Jump to content
Dogomania

PLASKATEK NIE ZYJE. FELEK MA SWOJĄ RODZINĘ ! SZCZĘŚCIA MALUCHU !!! DRAMAT W POTRZEBIE ! KUDŁACZ - NIE, PLASKATY...PROSZE O POMOC DLA BIEDAKA, NIE MA GO GDZIE UMIEŚCIĆ.....


Recommended Posts

Przed chwilą, Ruda Śląska 605 989 789 napisał:

łatwiej przy określonym typie rasy sie poruszać,nawet czarny pekin czy shih zejdzie ;)

facet zrobił na mnie dobre wrażenie,tak właśnie dolnośląskie.

Super expresowe działanie    1274337924_bardzodobrze.jpg.7fc59054dc38e8fadc42238a3555af59.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Bgra 605 989 789 napisał:

Katarzyna Strzelecka z Palskatego azylu może przyjąć malca od poniedziałku.Prosze o info,gdyby udało sie znaleźć dom na już.

Zgłosiła sie do mnie Pani z pobliskich Świetochłowic,chce psa na stałe,niestety ma staruszke amstafke i po rozmowie wiem,że to nie jest dobry pomysł,nie jest pewna swojej suni .Jest propozycja Dt a może i stałego z Bielska Białej,tyle,że za tydzień.Fajny dom,zna rase,ma czteromiesiecznego shih.Ze Szczecina dom odpadł bo odleglość :(

 

3 godziny temu, Bgra 605 989 789 napisał:

Najnowsza wiadomość,dom stały koszty bierze na siebie,może przyjechać po psa w sobote-niedziele do Miedar ? Mieszka z rodziną w Długołece,zna rase,ma dwuletnią sterylizowaną sunie shih "z odzysku".

Dom z ogrodem,druga posesja za płotem to rodzice,wiec super,dzieci,ludzie po trzydziestce na oko.

Wyraża zgode na pa,mam kogoś kto ją zrobi.Czekam na decyzje.

Profil na fbhttps://www.facebook.com/profile.php?id=100010591815949

Ukrecam znajomą w poblizu Miedar,żeby Dramata zabrała do tego czasu do siebie/nie moge niczego obiecać,dopiero odpowie wieczorem.

dra1.jpg

dra2.jpg

 

3 godziny temu, Bgra 605 989 789 napisał:

łatwiej przy określonym typie rasy sie poruszać,nawet czarny pekin czy shih zejdzie ;)

facet zrobił na mnie dobre wrażenie,tak właśnie dolnośląskie.

Wiedziałam,jak Bożenka pojawi się na wątku to przyjdzie przyjdzie pomoc dla biedaka.

Trzymam kciuki.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Anula napisał:

 

 

Wiedziałam,jak Bożenka pojawi się na wątku to przyjdzie przyjdzie pomoc dla biedaka.

Trzymam kciuki.

Jutro  musze dać odpowiedź,bo miejsce w Plaskatym Azylu trafić to trzeba mieć szczeście i nie chce blokować Kasi  miejsca.

Pan spokojnie czeka.

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Ewa Marta napisał:

Jestem u maluszka. Mam wielką nadzieję, że skoro sznaucerek pojedzie do Malawaszki, temu słodziakowi uda się pojechać do anecik. 

Witaj !

Sznaucer do malawaszki. 

Maluch tez juz ma opcje opieki,  ktora wczoraj ewu ustalila z Bgra.

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie czy ktoś może zrobić p/a w Długłece ? ul Wiejska,chyba ,że może to poczekać i zrobi Ediabija po 15 maja ? nie wcześniej. Adres i nr tel mam.

Ciesze sie ogromnie ,że maluch już bezpieczny :) cieżar z serca,zawsze sie boje,ze sobie nie poradzą wśród innych psów i odwieczny problem z płytko osadzonymi gałkami.Anettko kochana  jesteś !

 

Link to comment
Share on other sites

Pieska przejela anecik i wedlug poczynionych ustalen maly zostaje u niej do 18 lub 21 maja. Po tej dacie psa przejmuje Bgra.

Jesli chetna rodzina z Dlugoleki przejdzie pozytywnie wizyte P/A, to po 18 maja pies moze trafic bezposrednio do nowego domu. 

To wszystkie ustalenia, jakie otrzymalam od ewu. 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anecik napisał:

Dramacik już u nas. Poznajemy się powoli.

 

Pytanie dość ważne dla mnie. Kto jest odpowiedzialny za psa?

Dziekuje za zabranie psiaka ze schroniska.

Anetko - to ja jestem za niego odpowiedzialna.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Bgra 605 989 789 napisał:

Mam pytanie czy ktoś może zrobić p/a w Długłece ? ul Wiejska,chyba ,że może to poczekać i zrobi Ediabija po 15 maja ? nie wcześniej. Adres i nr tel mam.

Ciesze sie ogromnie ,że maluch już bezpieczny :) cieżar z serca,zawsze sie boje,ze sobie nie poradzą wśród innych psów i odwieczny problem z płytko osadzonymi gałkami.Anettko kochana  jesteś !

 

 

Bgra - z calego serca bardzo dziekuje za zaangazowanie i pomoc w ratowaniu malca !

Co do wizyty p/a nie pomoge.

Jestem z okolic Poznania. 

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Anecik napisał:

Dramacik (!) już na trawce.  Dostał tabletki na robale.

 

DSC_5096.JPG.a7454a1bcb88e41067d51aa3ede82966.JPG

 

DSC_5105.JPG.23c2dc0794c59aa879f5126e16245e9a.JPG

 

DSC_5113.JPG.0af108a4515f302ead3fc54b67419f59.JPG

 

Tu ze swoją koleżanką ze schroniska, która nie ma jeszcze wątku.

DSC_5072.JPG.a7e3a4fcc83ac369e9562d34c68900a4.JPG

 

DSC_5104.JPG

 

Miod na moje serce - jestem juz spokojna, ze on bezpieczny.

Link to comment
Share on other sites

Może z Wrocławia by mogła pojechać Poker,anica,Figunia na wizytę do Długołęki?

Wydaje się dobrze zapowiadający domek.Szkoda przepuścić go.

Jeden piesek jest tam wyadoptowany ale nie pamiętam wątku i kto przeprowadzał wizytę.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, Anula napisał:

Może z Wrocławia by mogła pojechać Poker,anica,Figunia na wizytę do Długołęki?

Wydaje się dobrze zapowiadający domek.Szkoda przepuścić go.

Jeden piesek jest tam wyadoptowany ale nie pamiętam wątku i kto przeprowadzał wizytę.

 A z Wroclawia to tam chyba jest kawalek ?

Kojarzy ktos kogos z dogomaniakow w dolnoslaskim ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...