Jump to content
Dogomania

Księżniczka MISIA - niech nam żyje długo i szczęśliwie w swoim nowym kochającym domku.


Recommended Posts

Byłam ostatnio u weterynarza i w poczekalni moim oczom ukazała się ... Misia. Usiadłam koło Pana i pokazałam zdjęcie naszej suni, powiedziałam, że mam bardzo podobną do tego pieska. Pan był w szoku, zauważył nawet, że mają takie same skarpetki, po czym powiedziałam, że całkiem jak nasza Misia. Pan mówi-  Misia? a ten to Misiu :))) Nawet okazało się, że są w podobnym wieku. Zachęcałam do adopcji dla towarzystwa, ale Pan nie dał się namówić. W każdym razie pokazuję Miśka, a w kolejnym poście Misię z wtuloną w nią koleżanką :)

IMG_20190425_152236_450x600.jpg

IMG_20190425_152237_450x600.jpg

IMG_20190425_152238_450x600.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Alaskan malamutte napisał:

Renatko, czy Misia ma już ogłoszenia? Chętnie napiszę i wrzucję na swój olx. Tylko proszę o kilka informacji aktualnych na jej temat. No zdjęć kilka by sie przydło...

Ja też dołączę się z pomocą i zrobię OLX, trzeba Misiulce próbować domku szukać.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę że Misiaczek ma się tak dobrze że na zdjęciu się uśmiecha.

I dziękuję że nad nią czuwacie. Trochę mnie tutaj nie było.

Jakoś od grudnia nie mogę się pozbierać, jest trochę lepiej a potem znów dużo gorzej, więc trochę mniej jestem obecna.

Misię zaczęłam ogłaszać z tymi zdjęciami co były. Prosiłam Szafirkę o nowe ładne fotki do ogłoszeń, może uda się jeszcze coś zrobić naszemu Misiaczkowi, żeby można było wybierać.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.04.2019 o 16:35, szafirka napisał:

Byłam ostatnio u weterynarza i w poczekalni moim oczom ukazała się ... Misia. Usiadłam koło Pana i pokazałam zdjęcie naszej suni, powiedziałam, że mam bardzo podobną do tego pieska. Pan był w szoku, zauważył nawet, że mają takie same skarpetki, po czym powiedziałam, że całkiem jak nasza Misia. Pan mówi-  Misia? a ten to Misiu :))) Nawet okazało się, że są w podobnym wieku. Zachęcałam do adopcji dla towarzystwa, ale Pan nie dał się namówić. W każdym razie pokazuję Miśka, a w kolejnym poście Misię z wtuloną w nią koleżanką :)

IMG_20190425_152236_450x600.jpg

IMG_20190425_152237_450x600.jpg

IMG_20190425_152238_450x600.jpg

Też my ślałam że to taka radosna Misia :). Szkoda że pan nie chciał drugiego pieska do towarzystwa.

Dnia 30.04.2019 o 21:01, Alaskan malamutte napisał:

Zrobiłam ogłoszenie Misi na Wrocław. Haniu, proszę rzuć okiem na tekst. 

https://www.olx.pl/oferta/kto-pokocha-mala-misie-CID103-IDzIA7L.html

Jak będą nowe zdjęcia to dołożę. 

 Ślicznie dziękuję Asiu :).

Dnia 5.05.2019 o 15:52, Tola napisał:

Tolu bardzo dziękuję :).

Bardzo dobre teksty ogłoszeń, ja nie bardzo wiedziałam jak opisać Misię, jak napisać o jej problemach żeby kogoś nie zniechęcić ale żeby jak komuś się już spodoba to miał świadomość że ona potrzebuje czasu, cierpliwości i być może pracy z jej strachami.

A tutaj bardzo mi się Misiunia podoba :D.

Prosiłam Szafirkę o sesję zdjęciową, teraz już trawa zielona , czasami piękne słońce, to może uda się zrobić Misi kilka ładnych wyraźnych zdjęć domowych i w plenerze, z człowiekiem.

image.png.a3cc85b098af8f5f4f265cc2b6175223.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na misiowe konto wpłynęły pieniążki (podaję łączne wpłaty) od p. Krystyny z fb (40zł), seramarias 0heart.gif (20zł), uxmal 0heart.gif (40zł), renatki_s 0heart.gif (40zł), werenn0heart.gif (30zł), MRUCZKI 0heart.gif (50zł), Marudzi 0heart.gif (30zł), Onaa 0heart.gif (40zł),  hell0heart.gif(20zł) i Dulskiej0heart.gif(20zł) oraz 97,85zł pieniążki po Nortonku (Elio) z Radys, który już w ds 0heart.gif - bardzo dziękujemy :).

 

 

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Onaa napisał:

Nikt nie dzwoni o Misiaczka :(.

A my czekamy na sesję zdjęciową Misiuni, bardzo są potrzebne ładne wyraźne zdjęcia.

Ktoś na pewno się zakocha w naszym słodkim uroczym paszczaczku.

Podobnie jak i o moją Lunę nikt nie dzwoni, choć ma 4 cały czas wyróżniane ogłoszenia

Kto będzie robił zdjęcia Misi?

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, elik napisał:

Podobnie jak i o moją Lunę nikt nie dzwoni, choć ma 4 cały czas wyróżniane ogłoszenia

Kto będzie robił zdjęcia Misi?

Prosiłam Szafirkę o dobre wyraźne ładne zdjęcia misiaczka.

Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, Onaa napisał:

Prosiłam Szafirkę o dobre wyraźne ładne zdjęcia misiaczka.

Aaaa no tak. Nie wiem czemu myślałam, że u kasiant, tak jak moja Luna i chciałam prosić, żeby przy okazji zrobić zdjęcia Lunie.:)

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Onaa napisał:

Brawo Misiaczek :D. Dziękuję Szafirko za fotki. Ona jest malutka, mniejsza od Freski a przecież  Freska chyba 6 kg waży. A jak ładnie razem panny pozują :).

Dziewczyny bardzo pasują do siebie, napisałam to już na wątku Freski;)

Obie malusie, obie nieśmiałe no i obie zamojszczanki;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...