d840c6c3ab00ac1910bf.jpeg

 

 

Dziękujemy za wstawienie filmu. Nasze gwiazdy. Mia najlepiej reaguje na eeee ,takie z przytupem:) Wlazła najpierw w obornik ,potem do rowu z woda  i była przeszczęśliwa!!! No .....każda kobieta lubi świeże i mocne perfumy:) Pozdrawiamy!

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Tola napisał:

Dziękuję bardzo Bogusiu, muszę się nauczyć wstawiać filmiki, wciąż brak mi czasu.

Ja niestety  jestem w tym samym klubie Tolu;) Beztalencie komputerowe. No cóż... Są tacy ,co pomogą.Dziękiii

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
22 godziny temu, b-b napisał:

Szczęśliwe dziewczyny :)

Oj tak, uwielbiam patrzeć na te zdjęcia i filmiki, dają tyle radości:)

Podziwiam też pracę, jaka została włożona, aby  Ula vel Mia potrafiła tak pięknie korzystać i cieszyć się z życia obok swojej rodziny:)

Od początku, od chwili zabrania suni ze schroniska jestem z jej postępów  bardzo dumna

serce-z-twarza-ruchomy-obrazek-0089

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...