Jump to content
Dogomania

Brak akceptacji i miłości boli bardziej niż brak jedzenia - roczna Ula ma dom, dostała wszystko co najlepsze:)


Recommended Posts

16 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

BRAWO Mia! :) dzielna suczynka z Ciebie i masz świetną Rodzinę.

Fakt. Rodzina do sklonowania jak niestety niewiele.

 

 

Tolu widzę ,że Mia biega luzem czyli wszystko OK. A jak z jej strachami>

Pisali coś Państwo małej?

Mia miała też szczęście ,że trafiła się jej taka siostrzyczka,

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, b-b napisał:

Fakt. Rodzina do sklonowania jak niestety niewiele.

 

 

Tolu widzę ,że Mia biega luzem czyli wszystko OK. A jak z jej strachami>

Pisali coś Państwo małej?

Mia miała też szczęście ,że trafiła się jej taka siostrzyczka,

Mia pięknie przychodzi na zawołanie, strachy mijają na otwartej przestrzeni, na polach, łąkach no i oczywiście w domu;).

Demony wracają, gdy w pobliżu są obcy ludzie, Mia nadal boi się człowieka, wszelkich zmian, nowych sytuacji.

Pańcia Mia zalogowała się na dogomanii, może zajrzy i napisze więćej:)

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Tola napisał:

Ula vel Mia pozdrawia wszystkie swoje fanki :)

Gdzie jej będzie lepiej;)

IMG-20190228-WA0001.jpg

IMG-20190224-WA0000.jpg

Pręguski nierozłączki:)

IMG-20190225-WA0000.jpg

 

No witamy ! Dziękuję za wklejenie fotek Tolu ;)Tu wizyta u weterynarza ,no bo przecież przegląd trzeba było zrobić .Mia zdrowiutka ! Przygotowujemy ją ,bo przecież w maju szczepienie. Zamówiliśmy obroże przeciw kleszczowe dla obu dziewczyn( kurcze ...ja takiej drogiej kolii nie miałam!!). Mia była przerażona i w poczekalni siedziała przed drzwiami wyjściowymi ,z nadzieją ,że czmychnie. No ale w gabinecie zachowywała się grzecznie obserwując Boksi, która była uśmiechniętą jak zwykle. Nawet pomaszerowała za siostrą do sali operacyjnej, bo ta miała usg brzuszka i obserwowała siostrę z uszami do góry . Generalnie jest o niebo lepiej. Zajada już z miski.Nie przepada za suchą karmą . Lubi Brit z rybką. Cena powala ,ale....Mia jest nadal psinką z ADHD. Jak się nakręci to musi zużyć cały wewnętrzny akumulator;) Potem jest spokój i śpi. Na smyczy chodzi zygzakiem ,ale cóż...to nie jest problem.Kocha biegać na otwartej przestrzeni, kopać dziury, wpadać w stadko ptaków na polach i je straszyć. No jak to młody psiak. Pracujemy nad posłuszeństwem, hmmm z rożnym skutkiem. Cieszymy się,że jest z nami. A przede wszystkim .....  Wiosna idzie i pomoc w przesadzaniu i przekopywaniu ogrodu będzie potrzebna.HaHa.Pozdrawiamy wszystkich serdecznie.

  • Like 6
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

53 minuty temu, nulka07 napisał:

No witamy ! Dziękuję za wklejenie fotek Tolu ;)Tu wizyta u weterynarza ,no bo przecież przegląd trzeba było zrobić .Mia zdrowiutka ! Przygotowujemy ją ,bo przecież w maju szczepienie. Zamówiliśmy obroże przeciw kleszczowe dla obu dziewczyn( kurcze ...ja takiej drogiej kolii nie miałam!!). Mia była przerażona i w poczekalni siedziała przed drzwiami wyjściowymi ,z nadzieją ,że czmychnie. No ale w gabinecie zachowywała się grzecznie obserwując Boksi, która była uśmiechniętą jak zwykle. Nawet pomaszerowała za siostrą do sali operacyjnej, bo ta miała usg brzuszka i obserwowała siostrę z uszami do góry . Generalnie jest o niebo lepiej. Zajada już z miski.Nie przepada za suchą karmą . Lubi Brit z rybką. Cena powala ,ale....Mia jest nadal psinką z ADHD. Jak się nakręci to musi zużyć cały wewnętrzny akumulator;) Potem jest spokój i śpi. Na smyczy chodzi zygzakiem ,ale cóż...to nie jest problem.Kocha biegać na otwartej przestrzeni, kopać dziury, wpadać w stadko ptaków na polach i je straszyć. No jak to młody psiak. Pracujemy nad posłuszeństwem, hmmm z rożnym skutkiem. Cieszymy się,że jest z nami. A przede wszystkim .....  Wiosna idzie i pomoc w przesadzaniu i przekopywaniu ogrodu będzie potrzebna.HaHa.Pozdrawiamy wszystkich serdecznie.

Miała mała szczęście ,że pokazała się w czasie kiedy zdecydowaliście się zaadoptować drugiego psiaka :)

I wspaniale,że tak wspólnie dopasowaliście swoje życie do niej :)

Ja w necie za Foresto powyżej 8 kg dałam niecałe 90zł . U wetów niestety są droższe.

 

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, nulka07 napisał:

Tak Tak,ale jak 2 to mamy taniej jako stali klienci weta. Mia 94 ,a Boksik...120 bo szyjka grubsiejsza.)

To ta za 120zł w necie niecałe 90zł, za mniejszą było 60-pare.

Musisz na kolejny rok sprawdzić w necie. I miałam darmową przesyłkę od 95zł. Biorę już w tym samym miejscu II rok i wszystko OK.

Link to comment
Share on other sites

50 minut temu, b-b napisał:

To ta za 120zł w necie niecałe 90zł, za mniejszą było 60-pare.

Musisz na kolejny rok sprawdzić w necie. I miałam darmową przesyłkę od 80zł. Biorę już w tym samym miejscu II rok i wszystko OK.

OOOOO. To dzięki za podpowiedź. Buziaki;)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, b-b napisał:

To ta za 120zł w necie niecałe 90zł, za mniejszą było 60-pare.

Musisz na kolejny rok sprawdzić w necie. I miałam darmową przesyłkę od 80zł. Biorę już w tym samym miejscu II rok i wszystko OK.

b-b, podasz mi link, gdzie kupujesz? :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

b-b, podasz mi link, gdzie kupujesz? :)

fera. Oni są z Wrocławia więc może mają odbiór osobisty?

Niestety darnowa wysyłka od 95zł a nie 80zł

 

2 godziny temu, nulka07 napisał:

OOOOO. To dzięki za podpowiedź. Buziaki;)

)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, b-b napisał:

fera. Oni są z Wrocławia więc może mają odbiór osobisty?

Niestety darnowa wysyłka od 95zł a nie 80zł

To nic, mój i tak nie mieści się w przedziale mniejszej obróżki :))
To mały średniak, ale wagę ma sporą. Budowa wpisana w prostokąt.

Dziękuję, bo muszę go zabezpieczyć... zamówię i tak do domu. 

Przepraszam za spam. Uciekam :))
 

Link to comment
Share on other sites

Witam.Dziękuję Tolu za wstawianie tych fotek. Mia chwilowo nieszczęśliwsza,vbo ja chora leże,  a ta znosi mi do domu zabawki z domieszką ziemi z ogródka,patyczka i resztki żujków. Ma mnie to zachęcić do wyjścia na spacerek. Wiwat klapka w drzwiach...tam i z powrotem wędrują psiaki i różne cudności ...No ale , niestety 2  dni leżakowania. Potem sobie odbijemy;)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, kado napisał:

A jednak klapka w drzwiach pokonana:) Brawo!!!

Witaj.Kochana klapka już dawno pokonana.Teraz to my podskakujemy jak Mia rozpędzona wbiega do domu i tarabani klapką,że tylko czekać ,aż będzie wymiana.Ale w sumie musimy odnowić tapety w przedpokoju,  bo Mii przeszkadzało takie cóś przy tapecie i...No wzorek powtarzalny na tapecie się nieco... zaburzył. O to będzie dobre określenie. Ciekawa jestem czy kwiatki w donicach uchowają się w tym roku ,czy nadal będą zmieniać miejsce;) Na pewno damy znać.Pozdrawiamy

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Witamy w dzień kobiet;) Mia miał dzisiaj odwiedziny swego   przyjaciela , spaniela Argosa. Miłość od pierwszego wejrzenia. Szał był na podwórku i buziaki i turlanie i skoki , bieganie ....och i ach. Wysłałam Toli filmiki, kiepskie jakościowo ,bo już słonka nie było.Ale, może uda się jej coś wstawić.Boksi olała kolegę ,bo przyniósł piłeczkę, która stała się obiektem jej uwagi .Ha Ha.Pozdrawiamy wszystkich;)

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, nulka07 napisał:

Witamy w dzień kobiet;) Mia miał dzisiaj odwiedziny swego   przyjaciela , spaniela Argosa. Miłość od pierwszego wejrzenia. Szał był na podwórku i buziaki i turlanie i skoki , bieganie ....och i ach. Wysłałam Toli filmiki, kiepskie jakościowo ,bo już słonka nie było.Ale, może uda się jej coś wstawić.Boksi olała kolegę ,bo przyniósł piłeczkę, która stała się obiektem jej uwagi .Ha Ha.Pozdrawiamy wszystkich;)

Wstawiam na prośbę Toli filmiki szałowe :) Wspaniale widzieć tak radosną i rozbawioną gromadkę :)

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...