Jump to content
Dogomania

KWPR Nowy Sącz - 19.07.2009


Konrado

Recommended Posts

[B][SIZE=4][SIZE=2]Obsada Sędziowska : [/SIZE]
[/SIZE][/B]

[B][I]GRUPA I[/I][/B]
[B]
CHMIEL BOGUSŁAW [/B]- owczarek niemiecki

[B]CZEMPAS BOŻENA [/B]- Bearded Collie, Biały owczarek szwajcarski, Border Collie, Bouvier des Flandres, Cane da pastore Bergamasco, Ceskoslovensky Vlcak, Owczarek Australijski (Typ Amerykański), Owczarek belgijski-Groenendael, Owczarek belgijski-Malinois, Owczarek belgijski-Tervueren
[B]
KALINOWSKA BOŻENA -[/B] Owczarek francuski-Beauceron, Owczarek francuski-Briard, Owczarek podhalański, Owczarek szetlandzki, Owczarek szkocki collie długowłosy, Owczarek szkocki collie krótkowłosy, Polski owczarek nizinny, Welsh Corgi Pembroke
[B][I]
GRUPA II[/I][/B]
[B]
BUKŁAD EWA [/B] – boksery, czarne teriery, cane corso, buldog angielski, Dogo Argentino, Dogo Canario, Dog niemiecki, Dogue de bordeaux, Tosa, shar pei, owczarek kaukaski, owczarek środkowoazjatycki
[B]
BORYCZKO WIESŁAW[/B] – pinczery , sznaucery,
[B]
ANDRZEJ KOT[/B] – mastify-wszystkie, berneński pies pasterski, Duży szwajcarski pies pasterski, bernardyn długowłosy/krótkowłosy, howavart, leonberger, landser, nowofundland, pirenejski pies górski
[B]
BORZYMOWSKI[/B][B] JAN[/B] - Rottweiler
[B][I]
GRUPA[/I][/B][B][I] III[/I][/B]
[B]
BORZYMOWSKI JAN[/B]- American Staffordshire Terrier, Bulterier, Staffordshire Bull Terrier
[B]
ZASADA MARIA[/B] – pozostałe teriery
[B][I]
GRUPA IV[/I][/B]
[B]
FONFARA HENRYK[/B]
[B][I]
GRUPA V[/I][/B]
[B]
FISZDON KATARZYNA[/B]
[B][I]
GRUPA VI[/I][/B]
[B]
WERON GRZEGORZ[/B]
[B][I]
GRUPA VII[/I][/B]
[B]
SKRZYŃSKI ALEKSANDER[/B]
[B][I]
GRUPA VIII[/I][/B]

[B]RYK JAN [/B]– Golden Retriever, pozostałe gr VIII

[B]OPARA JANUSZ [/B]– Labrador Retriever
[B][I]
GRUPA IX [/I][/B]
[B]
SZULC KRYSTYNA -[/B]Bolończyk, Boston terier, Buldog francuski, Bichon Frise, Coton de Tulear, Chin japoński, Chiński grzywacz, Chihuahua krótkowłosy i długowłosy, Cavalier King Charles Spaniel

[B]REDLICKI MIROSŁAW[/B] - Gryfonik belgijski ,Gryfonik brukselski , Hawańczyk King Charles Spaniel , Lhasa Apso, Lwi piesek, Maltańczyk, Mops, Papillon, Phalene Pekińczyk, Pudle, Spaniel tybetański, Shih Tzu, Toy rosyjski, Terier tybetański, Pozostałe

[B][I]GRUPA X
[/I][/B][B]
OPARA KRYSTYNA [/B][FONT=Arial]

[/FONT][B][I]MŁODY PREZENTER [/I][/B]
[B]
OPARA KRYSTYNA

Więcej info na stronie oddziału : [URL="http://www.zkwp-ns.pl/wystawa"]Zwi�zek Kynologiczny w Polsce Oddzia� w Nowym S�czu[/URL]
[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

[B]Nastąpiła zmiana w obsadzie sędziowskiej : [/B]
[I]GRUPA I[/I]
[U]CHMIEL BOGUSŁAW[/U]- owczarek niemiecki
[U]CZEMPAS BOŻENA[/U]- Bearded Collie, Biały owczarek szwajcarski,
Border Collie, Bouvier des Flandres, Cane da pastore Bergamasco, Ceskoslovensky Vlcak, Owczarek Australijski (Typ Amerykański), Owczarek belgijski-Groenendael, Owczarek belgijski-Malinois, Owczarek belgijski-Tervueren, Pozostałe
[U]KALINOWSKA BOŻENA -[/U] Owczarek francuski-Beauceron, Owczarek francuski-Briard, Owczarek podhalański, Owczarek szetlandzki, Owczarek szkocki collie długo., Owczarek szkocki collie krótk., Polski owczarek nizinny, Welsh Corgi Pembroke
[I]GRUPA II[/I]
[U]BUKŁAD EWA [/U] – boksery, czarne teriery, cane corso, buldog angielski, Tosa , shar pei, owczarek kaukaski , owczarek środkowoazjatycki
[U]BORYCZKO WIESŁAW[/U] –pinczery , sznaucery,
[U]ANDRZEJ KOT[/U] – mastify-wszystkie, bernęński pies pasterski, Duży szwajcarski pies pasterski, bernardyn długowłosy/krótkowłosy, howavar t, leonberger , landser , nowofundland , pirenejski pies górski , rottweiler
[U]ANNA CHLEBEK - [/U]Dogue de bordeaux , Dog niemiecki , Dogo Argentino, Dogo Canario
[B][I][FONT=&quot]GRUPA III[/FONT][/I][/B]
[B][U][FONT=&quot]GRUNT JAROSŁAW -[/FONT][/U][/B][B][FONT=&quot] American Staffordshire Terrier, Bulterier, , Staffordshire Bull Terrier[/FONT][/B][B][/B]
[U]ZASADA MARIA[/U]– pozostałe teriery
[I]GRUPA IV[/I]
[U]FONFARA HENRYK[/U]
[I]GRUPA V[/I]
[U]FISZDON KATARZYNA[/U]
[I]GRUPA VI[/I]
[U]WERON GRZEGORZ[/U]
[I]GRUPA VII[/I]
[U]SKRZYŃSKI ALEKSANDER[/U]
[I]GRUPA VIII[/I]
[U]RYK JAN [/U]– golden retriever, pozostałe gr VIII
[U]OPARA JANUSZ [/U] – Labrador Retriever
[I]GRUPA IX [/I]
[U]SZULC KRYSTYNA -[/U][FONT=Arial] [/FONT]Bolończyk ,Boston terier , Buldog francuski , Bichon Frise, Coton de Tulear , Chin japoński , Chiński grzywacz, Chihuahua krótkowłosy i długowłosy, Pudle
[U]KURIATA –OKARMUS MONIKA[/U] - Gryfonik belgijski ,Gryfonik brukselski , Hawańczyk ,Cavalier King Charles Spaniel, King Charles Spaniel , Lhasa Apso, Lwi piesek ,Maltańczyk, Mops , Papillon , Phalene Pekińczyk , Spaniel tybetański , Shih Tzu, , Toy rosyjski , Terier tybetański , Pozostałe
[I]GRUPA X [/I]
[U]OPARA KRYSTYNA[/U] [FONT=Arial]
[/FONT] [I]MŁODY PREZENTER [/I]
[U]OPARA KRYSTYNA[/U]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Suciune']Mieszkam ok. 40 km od NS i zastanawiam się, czy nie wybrać się na wystawę jako widz. Czy w ogóle można wejść nie jako wystawca, ile mniej więcej wejście kosztuje?;)[/quote]

Oczywiście że można wejść.
Wejście kosztuje przeważnie ok.10 zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shetanka']Hm, jeżeli chcę się zgłosić na MP - to czy musze wysłać skan orginału rodowodu? Bo z tego co wiem, do MP wystarcza kopia rodowodu, a że pies jest nie mój - to dysponuję tylko kopią.. skanu do tytułów również nie mam...[/quote]

Pomocy :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shetanka']Pomocy :placz:[/quote]
Wyślij tą kopie! Wkońcu to [U]kopia oryginału[/U]! A do tytułów po co? Na MP nikt na to nie patrzy!
Znajomy zgłasza irlandkę i poprosiłam go żeby od razu wpisał mnie w formularz swój na MP, najwyżej na miejscu sobie zgłoszę zmiane psa. Bo próbowałam ten formularz wypełnić na samo MP i niestety się nie da bo wyskakuje komunikat, że zostawiłam nieuzupełnione rubryki... ;/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Wyślij tą kopie! Wkońcu to [U]kopia oryginału[/U]! A do tytułów po co? Na MP nikt na to nie patrzy!
Znajomy zgłasza irlandkę i poprosiłam go żeby od razu wpisał mnie w formularz swój na MP, najwyżej na miejscu sobie zgłoszę zmiane psa. Bo próbowałam ten formularz wypełnić na samo MP i niestety się nie da bo wyskakuje komunikat, że zostawiłam nieuzupełnione rubryki... ;/[/quote]

Zdrajca:diabloti:
Dess bedzie plakal:evil_lol:
hihihi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...