Jump to content
Dogomania

POJAWIŁ SIE GUZ I POTRZEBA OPERACJI !!! CHORE SERCE !!! Starsza suczka z gnijącymi oczami juz poza schroniskiem.....pomóż proszę....


Recommended Posts

15 godzin temu, kikou napisał:

Byłyśmy znowu na wizycie kontrolnej z Ajeczką. Doktorzy mówią że skora wyglada najlepiej od czasu kiedy znają Ajeczkę (oprócz tych dwóch tygodni zaraz po pierwszej kuracji)

Plan jest taki. Te same leki jeszcze tydzień do 5 lutego bo tak u góry tych zmian sa jeszcze takie jakby strupki. Potem podtrzymująco sama maść najpierw częściej potem w weekendy. Jeśli bakterie znowu uderzą to wtedy juz nie wracamy do antybiotykow tylko będziemy robic tę autoszczepionkę.

Dziekuje Kasiu za informacje o Ajce !

Link to comment
Share on other sites

MALWA, sorka, źe się wtrącę: czy nie "przechodziłaś" jakiś czas temu czegoś w rodzaju przeziębienia lub grupy?

Kiedyś tak mialem: grypka ... niby minęła, minęło też po niej sporo czasu a ja przez rok też się słaniałem - po wejściu na piętro dosłownie powietrze ze mnie schodzilo . I też -:od lekarza do lekarza, wyniki dobre... Lekarze - sami nowoczesni specjalisci - tylko źadnemu nie chciało się chyba pomyśleć i poszukać przyczyn, a nie maskowac objawy..

Po ok roku pewien lekarz (starej daty) wpadł na pomysł, że po grypie padło mi na serducho (powikłania pogrypowe). No i miał rację. 

Zdrowia Ci życzę!

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, b-d napisał:

MALWA, sorka, źe się wtrącę: czy nie "przechodziłaś" jakiś czas temu czegoś w rodzaju przeziębienia lub grupy?

Kiedyś tak mialem: grypka ... niby minęła, minęło też po niej sporo czasu a ja przez rok też się słaniałem - po wejściu na piętro dosłownie powietrze ze mnie schodzilo . I też -:od lekarza do lekarza, wyniki dobre... Lekarze - sami nowoczesni specjalisci - tylko źadnemu nie chciało się chyba pomyśleć i poszukać przyczyn, a nie maskowac objawy..

Po ok roku pewien lekarz (starej daty) wpadł na pomysł, że po grypie padło mi na serducho (powikłania pogrypowe). No i miał rację. 

Zdrowia Ci życzę!

No nie można wykluczyć takiego rozwiązania. Agnieszko, warto się przebadać u kardiologa. Nie zaszkodzi, a może pomóc.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.02.2019 o 14:20, kasiasekret napisał:

Z przykrością informuję, że moją stałą za luty wpłacę dopiero w marcu... razem z marcową... qrcze, tak się porobiło...

Przykro mi, że dopadły Cię kłopoty finansowe     zmarwiony.jpg.e99f46c2bf79776d03b9dc4cbbe1d7c1.jpg     Życzę Ci, żeby udało Ci się szybko z nimi uporać.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, kikou napisał:

Jeszcze zapomnialam Wam  napisać że Ajeczka dostała  leki na serce od wrocławskich wolontariuszek bo ten kupiony na poczatku juz sie skończył.

Bardzo dziekujemy!

Bardzo piękny gest z Ich strony. Podziękuj Im od nas :)

Link to comment
Share on other sites

28.02. na konto Ajeczki wpłynęła kwota 100,00 zł od Mruczka - deklaracja na II

 

Bardzo serdecznie dziękujemy

1851244244_kwiatki11.GIF.3d05c3b59c1d7e2c437f0cf630a03e17.GIF

 

 

Mruczka pomimo moich próśb cały czas wpłacasz na konto Abi, zamiast na konto Ajki. Bardzo proszę wpłacaj na podane konto. Powodujesz zamieszanie na kontach tych dwu psiaków.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.02.2019 o 10:39, b-d napisał:

MALWA, sorka, źe się wtrącę: czy nie "przechodziłaś" jakiś czas temu czegoś w rodzaju przeziębienia lub grupy?

Kiedyś tak mialem: grypka ... niby minęła, minęło też po niej sporo czasu a ja przez rok też się słaniałem - po wejściu na piętro dosłownie powietrze ze mnie schodzilo . I też -:od lekarza do lekarza, wyniki dobre... Lekarze - sami nowoczesni specjalisci - tylko źadnemu nie chciało się chyba pomyśleć i poszukać przyczyn, a nie maskowac objawy..

Po ok roku pewien lekarz (starej daty) wpadł na pomysł, że po grypie padło mi na serducho (powikłania pogrypowe). No i miał rację. 

Zdrowia Ci życzę!

 

Dnia 28.02.2019 o 01:22, elik napisał:

No nie można wykluczyć takiego rozwiązania. Agnieszko, warto się przebadać u kardiologa. Nie zaszkodzi, a może pomóc.

Tak, przechodziłam przeziębienie, zapalenie krtani, oskrzeli i w końcu płuc od października do listopada, prawie 2 miesiące i bylam leczona 5 antybiotykami. Nic nie skutkowało. Teraz w lutym też miałam zapalenie oskrzeli. Trafiłam nawet  na sor. Teraz niby jest ciut lepiej, ale w końcu ktoś wpadł na to, że może to być problem kardiologiczny. Jutro wieczorem jadę do specjalisty.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.02.2019 o 14:20, kasiasekret napisał:

Z przykrością informuję, że moją stałą za luty wpłacę dopiero w marcu... razem z marcową... qrcze, tak się porobiło...

Dziękuję za pamięć o Ajeczce !

A problemy niech znikną jak najszybciej !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.03.2019 o 08:36, kikou napisał:

Jeszcze zapomnialam Wam  napisać że Ajeczka dostała  leki na serce od wrocławskich wolontariuszek bo ten kupiony na poczatku juz sie skończył.

Bardzo dziekujemy!

Bardzo dziękuję za wsparcie Ajki :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.03.2019 o 17:29, elik napisał:

28.02. na konto Ajeczki wpłynęła kwota 100,00 zł od Mruczka - deklaracja na II

 

Bardzo serdecznie dziękujemy

1851244244_kwiatki11.GIF.3d05c3b59c1d7e2c437f0cf630a03e17.GIF

 

 

Mruczka pomimo moich próśb cały czas wpłacasz na konto Abi, zamiast na konto Ajki. Bardzo proszę wpłacaj na podane konto. Powodujesz zamieszanie na kontach tych dwu psiaków.

Dziękuję ślicznie za wpłatę dla Ajki !

Eliczku - Mruczka chyba nie zagląda na wątek.....

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, MALWA napisał:

 

Eliczku - Mruczka chyba nie zagląda na wątek.....

Pisałam do niej też na PW i nic, a to na prawdę robi zamieszanie na kontach, a prostowanie tego zabiera mi czas, którego nie mam za wiele. 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

MALWA, zdrowia Ci życzę. I Ajeczce również.

 

38 minut temu, b-b napisał:

Podłączę się pod Justynki życzenia!

I mnie nie może zabraknąć :)

Zdrówka Agnieszko :)  

Znalezione obrazy dla zapytania zdjęcia nurka życzenia zdrowia

 

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Ewa Marta napisał:

Ja przepraszam bardzo, ale wpłaciłam 30 zł dla Ajki bez podania jej imienia. W tytule jest tylko Ewa Marta. Elu, doszła ta wpłata?

Doszła Martusiu w poniedziałek i jest zapisana w moim rozliczeniu w Excelu . Nie napisałam w bieżących postach, bo rozliczenia robiłam późną nocą i już nie miałam siły, żeby podziękować też na wątku, a wczoraj nadrabiałam zaległości i też czasu brakło :( Przepraszam, już to uzupełniłam.

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, elik napisał:

Doszła Martusiu w poniedziałek i jest zapisana w moim rozliczeniu w Excelu . Nie napisałam w bieżących postach, bo rozliczenia robiłam późną nocą i już nie miałam siły, żeby podziękować też na wątku, a wczoraj nadrabiałam zaległości i też czasu brakło :( Przepraszam, już to uzupełniłam.

Elu, nic nie szkodzi. Poczytałam tylko, że Mruczka źle wpłacila i pomyślałam, że może ja też/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...