Jump to content
Dogomania

PLASKATEK NIE ZYJE. FELEK MA SWOJĄ RODZINĘ ! SZCZĘŚCIA MALUCHU !!! DRAMAT W POTRZEBIE ! KUDŁACZ - NIE, PLASKATY...PROSZE O POMOC DLA BIEDAKA, NIE MA GO GDZIE UMIEŚCIĆ.....


Recommended Posts

4 minuty temu, b-b napisał:

Elik poprosiła mnie o banerek

Na szybko coś takiego skleciłam

1da.jpg

1da.jpg

Bardzo serdecznie i gorąco dziękuję Boguniu kochana     1300931908_buziaczki3.jpg.ab113b32d88e1e56af5434554666a736.jpg

A ja podlinkowałam. Prosimy się częstować. Są gotowe do wzięcia :)

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Poker napisał:

u kasianet? Pewnie zapsiona do granic możliwości. Jeszcze w opolskiem jest Dexterka.

Pisałam do kyioshi, która ma/miała psiaki u kasiainet. Od niej wiem, ze bierze do siebie tylko suczki.....kolejna osoba odpada.

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, Sara2011 napisał:

A szafirka ?

Szukamy na Slasku, bo to najblizej. 

Z tego co kojarze Szafirka jest w lubuskim. Dowiezienie psa i powrot, to koszt kilkuset zlotych. Na razie nie ma chetnych do pomocy finansowej. Nie mamy na ewentualny hotel, i na dojazd. I o ile za hotel trzeba zaplacic po miesiacu, to za paliwo trzeba zwrocic od razu.... Z tego tez wzgledu, nie ma co szukac hotelu na drugim koncu Polski, bo nikt tam nie pojedzie, wiedzac, ze nie bedzie mial zwrotu za paliwo.

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, b-b napisał:

A gdyby poszukać transportu przez FB ? Jakiś może łączony by się trafił?

To musialby sie tu znalezc ktos, kto jest na FB i umie obslugiwac ten portal. Ale pomysl z FB jezt dobry. Gdyby ktos mogl wkleic tam link do naszego watku, to moze i kase na jakis hotel daloby rade uzbierac. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...