Jump to content
Dogomania

Najsmutniejsza, najczarniejsza biedna i chora ROMA z Radys - została piękną Krakowianką. MA DOM


Recommended Posts

Poprosiłam o wizyte dziewczyne z grupy wizytatorów z facebooka, która też pomaga Radysiakom i mieszka w tej samej dzielnicy Krakowa co Pani, ma bardzo blisko. Będzie umawiac termin wizyty dziś/ jutro na jak najszybszy. Fajowo:)

A Pan dzwonił dziś do Kasi i wypytał wszyściutko o Rome, zrobił na Kasi bardzo dobre wrażenie. Pan juz nie pracuje i jest cały czas w domu, Pani jest aktywna zawodowo. Trzymajcie proszę mocno kciuki.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, kiyoshi napisał:

No i jest swiatelko!Pani z Krakowa dzis oddzwonila ze sa zdecydowani na Rome. Panstwo w wieku emerytalnym z czestymi odwiedzinami 3 letniego wnuka

Cale zycie mieli psy i zawsze czarne!

Mieszkanie w bloku

Szukam wizytatora w Krakowie na Zubrzyckiego.

Świetnie, trzymam kciuki.

Może i w sprawie mojej zamojskiej czarnulki ktoś taki zadzwoni.

Pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny już po wizycie:)

Wizytatorka jak weszła do domu to sie okazało, że zna Państwa z psich terenow spacerowych:) okresliła ich mianem "spacerowicze' :)

Powiedziała, że ręczy głowa, że dbaja bardzo o psy i że Romie niczego tam nie zabraknie i 100% pewności żeby ją tam dawać:)

Powiedziała, że na pewno będa się spotykac na spacerach z psami i będzie miec oko na Rome :)

Także, pakujemy czarnule!

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Romcia dostała dziś deklaracje:)

- 20 zł od Zorki

- 10 zł od janka@

Kochane jesteście dziewczyny, z Romcią cały czas:) Dziękuje

Mam nadzieje, że jutro Roma spodoba się Panu na żywo, że pojedzie do domu, że już będzie mozna przeznaczyć pieniązki na kolejna bide (mam nawet na oku taką małą)

Oby się spełniło, że ROma znajdzie najwspanialszy dom <3

Link to comment
Share on other sites

Dzięki dziewczyny. Ciesze się bardzo z tego domu.

Z Roma sa tylko 2 problemy- jest szczekliwa i trochę ciągnie na smyczy, Państwo o tym wiedzą, ze szczekliwością powinni sobie poradzić, bo Pan jest praktycznie zawsze w domu, a z ciągnięciem mam nadzieje, że nie będzie źle bo u Kasi takie bardziej lesne tereny, psy często łapią tropy i od tego ciagną, a w mieści jest inaczej.

Trzymajmy kciuki jeszcze przez kilka dni, żeby ta aklimatyzacja przebiegła pomyslnie,

Pan zostawił Kasi....200 zł....!!! na pomoc dla kolejnych piesków od Romy. Aż mi serce ścisnęło, bo takiej kwoty nigdy od nikogo adoptującego nie dostałyśmy. Kasia nawet oponowała, ale Pan powiedział, że tak z zoną postanowili i tak ma być...

Bardzo jestem wdzięczna.

Dzis lub jutro jeszcze zarejestrujemy chip Romy (39 zł), i po opłacie hoteliku za wrzesień zostanie troszkę pieniązków na koncie...

Mysle już (choć wiadome że jeszcze trzeba z tydzień odczekać), żeby pomóc kolejnym Radysiankom...

Zobaczcie na takie dwie bidulki...może one? (gdyby ktos chciał pozostać z deklaracjami to bardzo prosze)

chrupka.thumb.jpg.a133b4cba577bb2fdd91cedc55a5eb6e.jpgjagodzinka.jpg.cf2d2caa40456fe3dd39ed756f55ca16.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...