Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
kaja.u

Kurs Groomerski

Recommended Posts

Witam,

Jestem z Warszawy i chciałabym się podjąć kursu groomerskiego. Od dziecka miałam psa rasy sznaucer miniaturowy i razem z mamą strzygłam go na własną rękę. Zawsze miałam z tej czynności niezły fun i mój pies także wyglądał całkiem nieźle. To było takie hobby połączone z obowiązkiem w tamtych czasach. Jestem miłośniczką psiaków i chciałabym w pewien sposób swoje życie z nimi łączyć. Nie wiąże nadziei zawodowej z tym kursem. Chciałabym aby to było połączenie hobby z możliwością dorobienia sobie kilku złotych. Jestem zainteresowana odbyciem kursu w Warszawie, ale tylko niestety w weekendy. Czy mają państwo do polecenia jakąś szkołę godną uwagi na terenie Warszawy ? Słyszałam, że jest jakaś szkoła pod Warszawą. Jednak ja bym stawiała na obszar Warszawy. Proszę o pomoc, ponieważ staram się dofinansowanie swojego kursu i potrzebuje niezwłocznej informacji na ten temat. ;) 

P.S. Wiem, że już był poruszany tego typu wątek, jednak nie mogłam się w nim doszukać konkretnych informacji na temat kursów w Wa-wie. 

Pozdrawiam,

K.