Jump to content
Dogomania

POJAWIŁ SIE GUZ I POTRZEBA OPERACJI !!! CHORE SERCE !!! Starsza suczka z gnijącymi oczami juz poza schroniskiem.....pomóż proszę....


Recommended Posts

W piątek bylam z Ajeczką u drugiego wet. i na rtg. Drugi dr potwierdził, że guzek wyglada na złośliwego i należy go jak najszybciej usunąć z okolicznym węzłem chłonnym dopóki nie doszło do przerzutów.  Płuca są czyste, serce na rtg nie jest powiększone.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.12.2020 o 12:54, kikou napisał:

W piątek bylam z Ajeczką u drugiego wet. i na rtg. Drugi dr potwierdził, że guzek wyglada na złośliwego i należy go jak najszybciej usunąć z okolicznym węzłem chłonnym dopóki nie doszło do przerzutów.  Płuca są czyste, serce na rtg nie jest powiększone.

Oj biedna ....Zawsze coś się musi przyczepić :(((

Jest już ustalony termin operacji?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.12.2020 o 13:27, elik napisał:

8.12. na konto Ajuni wpłynęła kwota 5,00 zł od Agnieszka103   deklaracja XII

Bardzo serdecznie dziękujemy

kocham.jpg.bf8dccca3347c2d63420f1c304891a6f.jpg     kwiaty1.jpg.3b61f0a963b1f124d9864983a1ed1895.jpg

 

Dnia 13.12.2020 o 05:35, elik napisał:

10.12. na konto Ajuni wpłynęła kwota 50,00 zł od Mruczka  deklaracja XII

 

Bardzo serdecznie dziękujemy

piesek-z-buziakami-i-napisem-i-love-you.gif.ec749a5ff9119601037a6df741d173e5.gif          maki.gif.4acf4cf2b39dcc8749bef9d0a844b76b.gif

 

 

Dziękuję pięknie za wpłaty dla Ajeczki.

Link to comment
Share on other sites

Wielokrotnie próbowałam napisać post w sprawie stanu zdrowia Ajki, gdyż jestem na łączach z kikou, ale niestety widzę, ze moich postów nie ma......

Termin operacji ustalono wstępnie na czwartek 17.12.

Tak jak napisała Kasia, drugi weterynarz, który potwierdził guza jest zdania, że trzeba to operować.

Ajka ogólnie jest w dobrej kondycji, weterynarz posiada wziewna narkozę, i taka otrzymałaby Ajka.

Zaplanowano, że guz zostanie usunięty wraz z węzłami chłonnymi. Po wykonaniu prześwietleń wiemy, ze nie ma przerzutów na płuca.

 

Link to comment
Share on other sites

Istotne są teraz finanse. Ta operacja nie będzie tania. Nie wiadomo jeszcze dokładnie ile będzie kosztować.

W skarbonce Ajki mamy 650 zł, po wpłacie deklaracji za grudzień będzie 800 zł. Po zapłaceniu pobytu za listopad tj. 275 zł postanie 525 zł.....

Czy ktoś chciałby się dorzucić do operacji ?

 

Tak czy inaczej podjęłam decyzję, że trzeba dać Ajce szansę i ja operować. Bez operacji w ciągu kilku miesięcy guz może zająć węzły chłonne i dać przerzuty na pozostałe organy. Operując psinkę dajemy jej szanse na życie, i to życie bez bólu

Link to comment
Share on other sites

  • MALWA changed the title to POJAWIŁ SIE GUZ I POTRZEBA OPERACJI !!! CHORE SERCE !!! Starsza suczka z gnijącymi oczami juz poza schroniskiem.....pomóż proszę....

Odebrałam Ajeczke z lecznicy, dzielnie zniosła zabieg, dr mówił że pobliski węzeł chłonny nie był jeszcze zmieniony co daje nadzieję ze zdążyliśmy zanim nowotwór się rozsiał po organizmie. Teraz tylko żeby malutka dobrze zniosła gojenie.

Operacja byla ok.14

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...