Jump to content
Dogomania

Jarosław 6 marzec 2005


gruca

Recommended Posts

  • Replies 283
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

A ja już teraz proszę o stawkę basenji z Jarosławia, bo potem mogę zapomnieć. Wy macie wystawę w Jarosławiu 6.3.2005 r., a ja mam Graz 5-6.2.2005 r. Dla mnie ta wystawa wiele znaczy, a więc zrozumcie moje obawy.
Chociaż na wszelki wypadek zaznaczę w kalendarzu datę z wystawa w Jarosławiu.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia']Kika- chyba wypadałoby odpowiedzieć, jeśli się komuś zarzuca kłamstwo?
Nie wydaje Ci się?

Gosia[/quote]

Gosia nie oburzaj się - chodziło mi tylko o to, że wiekszość psów była w hali.Tobie - co z przykrością trzeba zauważyć- trafił sie ring na zewnątrz na mrozie - dobrze to pamiętam.
Nie bronię tu organizatorów- ilość psów przerosła niestety możliwości lokalowe w ubiegłym roku. A co ciekawe w tym roku - o ile wiem - wcale psiaków nie jest duzo mniej.

No już sie nie obrazaj - nie wyglądasz na obrażalską 8)

A tak na marginesie - błoto w Rzeszowie bylo dużo lepsze? 8)

Link to comment
Share on other sites

Witam [b]Kika[/b] jak to będzie z tą wystawa czy bedzie Hala czy wsyztskona polu ?Bo schowac sie w aucie na kilka godzin nie przedstawia sie kolorowo. Z tego co czytam to jest hala ale niektóre ringi moga sie zdarzyc na polu tak?ale mozna sie schowac w hali?

Link to comment
Share on other sites

[quote]

Witam Kika jak to będzie z tą wystawa czy bedzie Hala czy wsyztskona polu ?Bo schowac sie w aucie na kilka godzin nie przedstawia sie kolorowo. Z tego co czytam to jest hala ale niektóre ringi moga sie zdarzyc na polu tak?ale mozna sie schowac w hali?
[/quote]

[quote]No to fajnie jak nie ma klasy baby czyli szczeniąt boo zgłosiłam Mlaucha akurat skończy 6 miesiecy i rozmawiałam na ten temat z Pania z Oddziału i nic nie mowiła ze tej klasy nie bedzie [/quote]

Ilona hala jest otwarta dla wszystkich.W poprzednich latach - wynika to z moich obserwacji - część psów faktycznie była na zewnątrz - głównie ON i część molosów.Mam nadzieję ,że nasza grupa będzie w środku.A poza tym jest zamówiona słoneczna pogoda 8) i z dusznej hali bedziemy wszyscy uciekać. :wink:

Bohun będzie w szczeniakach, ale to już Ci dziewczyny uswiadomiły :D

Link to comment
Share on other sites

a u mnie Drako zapracowal ostatnio na przydomek typ. Miekki Twardziel, jak przywiozlem sunie po badaniach, gdzie dostala glupiego jasia, Drako zachowal sie jak typowy facet co na codzien tylko udaje twardziela. Przez caly czas jak sunia byla pod dzialaniem ( 4 godz.), lezal kolo niej i pociaszal , lizal uszka, pilnowal, przytulal a to sie nie zdaza normalnie wola sie szarpac za futra niz lezec kolo siebie.. Strasznie mnie tym rozczulil.
sorry za off-topic :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rOOn7']a u mnie Drako zapracowal ostatnio na przydomek typ. Miekki Twardziel, jak przywiozlem sunie po badaniach, gdzie dostala glupiego jasia, Drako zachowal sie jak typowy facet co na codzien tylko udaje twardziela. Przez caly czas jak sunia byla pod dzialaniem ( 4 godz.), lezal kolo niej i pociaszal , lizal uszka, pilnowal, przytulal a to sie nie zdaza normalnie wola sie szarpac za futra niz lezec kolo siebie.. Strasznie mnie tym rozczulil.
sorry za off-topic :oops:[/quote]

:hmmmm: ..........bo pies to jest mądry zwierz!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...