Jump to content
Dogomania

Brak akceptacji i miłości boli bardziej niż brak jedzenia - roczna Ula ma dom, dostała wszystko co najlepsze:)


Recommended Posts

2 godziny temu, Anula napisał:

Witaj Ula.Masz już imię i wątek,coś już swojego.Cudownie,że uśmiechnęło się także do Uli szczęście.

Deklarację z Vanilki przenoszę na Uleczkę od VII.Od VII, ponieważ do VI została stała wpłacona na Vanilkę.

Pięknie dziękuję 23.gif

4 minuty temu, b-b napisał:

Bardzo się cieszę ,ze przypadek zrządził ,ze malutka jedzie :)

Dam 10zł stałej na razie przez pół roku.

Tobie też b-b bardzo dziękuję 23.gif

 

Zostańcie z nami dziewczyny!

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam do piękności. Ależ się cieszę, że ona wychodzi! :)
Pierwsze jej zdjęcia pojawiły się, jak szukałam lokum dla MiniTigry - i od razu zwróciłam na Ulę uwagę, identycznie umaszczona do MiniTigry. MiniTigra już w DS, to i na Ulę już pora.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, konfirm31 napisał:

Bardzo ładna sunia. Wątek zapisuję. 

Ciesze się bardzo, dziękuję 23.gif

6 godzin temu, szafirka napisał:

SPA umówione na poniedziałek. Ula zostanie wykąpana, będzie miała obcięte pazurki i usunięty nadmiar włosów z uszu.

Dziękuję Haniu, już nie mogę się doczekać 23.gif

5 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Zaglądam do piękności. Ależ się cieszę, że ona wychodzi! :)
Pierwsze jej zdjęcia pojawiły się, jak szukałam lokum dla MiniTigry - i od razu zwróciłam na Ulę uwagę, identycznie umaszczona do MiniTigry. MiniTigra już w DS, to i na Ulę już pora.

Witaj Tysia, cieszę się, że jesteś 23.gif

5 godzin temu, teresaa118 napisał:

pomysle.....

Dziękuję, zostań z nami 23.gif

3 godziny temu, Havanka napisał:

Czekamy z nadzieją na dobre wieści. Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie, to w poniedziałek suczki po raz pierwszy w swoim młodym życiu, skosztują luksusu kąpieli i zabiegów pielęgnacyjnych.

Witaj Elu, nie może Cię zabraknąć u Uli 23.gif

Dziewczyny zaczynają nowe życie, już szczęśliwe

Link to comment
Share on other sites

Ula przed chwileczką z Polkowic pojechała do hoteliku.Za 45 min.będzie szafirek z psiaczkami w Nowej Soli.Jest jak dla mnie bardzo biedna, wystraszona.Z początku przez moment się ośmieliła,następnie schowała w róg klatki łebek.Być może wystraszyła się aparatu. Jednak myślę,że U Hani się otworzy.

 

IMG_1096.JPG

IMG_1097.JPG

IMG_1098.JPG

IMG_1099.JPG

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Havanka napisał:

Faktycznie, Ula przerażona zmianami. Z bliska widzę, ze ma bardzo ładne, oryginalne umaszczenie. U Szafirki obie sunie odzyskają pewność siebie i urodę.

Ula jest mała,na poprzednich zdjęciach wyszła większa.Ma nietypowe ubarwienie sierści,bardziej intensywniejsze.Dla mnie to jest psie dziecko,tak wygląda.Nie jest wychudzona.

Zapach trawy powinien ją ośmielić i sunia stanie się radosna.

Ogólnie psiaki spędziły masę godzin w klatkach.Dla Uli zostały podane szeleczki.

Może Murka napisze jakie preparaty podano psiakom w Lecznicy aby Hania nie powtarzała.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...