Jump to content
Dogomania

POJAWIŁ SIE GUZ I POTRZEBA OPERACJI !!! CHORE SERCE !!! Starsza suczka z gnijącymi oczami juz poza schroniskiem.....pomóż proszę....


Recommended Posts

9 godzin temu, elik napisał:

A na bazarku nie potrzebujesz?

Wiadomo. Po co te pytanie ? Pisalam juz o tym na watku Ajki i Aureliusza. 

Jestes skarbnikiem u wszystkich 3 psiakow, dla ktorych robilam bazarek. Wystarczy, se wpiszesz potwierdzenie.

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, MALWA napisał:

Wiadomo. Po co te pytanie ? Pisalam juz o tym na watku Ajki i Aureliusza. 

Jestes skarbnikiem u wszystkich 3 psiakow, dla ktorych robilam bazarek. Wystarczy, se wpiszesz potwierdzenie.

Agnieszko wiem, że trzeba, dlatego prosiłam o linki do bazarków. Nieco za wiele ode mnie wymagasz. Nie jestem jasnowidzem i nie widzę linków do bazarków, których pomimo moich próśb  nie  podałaś. Poza tym nie wiem którą kwotę mam potwierdzić na którym bazarku, bo tego też nie powiedziałaś. Piszesz na wątku, że dla Fabii z bazarku transportowego, a potem piszesz, że to z   jakiegoś Podaruj sobie...  Nie mam czasu zastanawiać się i szukać co z którego i jaki jest link.

 Podaj proszę linki do tych bazarków i powiedz, na którym mam jaka kwotę potwierdzić, bo przysłałaś trzy kwoty nie pisząc która z którego bazarku.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Ajeczka rozpoczęła  kurację swoją  autoszczepionką. To bedzie 5 iniekcji w odstępach  7-10 dni.

I w dodatku musimy mocno dziękować TZtowi Sunia2000, ktory w święta  przywiózł Ajeczce szczepionke z laboratorium we Wrocławiu (podobno przepisy zabraniają wysyłania takich rzeczy zwykłym kurierem)

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, kikou napisał:

Dzisiaj Ajeczka rozpoczęła  kurację swoją  autoszczepionką. To bedzie 5 iniekcji w odstępach  7-10 dni.

I w dodatku musimy mocno dziękować TZtowi Sunia2000, ktory w święta  przywiózł Ajeczce szczepionke z laboratorium we Wrocławiu (podobno przepisy zabraniają wysyłania takich rzeczy zwykłym kurierem)

Dziekuje za informacje o Ajeczce. 

Ciekawa jestem czy dlugo bedzie trzeba czekac na pierwsze efekty kuracji ?

Dziekuje pieknie  TZ Sunia2000 za zaangazowanie, pomoc i dostarczenie leku do Kasi!

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Ewa Marta napisał:

Mam nadzieję, że to pomoże na dłużej. To taka miła sunia, super byłobym gdyby w końcu nic ja ie bolało.

Szczepionka pomoże ale musi być wyhodowana odpowiednia ilość bakterii.Jeżeli jest za mała to tylko uśpi chorobę i trzeba będzie wyhodować większą ilość bakterii.

Link to comment
Share on other sites

Jest buteleczka 100ml, mam nadzieję że laboratorium zna się  na swojej robocie i wystarczy preparatu.

Zrobiłam fotki Ajeczce jak to wyglada na dzien dzisiejszy, kuracja bedzie trwała prawie 6 tygodni, co i raz zrobie zdjecie dla porównania.

20190425_102959-1.jpg

20190425_113124-1.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na konto Ajeczki wpłynęły poniższe kwoty:

  • 30,00 zł od kasiasekret - deklaracja na IV  -  18.04.
  • 50,00 zł od Anna G-R - deklaracja na IV  -  19.04.
  • 30,00 zł od helli - deklaracja na IV  -  27.04.  (wpłata na konto Gwiazdeczki)

 

Bardzo serdecznie dziękujemy

urodziny1.jpg.f6d498b6b7e2bc950fb26938b03f1cb7.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.04.2019 o 12:22, elik napisał:

Na konto Ajeczki wpłynęły poniższe kwoty:

  • 30,00 zł od kasiasekret - deklaracja na IV  -  18.04.
  • 50,00 zł od Anna G-R - deklaracja na IV  -  19.04.
  • 30,00 zł od helli - deklaracja na IV  -  27.04.  (wpłata na konto Gwiazdeczki)

 

Bardzo serdecznie dziękujemy

urodziny1.jpg.f6d498b6b7e2bc950fb26938b03f1cb7.jpg

 

Dnia 30.04.2019 o 10:59, elik napisał:

Wczoraj tj. 29.04.  na konto  Ajki wpłynęła kwota 30,00 zł od Ewa Marta  deklaracja na maj.

 

Serdecznie dziękujemy

urodziny1.jpg.f6d498b6b7e2bc950fb26938b03f1cb7.jpg

Pieknie dziekuje za wplaty dla Ajki !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...