Jump to content
Dogomania

Księżniczka MISIA - niech nam żyje długo i szczęśliwie w swoim nowym kochającym domku.


Recommended Posts

Myślę, że się zmniejszył :-).

Pan na wizycie mówił, że Misia będzie mogła spać gdzie będzie chciała, na kanapie, na fotelu... Jak zapytałam, czy w łóżku też to dostałam odpowiedź, że w łóżku to nie.... A teraz takie fotki :-). Nawet jak jeszcze w łóżku nie śpi to na pewno robi konkretne kroki w tym kierunku :-). 

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, AlfaLS napisał:

Myślę, że się zmniejszył :-).

Pan na wizycie mówił, że Misia będzie mogła spać gdzie będzie chciała, na kanapie, na fotelu... Jak zapytałam, czy w łóżku też to dostałam odpowiedź, że w łóżku to nie.... A teraz takie fotki :-). Nawet jak jeszcze w łóżku nie śpi to na pewno robi konkretne kroki w tym kierunku :-). 

Mądra psinka...małymi kroczkami do celu !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

To już miesiąc jak Misia w swoim nowym domku. Rozmawiałam dzisiaj z Panem.

Pan nazywa Misię księżniczką :). Dogadza jej jedzonkiem domowym. Jak Misia chce to wskakuje sobie na wersalkę. Nadal wychodzi na krótkie spacerki na pole.

Chciałam bardzo serdecznie podziękować Wszystkim, którzy wspierali, pomagali, kibicowali Misi w drodze do jej Domku oraz podziękować Szafirce za jej opiekę, serce i pracę z Misią.

1212_1.jpg

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Na konto Misi wpłynęły  jeszcze pieniążki od uxmal0heart.gif (10zł), helli0heart.gif(20zł) , Marudy0heart.gif(15zł), dorci2 0heart.gif (30zł) i p. Krystyny z fb0heart.gif(20zł) - bardzo dziękujemy :).

Stan konta Misi na dzień dzisiejszy wynosi 219,70zł w zaokrągleniu 220zł - w związku z czym mam pytanie do osób, które wpłacały pieniążki na Misię czy mają jakieś swoje propozycje na jakie pieski w potrzebie przeznaczyć pozostałe po Misi fundusze ?

Ja mam propozycje aby przeznaczyć po połowie tj. po 110zł na dwa pieski, które niedawno dostały swoją szansę na lepsze życie i ciepłe schronienie przed zimą:

Nugacika, który został znaleziony chory i zmarznięty i zabrany a nie ma deklaracji

Nugat pod opieką fundacji ZEA

7879b4abcfa9af91med.jpg&key=8f42305656b85b0962edf5f21f091d288bcd7de641a58d9f598dbf8dcb8ff2ef3e9e2545363c946amed.jpg&key=53638cdc6585d81f1447cf9d865250458bc9eeb5dd21c137b7d6033a91db174a

oraz

Muszki, najmniejszej sunieczki w zamojskim schronisku, która dopiero co wyjechała i nie ma nic

malutka Muszka

5378e6d56a14eb05med.jpg&key=691e7f4d85ed9131c8acd89a811771acbb7c541d90c98a47dd70f823cb25309639ae4fa5d6e32288med.jpg&key=70c5dd5a647ee5eb740197a8f863f4915a136e7b4f4d219102c49cbbc9510c30

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, elik napisał:

Macie rację :)   Ale to dopiero początek i może Misia jest nadmiernie karmiona. Onaa zapewne podpowie państwu jak należy karmić Misię.

Może jest przekarmiana, może ma za mało ruchu...

Koniecznie trzeba panu podpowiedzieć, bo zaczną się problemy ze zdrowiem...

Link to comment
Share on other sites

Zawsze jak rozmawiam z panem Misi to mówię, że jest za gruba, i że to nie jest dobre dla jej zdrowia. Pan od początku ją karmił z ręki, dawał jej smakołyki, żeby nawiązać dobrą relację z nią. A znowu ona wychodziła na krótkie spacerki i nie była ciekawa swojego nowego terenu. Minęło już trochę czasu więc myślę, że pan zacznie ją zdrowiej żywić, poza tym zapozna ją z innym pieskiem, - wcześniej byłą próba ale Misia wyła potem w nocy, więc pan nie chciał jej denerwować, i stwierdził, że to jeszcze za wcześnie, że to dopiero jak Misia się  pewniej poczuje u siebie w domu - może wtedy Misia zacznie biegać, brykać w psim towarzystwie.

Link to comment
Share on other sites

Pieniążki po Misi w kwocie 220zł zostały podzielone po połowie na:

- Nugacika pod opieką fundacji ZEA

wątek Nugacika

oraz  na

- buraskę Gretę - pierwotnie chciałam przekazać pieniążki na Myszkę pod opieką Jo37 ale ponieważ Myszka znalazła już domek a pod opiekę Jo37 przyjeżdża nowa sunia to zgodnie z Jo37 pieniążki zostały przekazane właśnie na nią

wątek buraski Grety.

Ponieważ Greta nie ma nic, to gdyby ktoś z Was chciał swoją deklarację pomocy przełożyć z Misi na Gretę to serdecznie zapraszam na jej wątek :). Greta jakoś mnie ujęła na wątku zamojskim - taka poczciwa szarobura sunieczka, na zdjęciach ze schroniska zawsze przy kratach oczekująca z nadzieją, że ktoś się zlituje...

bo może z wyglądu i niepozorna ale czy przez to mniej zasługuje na dobre życie ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...