Jump to content
Dogomania

Brak akceptacji i miłości boli bardziej niż brak jedzenia - roczna Ula ma dom, dostała wszystko co najlepsze:)


Recommended Posts

Kiedy dostałam sms-em od Toli tą wspaniałą wiadomość, byłam tak szczęśliwa, jakbym to ja sama miała zamieszkać w tym cudownym miejscu ! Ten domek, to kolejny dowód na to, że każdy pies ma gdzieś swój dom, tylko trzeba go znaleźć. Ula miała wyjątkowego farta i to podwójnego; Przez pomyłkę udało sie jej opuścić schron a teraz będzie miała domek jak z bajki !

Kochana, nowa Rodzino Uli, bardzo się cieszę, ze odnaleźliście się ! Pozdrawiamy Was serdecznie i będziemy cierpliwie czekać na relacje i zdjęcia.

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ula nie rozumie co się dzieje.Już w nowym domku będzie dobrze.Pierwsze dni dla Uli to będzie nowość i stres a może nie stres nie wiadomo jak zareaguje.Wszyscy będziemy czekać na wiadomości i wspierać naszą sunię myślami i kciukami za szybką aklimatyzację.Powodzenia śliczna,kochana suniu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jachała bardzo spięta, ale się nie posiusiała. Dzielna dziewczyna!

Teraz zwiedza ogród, podąża za Boksikiem- nawet wykazuje zainteresowanie talerzykiem (do rzucania), ale jeszcze nie czas na zabawę. Jeszcze nas nie zna więc sztywnieje jak podchodzimy, ale nie ucieka więc duży plusik.

Później wrzucimy filmik z pierwszego kontaktu z Boksikiem i ze "zwiedzania" ogródka :)

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pierwsze koty za płoty - myślę, że jest nieźle, a będzie coraz lepiej:)

Najważniejsze, że suczki mają za sobą pierwszy udany kontakt, jutro kolejne, jeszcze bardziej udane. :)

A dziewczyny bardzo do siebie pasują, Boksik cudna:)

Link to comment
Share on other sites

Dobrze,że Ula ma starszą siostrę, która będzie pomagała pokonywać jej lęki i wszystkie strachy.

Trzymam kciuki za kolejne dni ,które wierzę,ze będą coraz lepsze.

Wspaniale ,że będziemy mieli informacje na bieżąco :) Witaj Domku Uli :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tak sobie myślę,że Ula o wiele szybciej otworzy się w mniejszym gronie, czyli przy Boksiu i jego nowej rodzinie.Będzie obserwować i skupiać uwagę na zachowaniu psiej siostrzyczki i dzięki temu łatwiej będzie jej pokonać wszelkie strachy i bariery.To najlepsza wiadomość,że  już na dzień dobry,zawiązała się między nimi więź przyjaźni! :) Kciuki mocno dalej zaciskam!

Link to comment
Share on other sites

To jest to co Uli teraz najbardziej potrzeba tj.wsparcia w pani Boksikowej.Jutrzejszy dzień będzie lepszy a następne jeszcze lepsze dla Uli.Dajmy czas Uli a zobaczymy ją wesołą,uśmiechniętą i korzystającą z pełni życia.

Link to comment
Share on other sites

Cześć wszystkim! 

Dziś szykuje się pełen wrażeń dzień. Po pierwszej nocy (spałam dobrze, bez niespodzianek), przyszedł czas na pierwszy pełny posiłek. Bałam się jeść blisko człowiekow, ale ze schodów już nie :) powoli...

Niestety nie chciałam wyjść sama z domu, trzeba było mnie wynieść, ale niebawem będzie lepiej. 

OH! Żebyście wiedzieli ile tutaj jest rzeczy do obwachania i nowych dźwięków. Kury i koguty u sąsiadów, traktory z oddali, pełno ptaków w pojniku, dzieciaki na rowerach, sąsiadka co wola swojego kota średnio raz na 20 minut (Agnieszka powiedziała że na tą panią można szczekac) no i tańczące kwiaty- Boksik mi wytłumaczył. Nie wacham tańczących kwiatow bo tam są pszczoły, bąki i inne stwory co tylko czekają żeby nas w nos capnac. Ale ja tak bardzo chce je zobaczyć!

Nie nauczyłam się jeszcze przechodzić przez drzwiczki w drzwiach wejściowych. To będzie dla mnie nie lada wyzwanie, bo ja nie widzę co jest po drugiej stronie i się zwyczajnie boję. A co jeśli tam na mnie czekają te pszczoły co im zaglądam jak pracują? Nie ma co ryzykować... 

Teraz sobie leżę na werandzie w cieniu z moją siostrą i słucham jej opowieści co wolno a czego nie... Widzieliście że nie można się bać, kiedy jest się blisko czlowiekow? Bo ja jeszcze tego nie potrafię. Ale będę nad tym pracowała. 

Ah no i nie powiedziałam wam o najważniejszym! Ja już nie jestem Ula, tak mam na drugie. Teraz jestem Mia, to znaczy MOJA po Włosku. Życzę wam miłego dnia! 

Wasza Mia! 

Łapa

IMG-20180728-WA0003.jpg

IMG-20180728-WA0004.jpg

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...