Jump to content
Dogomania

Młodziutka sunia - słodka, czarna Betinka


Recommended Posts

1 godzinę temu, Ewa Marta napisał:

Póki co cisza:(

Ogłoszenie Betinki wygląda tak:

Od: 11 cze 
Do: 11 lip

723058929_1_94x72_betinka-mala-suczka-do

Betinka, mała suczka do kochania i przyt...

Za darmo

  0
 Promowane do 12 lip
Statystyki
 Wyświetleń: 560
 Tel: 8
 Obserwuje: 6
 

Czekamy na TEN telefon, kciuki zaciśniete!!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Betinka dziękuje Ewie Marcie za pakę :)

Beti to psiak który kocha wszystkich ludzi. Czy male czy duże :) Szaleje z innymi psiakami, ma ogromny apetyt, zachowuje czystość. Zostawiamy ją samą w domu, co dzień wydłużając czas "samotności" - na razie bez zniszczeń. Ale jest obstawiona czym się da :) więc ma zajęcie. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Anecik napisał:

Betinka dziękuje Ewie Marcie za pakę :)

Beti to psiak który kocha wszystkich ludzi. Czy male czy duże :) Szaleje z innymi psiakami, ma ogromny apetyt, zachowuje czystość. Zostawiamy ją samą w domu, co dzień wydłużając czas "samotności" - na razie bez zniszczeń. Ale jest obstawiona czym się da :) więc ma zajęcie. 

Dobre wieści :)

Link to comment
Share on other sites

Fajna jest bardzo, ale póki co nie było żadnego telefonu w jej sprawie.

Tymczasem Betinka dostala 400 zł od naszego dobrego Anioła, a właściwie od dwóch Aniołów:) Bardzo dziękujemy:)

Opłaciłam Betince hotelik za cały czerwiec i dodatkowo wyslałam pieniądze na zakup spota przeciwkleszczowego. Niby jest gorąco, ale nigdy nie wiadomo gdzie można jakiegoś złapać:(

Anecik potwierdź proszę, jak kasa dotrze do Ciebie:)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, MALWA napisał:

Dawno mnie tu nie było na wątku Betinki.

Panna się rozkręca, uczy, szalej i pewnie więcej rozumie.

Fajna z niej sunia, oby ja ktoś wypatrzył  :)

Też mam nadzieję, że kogoś zauroczy. Przydałby jej sie własny domek:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.06.2018 o 16:48, Gusiaczek napisał:

Beti ma rozkosznie rozjechany uśmiech, gdyby nie uszy ... ;) :)

Ten uśmiech jest taki... szeroki:) Niestety narazie cisza. Musimy chyba puścić więcej ogłoszeń. Anecik mówi, że ona zdobywa serca w bezpośrednim kontakcie. Byłoby super, gdyby ktoś przyjechał do hoteliku chcąc wybrać jakiegoś psiaka, bo wtedy szanse suni są większe. Na szczęście ona nie ma pojęcia, że ktoś jej szuka domku. jest szczęśłiwa, rozbiegana, ma swoją przyjaciółkę i dobrze jej na świecie:)

 

 

 

Wklejam zaległą książeczkę ze szczepieniem na wirusówki:

Ksiazeczka.jpg.831957bde238aeda0c965b445bf6cd97.jpg

 

 

i fakturę za zakup spota przeciw kleszczowego dla Betinki. To druga pozycja na fakturze:

Paragon1.jpg.0b58488e0b236bed4698dd4e76670fa9.jpg

Link to comment
Share on other sites

Moje kochane odwiedzające Betinkę - bardzo serdecznie zapraszam Was wszystkie na wątek nowej suni u Anecik. Wybaczcie, że nie wysyłam zaproszeń indywidualnie, ale mi się mąż zaczął irytować, że od kiedy wróciłam ze sparceru z psiakami, to siedzę w sprawach innych psów, a on czeka na wspólny wieczór... Jesteście wszystkie bardzo mile widziane, wpadajcie bardzo proszę:)

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, anica napisał:

Dobrego tygodnia życzenia zostawiam i lecę do Kami :)  bardzo się cieszę ,że Betinka taka szczęśliwa!  mam nadzieję ,ze ją szybko wypatrzy ktoś u Anecik, słodka jest do schrupaniaserduszka.gif

No właśnie, oby ja ktoś wypatrzył:) Na szczęście niczego maleńkiej nie brakuje, więc czekamy spokojnie:)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...