Jump to content
Dogomania

PLASKATEK NIE ZYJE. FELEK MA SWOJĄ RODZINĘ ! SZCZĘŚCIA MALUCHU !!! DRAMAT W POTRZEBIE ! KUDŁACZ - NIE, PLASKATY...PROSZE O POMOC DLA BIEDAKA, NIE MA GO GDZIE UMIEŚCIĆ.....


Recommended Posts

57 minut temu, MALWA napisał:

To musialby sie tu znalezc ktos, kto jest na FB i umie obslugiwac ten portal. Ale pomysl z FB jezt dobry. Gdyby ktos mogl wkleic tam link do naszego watku, to moze i kase na jakis hotel daloby rade uzbierac. 

Czyli szukamyi takiej osoby:)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, MALWA napisał:

Witaj u plaskatego.

Na razie jestem tylko jako odwiedzający, bo trochę w maju poszalałem z psimi wydatkami, a do końca miesiąca jeszcze trochę czasu zostało:(

1 godzinę temu, MALWA napisał:

To musialby sie tu znalezc ktos, kto jest na FB i umie obslugiwac ten portal. Ale pomysl z FB jezt dobry. Gdyby ktos mogl wkleic tam link do naszego watku, to moze i kase na jakis hotel daloby rade uzbierac. 

Jeśli jest potrzeba to mogę wrzucić na FB, tylko zbyt pewnie się tam nie poruszam:/

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, b-b napisał:

Czyli szukamyi takiej osoby:)

 

3 godziny temu, Radek napisał:

Na razie jestem tylko jako odwiedzający, bo trochę w maju poszalałem z psimi wydatkami, a do końca miesiąca jeszcze trochę czasu zostało:(

Jeśli jest potrzeba to mogę wrzucić na FB, tylko zbyt pewnie się tam nie poruszam:/

 

Jeśli mogę prosić, to wrzuć Sznupka i  Plaskatego na FB .

W razie potrzeby podam konta elik, która jest skarbnikiem obu psiaków, by przekazywać chętnym do wpłat z FB. 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, MALWA napisał:

 

 

Jeśli mogę prosić, to wrzuć Sznupka i  Plaskatego na FB .

W razie potrzeby podam konta elik, która jest skarbnikiem obu psiaków, by przekazywać chętnym do wpłat z FB. 

Wrzucę psiaki dziś po południu (chyba że szybciej znajdzie się ktoś inny;) 

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Malwo za zaproszenie. 

Bardzo chciałabym pomóc biedusiowi, jednak raczej to przerasta moje możliwości. Nawet gdyby dogadał się z Pysia  (która do mnie niebawem ma zawitać), to on wymaga leczenia. Jestem sama, bez samochodu, wiec z dwoma pieskami, w tym jednym, wymagającym częstych wizyt u weta,  byloby mi (w moich warunkach) ciężko.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Figunia napisał:

Dziękuję Malwo za zaproszenie. 

Bardzo chciałabym pomóc biedusiowi, jednak raczej to przerasta moje możliwości. Nawet gdyby dogadał się z Pysia  (która do mnie niebawem ma zawitać), to on wymaga leczenia. Jestem sama, bez samochodu, wiec z dwoma pieskami, w tym jednym, wymagającym częstych wizyt u weta,  byloby mi (w moich warunkach) ciężko.

 

 

 

Witaj u Plaskatego :)

Do konca nie wiadomo czy mu cos jest

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, anica napisał:

Witam się i ja u kudłatka :)  dziękuję za zaproszenie, może razem coś wymyślimy, bo biedaczek straszny! dobrze że Agnieszka wzięła go pod swoje Anielskie skrzydła :)

Witaj u plaskatego !

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Ja mogę poszukac transportu na FB. Potrzebuję tylko dokładnych danych: skąd dokąd, nr telefonu.

Dziękuję Tysiu ,że stawiłaś się na moje PW :)

Bardzo Ci dziękuję :*

1 godzinę temu, malawaszka napisał:

jak chcecie wziąć tego psiaczka, to ja mogę wziąć sznupka pod opiekę Sznaucerów w Potrzebie i będziecie wtedy mieć miejsce na tego malca

Wspaniała z Ciebie Kobieta! :D

 

 

 

 

Przepraszam,że dopiero teraz ...

Same ranki na głowie i szyjce ma....na ciałku też je ma :(

imag5517.jpg.5c354aa19bf74f9925b87f22204a0d73.jpgimag5523.jpg.cb05e5412aee325ecab6c9a0cecf370c.jpgimag5516.jpg.2be5455caea3afbf1c073c6c67d5b4cd.jpgimag5511.jpg.ef819172466fdd40f5ccbcb782a5ea95.jpgimag5514.jpg.569952d4c38e548b90e46bf7ee55ba25.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...