Jump to content
Dogomania

Adam Ostrowski


asiol

Recommended Posts

Asiolku,
p. sędzia lubi ładnie wystawiane psy i dużą uwagę do tego przywiązuje :)
ponadto sprawdza pasury psie czy są obcięte !!
nas po wystawie w Raciborzu zapamiętał i nawet mnie dopadł na wystawie w Poznaniu z zapytaniem czy się nauczyłam wreszcie wystawiać co mnie mocno rozbawiło !!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Ja jeszcze nie byłem oceniany przez tego Sędziego ale jakoś tak sie skląda że często jest obok na ringu mojego i obserwuję jak ocenia. Wybory wg. mnie bardzo trafne. Jest to kolejny sędzia który nie patrzy na przydomki i nie preferuje znajomości. Wygrywa pies najładniejszy.Ja już sie nie mogę doczekać jego sędziowania i oceny mojej suni.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Mam takie samo zdanie .
Sędzia zawsze robił na mnie wielkie wrażenie. Jest dokladny a przy tym tłumaczy i uzasadnia swoją ocenę.
Lubi pieski dobrze przygotowane do wystawy i pieknie prezentowane.
Co do pazurków to racja. U nas BOB dostala suczka bo miala najkrótsze pazurki, oczywiście stawka byla bardzo wyrównana , więc decyzja byla sluszna:p
Bardzo miły i kulturalny człowiek!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

[SIZE=4][B]Adam Ostrowski wyraźnie preferuje buldogi maści pręgowanej! rzadko można spotkać buldożka płowego w czołówce a jeżeli już to widać, że robi to z wielką niechęcią !!!:mad: uprzedzę pytanie, wiem to z relacji hodowców którzy kilkakrotnie prezentowali płowe buldogi "u tego pana".
Odradzam .....,no chyba że pręgusy ...[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 6 months later...

To i ja sie wypowiem jako że ostatnio nas sędziował.
Sedzia bardzo dokladny, wrecz liczy żeberka na psie :) Potrafi zwrocic uwage że pies jest za chudy lub ze zle przygotowana szata. Zwraca szczegolna uwage na linie grzbietowa, szyje i glowe. Bardzo dokladnie ocenia ruch psa. Jego oceny sa trafne lecz przekazane nieco uszczypliwie - moze to i dobrze bo zapamietywane.
Poza ocena psa ocenia rowniez wystawce. Tutaj rowniez jest bardzo szczery i nie owija w bawelne. Uwazam ze mimo sposobu przekazania oceny ocenia trafnie i sprawiedliwie.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 5 months later...
  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...