Jump to content
Dogomania

POJAWIŁ SIE GUZ I POTRZEBA OPERACJI !!! CHORE SERCE !!! Starsza suczka z gnijącymi oczami juz poza schroniskiem.....pomóż proszę....


Recommended Posts

Dnia 22.10.2018 o 08:56, elik napisał:

Anecia ma rację :)  Powinnaś Agnieszko "wejść" do ogłoszenia Ajki korzystając z opcji -PODGLĄD-  i widząc treść ogłoszenia Ajki, skopiować adres widoczny w okienku na górze strony.

Wchodząc przez link, który wkleiłaś, każdy będzie wchodził na swój OLX, a nie na Twoje ogłoszenie.

 

Chyba mi się wreszcie udało:

https://www.olx.pl/oferta/ajka-mala-starsza-sunia-potrzebuje-serca-ktore-przytuli-CID103-IDvBk5V.html#11cc0cc51b

Eliczku, wyróżnij proszę ogłoszenie Ajki  :)

Z góry dziękuję za pomoc !

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, MALWA napisał:

Chyba mi się wreszcie udało:

https://www.olx.pl/oferta/ajka-mala-starsza-sunia-potrzebuje-serca-ktore-przytuli-CID103-IDvBk5V.html#11cc0cc51b

Eliczku, wyróżnij proszę ogłoszenie Ajki  :)

Z góry dziękuję za pomoc !

Agnieszko w ostatniej chwili Ci się udało :) Za kilka godzin wyjeżdżam i nie będę miała dostępu do netu. Weszłam na dogo tylko po to, żeby wkleić zdjęcia kociczki, jakie dostałam od pani, u której teraz kicia przebywa :)

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za to, ze ostatnio mnie tu nie ma, ale męczy mnie choróbsko, i jeszcze jakoś pilnowałam swojego ostatniego bazarku, ale na watki to mało wchodziłam. Zaczęło się od przeziębienia w październiku, miałam anginę i zapalenie zatok, później zapalenie oskrzeli. Teraz mam stwierdzone zapalenie płuc. Leżę prawie cały czas, biorę teraz 3 antybiotyk i już mam dość.

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, MALWA napisał:

Przepraszam za to, ze ostatnio mnie tu nie ma, ale męczy mnie choróbsko, i jeszcze jakoś pilnowałam swojego ostatniego bazarku, ale na watki to mało wchodziłam. Zaczęło się od przeziębienia w październiku, miałam anginę i zapalenie zatok, później zapalenie oskrzeli. Teraz mam stwierdzone zapalenie płuc. Leżę prawie cały czas, biorę teraz 3 antybiotyk i już mam dość.

To Cie biedulo rozłożyło na całego :(

Zdrowia życzę!

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, MALWA napisał:

Przepraszam za to, ze ostatnio mnie tu nie ma, ale męczy mnie choróbsko, i jeszcze jakoś pilnowałam swojego ostatniego bazarku, ale na watki to mało wchodziłam. Zaczęło się od przeziębienia w październiku, miałam anginę i zapalenie zatok, później zapalenie oskrzeli. Teraz mam stwierdzone zapalenie płuc. Leżę prawie cały czas, biorę teraz 3 antybiotyk i już mam dość.

Szybkiego powrotu do pełnego zdrowia!

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o Ajeczke to wyniki tych wymazow i testow beda dopiero za ok. 7 dni roboczych.

Przy okazji zrobiono tez usg zastawek, ostatecznie zmieniono jej lek nasercowy na cardalis. Odrazu kupilam to lekarstwo 

Rachunek sie zrobił strasznie wysoki, zapisalam sobie cząstkowe kwoty zeby bylo widać z czego.

Testy z krwi (te na toczeń i jeszcze inne, nie pamietam - potem wstawie wyniki)200-,

Wymazy - 100-, (bo to tez sie wysyla gdzies do laboratorium specjalistycznego)

Cardalis 140,-

Usg 20,-

Zeskrobiny z wargi i zmiany na glowce 20,-

Antybiotyk 20,-

Dostała teraz enrofloksacynę bo wczesniej brala dwa inne antybiotyki no ale efekt nie był trwały. Bede 12 i 15 listopada tam w tym miasteczku gdzie klinika to odbiorę wyniki, wyjaśni sie (mam nadzieję) do końca czy to ta autoagresja i ustali dalsze leczenie.

 

 

20181107_185727_Film3-1-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, kikou napisał:

Jeśli chodzi o Ajeczke to wyniki tych wymazow i testow beda dopiero za ok. 7 dni roboczych.

Przy okazji zrobiono tez usg zastawek, ostatecznie zmieniono jej lek nasercowy na cardalis. Odrazu kupilam to lekarstwo 

Rachunek sie zrobił strasznie wysoki, zapisalam sobie cząstkowe kwoty zeby bylo widać z czego.

Testy z krwi (te na toczeń i jeszcze inne, nie pamietam - potem wstawie wyniki)200-,

Wymazy - 100-, (bo to tez sie wysyla gdzies do laboratorium specjalistycznego)

Cardalis 140,-

Usg 20,-

Zeskrobiny z wargi i zmiany na glowce 20,-

Antybiotyk 20,-

Dostała teraz enrofloksacynę bo wczesniej brala dwa inne antybiotyki no ale efekt nie był trwały. Bede 12 i 15 listopada tam w tym miasteczku gdzie klinika to odbiorę wyniki, wyjaśni sie (mam nadzieję) do końca czy to ta autoagresja i ustali dalsze leczenie.

 

 

20181107_185727_Film3-1-1.jpg

Dziekuje za zrelacjonowanie badan Ajki. 

Czekam na wyniki z niecierpliwoscia !

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.11.2018 o 22:57, b-b napisał:

To Cie biedulo rozłożyło na całego :(

Zdrowia życzę!

 

Dnia 7.11.2018 o 06:16, Nesiowata napisał:

Szybkiego powrotu do pełnego zdrowia!

 

Dnia 7.11.2018 o 09:40, elik napisał:

 

Dołączam się do życzeń.

Dziewczyny dziekuje!

Najgorsze, ze znowu mam goraczke, jestem oslabiona i kaszel mam ciezki. Mam odczucie jakbym pluca z siebie wypluwala. Dzisiaj jade na rentgen pluc. 

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, MALWA napisał:

 

 

Dziewczyny dziekuje!

Najgorsze, ze znowu mam goraczke, jestem oslabiona i kaszel mam ciezki. Mam odczucie jakbym pluca z siebie wypluwala. Dzisiaj jade na rentgen pluc. 

Jakieś okropne powikłania chyba się wdały :(    Agnieszko , Zdrówka, Zdróweczka życzę!  chyba musisz na razie odpuścić!  dbaj o siebie kochana, żeby nic ,gorszego się nie przyplątałoprosi.gif

Link to comment
Share on other sites

5.11. na konto Ajki wpłynęła kwota 30,00 zł  od Ewa Marta  -  deklaracja XI.

Bardzo serdecznie dziękujemy

268277534_kwiatki5.jpg.a142b16b5fa7a6e80efb3f2f78099dca.jpg

 

Przepraszam, że informuję o tym z takim opóźnieniem, ale wcześniej z powodu choroby mojej tymczaski Tinusi, zupełnie nie miałam ani czasu, ani głowy, aby zajmować się czymś innym niż chora Tinka.

Jestem wdzięczna za wyrozumiałość     290062471_kwiatki8.jpg.95e13194f737ac3dd7f2676852293943.jpg

  

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...