Jump to content
Dogomania

Młodziutka sunia - słodka, czarna Betinka


Recommended Posts

1 minutę temu, Ellig napisał:

Betinka ma dwa wyróżnione ogłoszenia na OLX na Tychy i Katowice i jedno na Gumtree na Katowice.

To faktycznie chyba wystarczająca ilość ogłoszeń. Trzeba czekać. Jest malutka, młodziutka i ładna. Musi znaleźć duszyczkę, która ją pokocha :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

10 maja minął rok pobytu Betinki w hoteliku. Przez ten czas prawie nikogo nie zainteresowała. Było kilka telefonów, ale ludzie rezygnowali po usłyszeniu, że Betince zdarza sią zniszczyć smycz, czy inne pozostawione rzeczy. 

Wczoraj zadzwonił telefon. Rozmowa była długa i okazało się, że Pani zakochała się w Betince od razu. Cała rozmowa przebiegła bardzo  pozytywnie, potem wypełnienie ankiety, a potem telefon od Pani, która mnie informuje, że dzwoni "w sprawie mojej Betinki" i wysłała już ankietę. 

Dzisiaj Aneta z Arkiem pojechali na wizytę przed adopcyjną razem z Betinką. Sunia po kilku minutach ruszyła do Państwa na przytulanki. Po półtorej godziny pobytu w domu nie chciała za nic wyjść z Anetą i Arkiem. Schowała się pod stół i tam postanowiła zostać. Tak, jakby wiedziała, czuła, że to jest jej dom, ten na zawsze, ten tylko dla niej... Bo sunia będzie jedynaczką i będzie miała swoich Państwa prawie cały czas w domu. 

Anetka mówi, że patrzyła na Panią i na jej zachwyt Betinką i myślała, że gdyby teraz powiedziała, że jednak nie odda im suni, to musieliby chyba zostać tam razem z sunią, bo Pani by ich nie wypuściła. 

Na taki właśnie do czekałyśmy, który zachwyci się nią, pokocha i będzie rozpieszczał. 

Bardzo dziękujemy za to, że przez rok miala opiekę w Psiarku, ale rok chyba wystarczy, teraz nowy rozdział życia przed nią. Własna Rodzina:)

Jestem wniebowzięta i jest to najpiękniejszy prezent na jutrzejsze urodziny, jaki mogłam sobie wymarzyć:) 

Tak zachowywała się Betinka w stosunku do Państwa:)

 

B1.jpg

Ogonek cały czas w ruchu:)

B2.jpg

B3.jpg

B4.jpg

B5.jpg

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Cudnie!!! W takim razie usuwam ogłoszenia Betinki!! Bądź szczęśliwa sunieczko, doczekałaś się, ale z tego co czytam, warto było czekać!!

Fruwam ze szczęścia :)

24 minuty temu, elik napisał:

Wspaniała wiadomość!!! Betinka czekała na ten właśnie dom :) Bądź szczęśliwa Betinko!

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin

217717197_kwiatyruchome.gif.a36a0297a62861daeb80f3f32cdd9fef.gif

Bardzo dziękuję Elu:)

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, Nesiowata napisał:

Ale wiadomość! Świetny prezent niedzielny! 

Dziewczyna od razu wiedziała, że nie warto wracać.

One zawsze to czują:) A rano za nic nie chciała wsiąć do samochodu, jakby czuła, ale nie wiedziala, czy będzie dobrze:)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo Wam dziękuję za życzenia!

Betinka zaklimatyzowała sie super w domku. Chodzi już bez problemu po schodach, jak to Pani mówi w domu załatwiła sie tylko raz:) Cały czas asystuje Pani i chodzi za nią. Uwielbia być głaskana, być obok człowieka. Pani mówi, że wygląda na to, że jest szczęśliwa:)

Pani wszystko jej opowiada, tłumaczy, a Betinka słucha:)

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, Ewa Marta napisał:

Bardzo Wam dziękuję za życzenia!

Betinka zaklimatyzowała sie super w domku. Chodzi już bez problemu po schodach, jak to Pani mówi w domu załatwiła sie tylko raz:) Cały czas asystuje Pani i chodzi za nią. Uwielbia być głaskana, być obok człowieka. Pani mówi, że wygląda na to, że jest szczęśliwa:)

Pani wszystko jej opowiada, tłumaczy, a Betinka słucha:)

 

Kochana Betinka, nareszcie ma swojego Człowieka, ciepły kąt, kanapę i ręce do głaskania :)

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam końcowe rozliczenie Betinki. Koszty całkowite jej ratowania, to 5.206 zł, z czego 4.881 zł Betinka dostała od cudownych Ludzi, którzy chcieli pozostać anonimowi, dlatego wpłaty wpisywałam jako wpłata od Anonimowych darczyńców (M.i R.) 

Bardzo jestem im wdzięczna za zaufanie i za ogromne serce, cierpliwość i w końcu pocieszanie mnie, że najważniejsze, że Betinka opuściła schronisko. Wreszcie za ich wzruszenie, kiedy dowiedzieli się że dom dla niej się znalazł.

Małgosia, Rafał, to Wasza zasługa kochani, Wasza konsekwencja we wspieraniu tej niepozornej suni, za co jesteśmy z Ellig dozgonnie wdzięczne!

 

Link to comment
Share on other sites

Pani Krysia jest Betinką zachwycona:) Trochę za bardzo ją rozpuszcza, bo jak sunia nie chciała jeść z miski, zaczęła ją karmić z ręki i teraz Betinka inaczej nie chce jeść:)

Słoneczko śpi z Państwem prawie całą noc, nad ranem idzie na posłanko, żeby o 6 rano wskoczyć do nich i całusami obudzić, bo trzeba iść na spacer. 

Pytam, czy ma zapędy do niszczenia, a Pani Krysia mowi, że nie ma kiedy, bo ciągle coś się dzieje, ciągle czegoś pilnuje albo słucha jak Pani do niej mówi. Jest zdaniem Pani Krysi przekochana i są we trójkę bardzo szczęśliwi.

Na spacerach Betinka cudnie wita się z innymi psami i zdaniem Pani jest idealna:) Właśnie na ten dom czekała rok i 9 dni:)

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...