Jump to content
Dogomania

Najsmutniejsza, najczarniejsza biedna i chora ROMA z Radys - została piękną Krakowianką. MA DOM


Recommended Posts

2 godziny temu, Tola napisał:

Ludzie oczu nie mają, albo nie patrzą sercem.

Wciąż trzymam kciuki za wspaniały dom, on gdzieś na pewno jest!

 

dziękuje Tolu:) domek się znajdzie...czasem tak jest, że absolutnie nikt nie dzwoni a potem dzwoni jedna osoba, i to jest własnie ta WYCZEKANA:) w sumie - wole tak- niż jak dzwoni kilkanaście osób i nie wiadomo co z nimi zrobić;)

Będzie dobrze. Mam nadzieje, ze na dniach dostane nowe zdjęcia od Kasi, to tez dorobie nowe, inne trochę ogłoszenia

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Romcia niedawno opuściła schronisko i trafiła do lepszego świata, poczeka cierpliwie u Kasi na swojego człowieka. :) Zwłaszcza, że Romcia to naprawdę sunia z gracją i elegancją w sobie, więc ktoś to w końcu dostrzeże.

Oj Tyśka ja tam nie widzę w niej gracji ani elegancji :-) Roma jest po prostu łobuzem, który uwielbia szaleństwa, tarzanie się - w związku z czym często jest zwyczajnie ubabrana w błocie . Ogólnie zauważyłam, że psiaki u nas szczególnie lubią wszelkie biegi i szaleństwa zwłaszcza jak popada i jest błoto :-)  Roma jest bardzo skoczna i sama otwiera sobie drzwi :-/  i nie daje sobie w kasze dmuchać.

Ale jest przekochaną przylepą, garnie się do wszystkich - bardzo lubi dzieci :-) i obcych - marny z niej stróż :-)

 

IMG_2299.JPG

IMG_2308.JPG

IMG_2348.JPG

IMG_2369.JPG

IMG_2448.JPG

IMG_2467.JPG

IMG_3168.JPG

IMG_3171.JPG

IMG_3188.JPG

IMG_3197.JPG

IMG_3199.JPG

IMG_3206.JPG

IMG_3217.JPG

IMG_3221.JPG

IMG_3223.JPG

IMG_3247.JPG

IMG_3251.JPG

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kasiu - wygrywasz wszelkie konkursy psiej fotografii! Jestes mistrzem :)

tyle zdjec i taka roznorodnosc- siadam wieczorem i klepie ogloszenia, tym razem na pewno sie uda i domem bedzie cos czuje.

Dobrze ze Roma taka zywa. Chociaz blota w domu nie zazdroszcze :(

Link to comment
Share on other sites

Oj Kasiu... wiadomo, że wcale Romcia nie musi być majestatyczna w zachowaniu, w końcu to nie psia staruszka :) Ale ma bardzo elegancki wygląd. Z zachowania przypomina typowe pinczery... mówiłam, że ona ma je w genach :)) hihi. Życze jej jak najlepszego domku.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Zdjecia dzialaja

Dzis wreszcie zadzwonil telefon o Rome:) nawet jesli to telefon beznadziejny to przynajmniej stala sie wreszcie zauwazalna

Pani z Chorzowa- nic mi nie chciala o sobie opowiedziec tylko zeby dowiesc psa do Chorzowa

Powiedzialam jej ze nie dowioze psa w ciemno jak nic nie wiem ani o warunkach w jakich ma zyc sunia ani o niej

To jednak nie pozwolilo jej sie i tak otworzyc - wiec podziekowalam

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Jak fajnie, że chociaż był ten jeden telefon. Kiyoshi, jak się cieszę, że z takim optymizmem działasz :)

nie mam wyboru:)  mam w przytulisku takie pesymistki adopcyjne, że musze wyrównywać ich energie :D a to przenosi się tez na radysiaczki:)

Dla mnie ROma jest przepiekna, kto tego nie dostrzega ten głupi:) zadzwoni TEN telefon na pewno:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Romcia wypiękniała! Ma cudną sierść, błysk w oczach, te uszka - mistrzostwo świata, pół klapnięte pół sterczące. Fantastyczna jest. A zdjęcia zachwycające i faktycznie po mistrzowsku zrobione :)

Czerwona obróżka z serduszkiem mnie powaliła - to wisienka na torcie i całość bardzo ale to bardzo zgrabniutka i po prostu  śliczna. Jestem zachwycona Romką :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, zorka5 napisał:

Romcia wypiękniała! Ma cudną sierść, błysk w oczach, te uszka - mistrzostwo świata, pół klapnięte pół sterczące. Fantastyczna jest. A zdjęcia zachwycające i faktycznie po mistrzowsku zrobione :)

Czerwona obróżka z serduszkiem mnie powaliła - to wisienka na torcie i całość bardzo ale to bardzo zgrabniutka i po prostu  śliczna. Jestem zachwycona Romką :)

Tak to wszystko prawda

Roma to chyba najbardziej spektakularna metamorfoza w jakiej maczalam swoje palce :)

chociaz ja tylko ja zabralam a cala reszte odczarowala Kasia

Roma jest zachwycajaca i wierze ze wkoncu ten JEJ czlowiek ja wypatrzy ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...