Jump to content
Dogomania

Księżniczka MISIA - niech nam żyje długo i szczęśliwie w swoim nowym kochającym domku.


Recommended Posts

1 minutę temu, b-b napisał:

Czy wiadomo co u Misi?

Pomyślałam, że dam trochę  czasu Panu i Misi, ale będę dzwonić pod koniec tygodnia, żeby się dowiedzieć co u nich słychać. Gdyby się coś działo to Pan miał dzwonić do mnie. Jak coś będę tylko wiedziała to zaraz tutaj napiszę.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Onaa napisał:

Pomyślałam, że dam trochę  czasu Panu i Misi, ale będę dzwonić pod koniec tygodnia, żeby się dowiedzieć co u nich słychać. Gdyby się coś działo to Pan miał dzwonić do mnie. Jak coś będę tylko wiedziała to zaraz tutaj napiszę.

Mam nadzieję, ze Misia z każdym dniem pewniej czuje się w swoim domku.

 

Misia ma promowane do1.12 ogłoszenie 

https://www.olx.pl/oferta/miska-mala-slodka-sunia-CID103-IDB4Glu.html

 

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Panem, Misia przez kilka nocy szczekała i wyła :( - widocznie tęskniła za Szafirkami i tak przeżywała stres i emocje związane ze zmianą, ale od dwóch dni jest już spokój. Na początku ogonek był pod brzuszkiem i chodziła tak sztywno ale jest już lepiej, Misia czuje się swobodniej,  Pan może koło niej przechodzić, ona przychodzi do niego po jedzonko bo Pan karmi ją z ręki, a ona czeka przy drzwiach jak on wraca, jak wychodzi na spacerki to troszkę sobie powącha i wraca do domu. Dzisiaj to nawet próbowała poskakać, troszkę pobiegać. Ale najchętniej to czas spędza w domku, na swoim posłanku. Pan do niczego jej nie zmusza, powolutku stara się z nią zacieśnić relację ale daje jej tyle czasu ile potrzebuje, i jest z niej bardzo zadowolony.

  • Like 5
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.11.2019 o 22:11, AlfaLS napisał:

Też jestem ciekawa co u Misi :-)

Potwierdzam też, że otrzymałam zwrot 40 zł. za paliwo - wizyta przedadopcyjna. 

Dziękuję za potwierdzenie. Z wydatków opłaciłam jeszcze  200zł za transport Misi z Szafirkami do ds - cały koszt to 400zł z tym, że ds pokrył połowę kosztów.

A na konto Misi wpłynęły  jeszcze pieniążki od Onaa0heart.gif (20zł), helli0heart.gif(20zł) , Dulskiej0heart.gif(20zł), dorci2 0heart.gif (30zł) i p. Krystyny z fb0heart.gif(20zł) - bardzo dziękujemy :).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...