Jump to content
Dogomania

PLASKATEK NIE ZYJE. FELEK MA SWOJĄ RODZINĘ ! SZCZĘŚCIA MALUCHU !!! DRAMAT W POTRZEBIE ! KUDŁACZ - NIE, PLASKATY...PROSZE O POMOC DLA BIEDAKA, NIE MA GO GDZIE UMIEŚCIĆ.....


Recommended Posts

6 minut temu, MALWA napisał:

 A z Wroclawia to tam chyba jest kawalek ?

Kojarzy ktos kogos z dogomaniakow w dolnoslaskim ?

Najbliżej mają te osoby co wyżej wymieniłam.Jeździ tam także autobus 914. Jest to kilka km.za Wrocławiem.Wkrótce Długołęka dołączy do Wrocławia.

Z Oleśnicy jest marmosia ale to raczej będzie miała dalej.

Link to comment
Share on other sites

Obecnie na dzien wczorajszy na koncie mamy 25 zl. 

Elik wraca jutro do domu, to sprawdzi czy cos jeszcze wplynelo. 

Potrzebujemy wplat, bo beda koszty do uregulowania:

- pobyt w hoteliku u anecik 10 zl doba, 

- 2 x odrobaczenie 16 zl, 

- transport ze schroniska do hoteliku 20 zl, 

- na rany na ciele po ugryzieniach przez pchly Oscenisept, koszt ok. 30 zl. Za buteleczke (jutro dowiem sie dokladnie jaki to koszt). 

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, MALWA napisał:

Plaskaty jest przekochany, wesoly, grzeczny chlopak. Lubi glaski, podchodzi, przytula sie, podstawia lepetynke do miziania. Nowa rodzina zyska super towarzysza i przyjaciela. 

Dzisiaj maly przebywa z suczka, z ktora przyjechal ze schroniska. Oba psiaki szalaly na trawie, bawily sie, wesole szkraby :)

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Anula napisał:

Najbliżej mają te osoby co wyżej wymieniłam.Jeździ tam także autobus 914. Jest to kilka km.za Wrocławiem.Wkrótce Długołęka dołączy do Wrocławia.

Z Oleśnicy jest marmosia ale to raczej będzie miała dalej.

Dziekuje za informacje.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny drogie, ja nigdy wizyt PA nie robiłam. Wiem, wszystkiego  można się nauczyć i kiedyś trzeba zacząć ale...

Wydaje mi się, ze ja się do tego nie nadaję.  Nie mam wyczucia do ludzi, tzw. nosa. Łatwo mnie oszukać. 

Tu trzeba osoby pewnej siebie, twardej,  Nie mającej oporów przed z adawaniem trudnych pytan...Przepraszam ale boję się, ze mogłabym podjąć niewłaściwą decyzję. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, b-b napisał:

Wspaniale,że mały już bezpieczny :)

 

17 minut temu, Nadziejka napisał:

Psie serduszko

 juz bezpieczny maluteczek cudny

 calun czas zapraszam

                na karmik dla maluszeczka

Tak, najwazniejsze, ze male bezpieczne.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Figunia napisał:

Dziewczyny drogie, ja nigdy wizyt PA nie robiłam. Wiem, wszystkiego  można się nauczyć i kiedyś trzeba zacząć ale...

Wydaje mi się, ze ja się do tego nie nadaję.  Nie mam wyczucia do ludzi, tzw. nosa. Łatwo mnie oszukać. 

Tu trzeba osoby pewnej siebie, twardej,  Nie mającej oporów przed z adawaniem trudnych pytan...Przepraszam ale boję się, ze mogłabym podjąć niewłaściwą decyzję. 

 

 

Zostalas wywolana do odpowiedzi, to ja mamy :(

A tak powaznie, cenie Twoje zdanie i nie prosze. Skoro nie jestes pewna jak taka wizyta moze wygladac, o co pytac i jak ludzi ocenic, to nic na sile.

Kiedy  robilam wiele lat temu wizyte p/a po raz pierwszy, to dostalam cenna wskazowke: trzeba pytac o wszystko co istotne dla psa, jego zdrowia, bezpieczenstwa i wychowania.

A poza tym trzeba odpowiedziec sobie na koniec na jedno wazne pytanie: czy oddalabym tej rodzinie swojego psa?

Jesli jestes pewna, ze oddalabys komus swojego psa, bo bedzie tam kochany, szanowany, bezpieczny, a w razie potrzeby leczony, to jest to ten dom. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Figunia napisał:

Dziewczyny drogie, ja nigdy wizyt PA nie robiłam. Wiem, wszystkiego  można się nauczyć i kiedyś trzeba zacząć ale...

Wydaje mi się, ze ja się do tego nie nadaję.  Nie mam wyczucia do ludzi, tzw. nosa. Łatwo mnie oszukać. 

Tu trzeba osoby pewnej siebie, twardej,  Nie mającej oporów przed z adawaniem trudnych pytan...Przepraszam ale boję się, ze mogłabym podjąć niewłaściwą decyzję. 

 

 

Aniu,sytuacja jest na tyle dobra,że rodzina zna sie na rasie a to już dużo :) Na pw podam punkty na które trzeba zwrócić uwage, mam opracowaną ankiete do wprowadzania nowych wizytatorów :) Każdy kiedyś zaczyna :) zawsze co swój to swój :)

napisze  w gr na Fb ,która dość czesto korzysta z "moich usług"  ;) też nie wiemy na kogo trafimy :(

Link to comment
Share on other sites

Co do wizyt - trzeba patrzeć na wszystko. Ja rozmawiam na różne tematy. Ludzie jeżeli się

przygotowują to tylko do rozmowy o psie, jego potrzebach itp. Każdy inny temat jest zaskoczeniem.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

Chyba moja propozycja nie została zauważona.

Kliknełam w serduszko,bardzo sie ucieszyłam :) czyli mam rozumieć ,że w gr p/a mam kasować prośbe :) napisałam tam prośbe ciut wcześniej i chyba obie razem napisałyśmy tutaj na wątku.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Poker napisał:

Na kiedy wizyta jest potrzebna? Mogę ja zrobić w weekend albo na początku tygodnia. potem nie będę miała czasu.

Poker - pieknie dziekuje za propozycje.

Jakos mi umknal ten wpis - przepraszam. 

Zaraz napisze do Bgra, by podala na pw adres rodziny chetnej na malucha. 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Anecik napisał:

Do Plaskatego mówię roboczo Kostek :)

Zajął sobie legowisko, które Ewa Marta przysłała dla paróweczki i w ogóle....o co chodzi:)?

1641369219_DSC_05231.JPG.eafe451922c4a418bd70d75d06b7fc60.JPG

 

Kto pierwszy, ten....lezy sobie wygodnie !

Plaskaty boski !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...