Jump to content
Dogomania

POJAWIŁ SIE GUZ I POTRZEBA OPERACJI !!! CHORE SERCE !!! Starsza suczka z gnijącymi oczami juz poza schroniskiem.....pomóż proszę....


Recommended Posts

38 minut temu, Ewa Marta napisał:

Elu, nic nie szkodzi. Poczytałam tylko, że Mruczka źle wpłacila i pomyślałam, że może ja też/

Mruczka wpłaciła w lutym więc miałam czas zanotować. Ostatnio nie wiem co pilniejsze, czym wcześniej się zająć :( 

Teraz mam uzupełnić posty rozliczeniowe o wpłaty od poniedziałku i ciągle coś mi innego wypada, ale już rzucam wszystko i uzupełniam rozliczenia :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.03.2019 o 18:45, Tyś(ka) napisał:

MALWA, zdrowia Ci życzę. I Ajeczce również.

 

Dnia 5.03.2019 o 22:35, b-b napisał:

Podłączę się pod Justynki życzenia!

 

Dnia 5.03.2019 o 23:17, elik napisał:

 

I mnie nie może zabraknąć :)

Zdrówka Agnieszko :)  

Znalezione obrazy dla zapytania zdjęcia nurka życzenia zdrowia

 

Dziękuję  :)

Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, kikou napisał:

Jest 6 dzień kiedy mala nie bierze antybiotyków doustnych- juz zaczęła drapać pyszczek i zmiany przy oczach zaczeły sie zaczerwieniać

:(

Kurcze, fatalnie. 

Z tego wniosek taki, ze jak jest na antybiotyku to nie na swiadu i drapania pycholka.

Ale czy pies ma byc na antybiotykach cale zycie......?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.03.2019 o 14:10, kasiasekret napisał:

Odrobiłam zaległości finansowe i przelałam stałą za luty i marzec.:)

Zgadza się. Wczoraj tj. 12.03. na konto Ajeczki wpłynęła kwota 60,00 zł od kasiasekret  deklaracja II-III

 

Bardzo serdecznie dziękujemy

1221576929_kwiatki5.jpg.4d1a65e6c46beefe021d9c888a1fc19c.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.03.2019 o 11:51, Agnieszka103 napisał:

Dzień dobry wszystkim. Chciałam tylko, zgodnie z prośbą, poinformować, że jeśli Gwiazdka zostanie w DS to przeniosę swoją deklaracje (5 zł) na Ajke

Witaj Agnieszko !

Dziękuję za przeniesienie wpłaty z Gwiazdki na Ajkę !

Eliczku - zapisz proszę nową deklarację dla Ajki od kwietnia 2019 r. (za marzec została zapłacona u Gwiazdki ).

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.03.2019 o 12:18, b-b napisał:

Czy jest szansa gdzieś jeszcze jechać z tymi jej ślipkami?

Powtórzę to co zostało tu już napisane wcześniej.

Nie ma co jeździć ze ślepkami, bo Ajka jest w trakcie leczenia.

Teraz został odstawiony antybiotyk, następuje przerwa w podawaniu 20 dniowa, później robimy wymaz, i zostanie stworzona autoszczepionka.  I miejmy nadzieje, ze to Ajke uratuje.

Do tej pory dość skutecznie pomagał tylko antybiotyk.  Ale psiak nie może być całe życie na antybiotyku, do tego dwa razy dziennie, gdzie Ajka jest starsza chora suczką (oprócz oczu ma chore serduszko). Antybiotyki mogą rozwalić inne narządy, a tego nie chce.

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, MALWA napisał:

Powtórzę to co zostało tu już napisane wcześniej.

Nie ma co jeździć ze ślepkami, bo Ajka jest w trakcie leczenia.

Teraz został odstawiony antybiotyk, następuje przerwa w podawaniu 20 dniowa, później robimy wymaz, i zostanie stworzona autoszczepionka.  I miejmy nadzieje, ze to Ajke uratuje.

Do tej pory dość skutecznie pomagał tylko antybiotyk.  Ale psiak nie może być całe życie na antybiotyku, do tego dwa razy dziennie, gdzie Ajka jest starsza chora suczką (oprócz oczu ma chore serduszko). Antybiotyki miga rozwalić inne narządy, a tego nie chce.

Musiałam nie doczytać o tym wymazie wcześniej .

Dziękuję za informacje.

Szkoda maleńkiej ,że tak to ją męczy.

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, b-b napisał:

Musiałam nie doczytać o tym wymazie wcześniej .

Dziękuję za informacje.

Szkoda maleńkiej ,że tak to ją męczy.

 Mnie tez jej bardzo szkoda, ale co zrobić  ? ................musi po prostu to wszystko przejść.

Bardzo liczę na to, ze coś się zmieni, i ślepka wydobrzeją   :>)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.03.2019 o 11:51, Agnieszka103 napisał:

Dzień dobry wszystkim. Chciałam tylko, zgodnie z prośbą, poinformować, że jeśli Gwiazdka zostanie w DS to przeniosę swoją deklaracje (5 zł) na Ajke

 

Dnia 14.03.2019 o 14:41, MALWA napisał:

Eliczku - dopisz jeszcze proszę deklaracje stałą od helli - 20 zł i koja - 20 zł - od marca 2019 r.

Deklaracje zostały przeniesione z Gwiazdki na Ajke. Mam potwierdzenie na pw. 

 

Cytuje, by nie umknęło.

Eliczku dopisz proszę w deklaracjach stałych: koja i helli po 20 zł od marca, Agnieszka103 - 5 zł od kwietnia (w marcu zapłacono na konto Gwiazdki).

Ja również od kwietnia dokładam do utrzymania Ajki  20 zł, które do marca płaciłam u Gwiazdki.

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, elik napisał:

Agnieszko już dopisałam. Przepraszam za opóźnienie. Ostatnio ciągle mam za mało czasu :)

Odpowiedz na SMSa.

Dziekuje pieknie !

Odpisze tu, bo sms przyszedl przed 21.00, a teraz to moze juz spisz :)

Telefon ladowalam i nawet nie zauwazylam, ze wczesniej zdazyl sie rozladowac.

Helli na watku Gwiazdki deklarowala 30 zl i swoja deklaracje przelozyla na Ajke - mam potwierdzenie na pw.

To ja omylkowo podalam, ze kwota, ktora helli przekazala to 20 zl, a faktycznie deklaracja stala to 30 zl. 

Przepraszam za nieprecyzyne okreslenie. 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, MALWA napisał:

Helli na watku Gwiazdki deklarowala 30 zl i swoja deklaracje przelozyla na Ajke - mam potwierdzenie na pw.

 

Dzięki. Wolałam zapytać, bo miałam zanotowane,  że na Gwiazdkę 30,oo zł, a na Ajkę mogła przenieść 20. Ok już poprawiam, bo zapisałam tak, jak podałaś. Będzie więc o dychę więcej 355,00 zł.

dobranoc2.jpg.c8e21b61f3204017e5645e05736edd8c.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...