Jump to content
Dogomania

SZNUPEK BEZPIECZNY JUŻ U MALAWASZKI : ) PSI DZIECIAK W TYPIE SZNAUCERA CHCE OPUŚCIć SCHRONISKO, NIE MA NA TO KASY....POMOŻESZ PSU ?


Recommended Posts

22 minuty temu, Olena84 napisał:

Czyli psiak ma dom? 

nie, jest na tymczasie pod opieką Sznaucerów w Potrzebie, musimy go powtórnie wykastrować, ale najpierw musi dojść do siebie po tej kastracji sprzed kilku dni

jeśli pieniądze zebrane tutaj są dla niego nadal, to można je przelać na konto Sznaucerów w Potrzebie

jest przekochany, miałam nadzieję na szybką adopcję, ale niestety przez te komplikacje to wszystko się przedłuży

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, malawaszka napisał:

nie, jest na tymczasie pod opieką Sznaucerów w Potrzebie, musimy go powtórnie wykastrować, ale najpierw musi dojść do siebie po tej kastracji sprzed kilku dni

jeśli pieniądze zebrane tutaj są dla niego nadal, to można je przelać na konto Sznaucerów w Potrzebie

jest przekochany, miałam nadzieję na szybką adopcję, ale niestety przez te komplikacje to wszystko się przedłuży

 

Po konsultacji z MALWĄ, opiekunką psiaczka, proszę o nr konta, na które mam przelać zebraną kasiorkę w kwocie 200,00 zł.

Bardzo się cieszę, że psiaczek trafił pod opiekuńcze skrzydła Fundacji :)

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, malawaszka napisał:

nie, jest na tymczasie pod opieką Sznaucerów w Potrzebie, musimy go powtórnie wykastrować, ale najpierw musi dojść do siebie po tej kastracji sprzed kilku dni

jeśli pieniądze zebrane tutaj są dla niego nadal, to można je przelać na konto Sznaucerów w Potrzebie

jest przekochany, miałam nadzieję na szybką adopcję, ale niestety przez te komplikacje to wszystko się przedłuży

  

 

Malawaszka - bardzo dziękuję za przyjęcia Sznupka pod opiekę.

Tak jak elik napisała wyżej kwota zebrana tu na wątku 200 zł trafi do fundacji.

Link to comment
Share on other sites

59 minut temu, malawaszka napisał:

Dzięki serdeczne - nr konta Sznaucerów w Potrzebie:

Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - VIVA 
ul. Kawęczynska 16 lok 39
03-772 Warszawa
68 2030 0045 1110 0000 0255 8420
w tytule wpłaty: "sznupek z miedar" 

maluch pozdrawia

DSC_9459.thumb.jpg.d7cac5dde175db2038a73b130bd5c5e9.jpg

DSC_9470.jpg.86a0d790826ead4d8cfc0760268cd01d.jpg

DSC_9494.jpg.467cbe8990d8d763db907e29c4a60277.jpg

 

Dziękuję za wstawienie zdjęć.

Śliczny maluch !

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.05.2018 o 22:55, MALWA napisał:

 

Malawaszka - bardzo dziękuję za przyjęcia Sznupka pod opiekę.

Tak jak elik napisała wyżej kwota zebrana tu na wątku 200 zł trafi do fundacji.

Zrobiłam przelew 200,00 zł na podane konto Fundacji VIVA.

Przepraszam, że dopiero dzisiaj  1720656404_gifniewinny.gif.93c04f2a95401d98118fd25b5cc5cdf0.gif    Ostatnio ciągle gonię czas :(

sznup.png.da06f43588f09fbacccef9f390f07359.png

EDIT

Zapomniałam poinformować, że pozostała na koncie kwota 234,50 została wpłacona dla suni z chorymi oczkami po zabraniu sznupeczka do Fundacji. Konto, które miał sznupek przeznaczyłam dla suni.

Link to comment
Share on other sites

Pieniądze wpłynęły - dziękujemy, mały już się zagoił po "kastracji", odczekamy chwilę jeszcze i zrobimy operację kończąca :/ 

Sznupek łobuzuje, bawi się, szaleje i wszystko z nim w porządku, postaram się niebawem o zdjęcia - jest kochany, nie mam czasu pisać bo ostatnio u nas w domu niewesoło, ale tak to bywa jak ma się pod opieką stadko geriatryczne :( 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.05.2018 o 00:04, malawaszka napisał:

Pieniądze wpłynęły - dziękujemy, mały już się zagoił po "kastracji", odczekamy chwilę jeszcze i zrobimy operację kończąca :/ 

Sznupek łobuzuje, bawi się, szaleje i wszystko z nim w porządku, postaram się niebawem o zdjęcia - jest kochany, nie mam czasu pisać bo ostatnio u nas w domu niewesoło, ale tak to bywa jak ma się pod opieką stadko geriatryczne :( 

Dzięki malawaszko za opiekę i dobre wieści o dzieciaku   1114298532_buziaczki2.jpg.b4107c60fcfbe067ecdb8ff43a949701.jpg

Kciuki za unormowanie problemów domowych i kończący zabieg sznupeczka.

Jak ogarniesz sytuację bardzo prosimy o zdjęcia dzieciaczka.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.05.2018 o 00:04, malawaszka napisał:

Pieniądze wpłynęły - dziękujemy, mały już się zagoił po "kastracji", odczekamy chwilę jeszcze i zrobimy operację kończąca :/ 

Sznupek łobuzuje, bawi się, szaleje i wszystko z nim w porządku, postaram się niebawem o zdjęcia - jest kochany, nie mam czasu pisać bo ostatnio u nas w domu niewesoło, ale tak to bywa jak ma się pod opieką stadko geriatryczne :( 

Dziękuję za informację o Sznupku :) To taki kochany psi dzieciak :)

Mam nadzieję, ze po końcowej operacji psiak szybko znajdzie dom, taki na zawsze.Tobie malawaszko i Twojemu stadku geriatrycznemu życzę zdrowia, dużo zdrowia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...